תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    ם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    http://steamcommunity.com/id/WhisSanGamdom/

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#11044 לא הבנתי איך להביא תקישור אז יש לי תמונה..

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y) Bar

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) אוקיי אז ככה, הבאן הראשון ניתן לי ליומיים מהשרת פיקאפ בגלל שהיינו בפיקאפ אני בר ועוד 3 ילדים, והמיקרופון שלי עשה רעשים (עשה רעשים, הוא רגיש מאוד אז שומעים הרבה דברים) ואז באמצע הפיקאפ קינחתי תאף ושמעו את זה ובר שם לי על זה באן ליומיים מהפיקאפ, הוא התעצבן ושם לי על זה באן..

אחרי איזה שעה ככה היינו בלובי דיבור חופשי ושמנו שירים, עכשיו SHADII שהיינו בלובי פיקאפ אמר שאסור לשים שירים שם אז עלינו ללובי דיבור חופשי ושמנו שם.. זה דיבור חופשי, ואז באמצע ששמתי שיר אחד בר נכנס וישר העיף לי באן לשבוע... וגם לעיוני בלי סיבה הוא לא שם שירים... אבל שדי אמר שמותר לשים בלובי דיבור חופשי ואכלתי על זה באן לשבוע בTS
    וזה אחרי שכבר הייתי שבוע וחצי בבאן על EARRAPE בלובי פיקאפ ומאז לא שמתי יותר שירים כי ידעתי שאני יקבל באן על זה ובגלל זה גם שאלתי פיקאפרים אם אפשר לשים והוא אמר לי שבלובי דיבור חופשי אפשר ולא בלובי פיקאפ אז כולנו 10 ילדים עלינו למעלה שמנו שירים נהנינו היה כיף ואז בר בא וישר העיף באנים לשבוע.. כאילו אחי זה לובי דיבור חופשי למה ככה..
    אני מבקש שיורידו לי את הבאן או לפחות יקצרו לי אותו כמו שקיצרו לעיוני ליום.. למרות שעיוני לא עשה כלום לא שם שום דבר רק אני..

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 15.4.17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) אתם יכולים לשאול את כל מי שהיה בלובי פיקאפ ששדי אמר לי לשים למעלה שירים ולא בלובי פיקאפ ושזה היה מותר לי..
    נערך לאחרונה על ידי ItamarBeast; 16.04.2017 בשעה 16:53.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי צהריים טובים.

אקבל את העירעור.
    הבאן שלך קוצר ליום אחד.

תדאג שהנושא לא יחזור על עצמו, אם אשמע שחזרת על הטעויות אכן תהיה שבוע מורחק מהקהילה וערעור לא התקבל שנית.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה