תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.02.2017
    אז ככה שמי בסטים הוא, ModBam.
    כבר כמה וכמה פעמים שקיבלתי מיוטים לא כל כך מוצדקים אבל טיפה הגיונים....
    בקיצור היום קיבלתי מיוט על זה שהאדמין לא רצה שידברו וזו זכותי המלאה לדבר עם אנשים/חברים וכולי וכולי.... (אני חייב לציין שלא
    צעקתי או התווכחתי).
    וכבר נמאס מזה שהאדמינים שם עושים מה שבראש שלהם!!
    הם פשוט נותנים מיוט למי שלא בא להם בטוב, ואני בכלל לא בא ללכלך או משהו בסגנון, כי אנשים ראו שקיבלתי את המיוט ואפילו
    אמרו שלא מגיע לי המיוט, בטח ובטח שלא מיוט ל-1440 דקות!
    אשמח אם תטפלו בנושא, תודה והמשך יום מצוין!
    דרך אגב, המיוט התקבל מאדמין הנקרא miisha.

הצטרף בתאריך
    03.05.2016
    היי, אם ברצונך שאותו "אדמין" יענה לך על התלונה שלך תפתח במקום המתאים לפי הטופס המתאים.
    תת פורום תלונות ועזרה cs go.
    לפי הטופס הזה:
    טופס הורדת באן:

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה)

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    זכותך המלאה לדבר אין ספק, אבל אתה תשמור על חוקי השרת גם אם אומרים לך לא לדבר(לא זוכר בדיוק מה היה איתך ועם הבחור השני, רק זוכר שהתווכחתם והגעת למצב שאתם עוברים את הגובל הטעם הטוב)
    פעם הבא כשאתה פותח תלונה תפרק בדיוק מה קרה, ולא רק מה שבא לך בטוב.

דבר אחרון, החוקים בסיסים, אתם לא מדברים לא מנהלים שיחות לא צוחקים, ובמיוחד לא מתווכחים עם אדמין שאומר לכם לכבות את המיק, כי אני זוכר שהגזמתם שם.

כשאתם מתים, תדברו, תצחקו, תשירו, מה שבא לכם כל עוד אתם לא מגזימים או מפריעים.
    המיוט לא יורד. תלמדו לפעם הבאה.
    אפשר לנעול.

הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    ad matay

הצטרף בתאריך
    23.02.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    זכותך המלאה לדבר אין ספק, אבל אתה תשמור על חוקי השרת גם אם אומרים לך לא לדבר(לא זוכר בדיוק מה היה איתך ועם הבחור השני, רק זוכר שהתווכחתם והגעת למצב שאתם עוברים את הגובל הטעם הטוב)
    פעם הבא כשאתה פותח תלונה תפרק בדיוק מה קרה, ולא רק מה שבא לך בטוב.

דבר אחרון, החוקים בסיסים, אתם לא מדברים לא מנהלים שיחות לא צוחקים, ובמיוחד לא מתווכחים עם אדמין שאומר לכם לכבות את המיק, כי אני זוכר שהגזמתם שם.

כשאתם מתים, תדברו, תצחקו, תשירו, מה שבא לכם כל עוד אתם לא מגזימים או מפריעים.
    המיוט לא יורד. תלמדו לפעם הבאה.
    אפשר לנעול.
    לדעתי אתה קצת מגזים, כי המשחק עדיין לא התחיל, זה היה warmup... ולא, לא התווכחנו
    בשום צורה שהיא!

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    היה warmup,אבל מה שאתם עשיתם נגרר מהמפה הקודמת והמשכתם אחרי שהיה ריסטרת.

פעם הבא אל תעשו שטויות אם אתם לא יודעים לקחת אחריות, ופעם הבא זה לא יגמר רק במיוט/גאג.

הצטרף בתאריך
    04.04.2012
    עיר
    Beer-Sheva
    מה ניהיה מהפורום הזה

הרשמה