תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    עשיתי סאב לגאטר , אח"כ הוא הריץ עוד 2 סאבים והחליט להביא לי קיק בטענה שלא צריך סאב, אמרתי לו שאם לא צריך סאב למה נתת ל-2 סאבים שעשו אחריי להכנס? התשובה הייתה "אני מנהל את הגאטר וככה בא לי " עכשיו כמובן שהתשובה ברורה והוא נתן העדפה לחברים שלו/שחקנים שהוא מכיר או כביכול "טובים" יותר או סיבה כזו או אחרת
    אגב גם goozly היה בגאטר באותו חדר והעדיף לא להתערב, כשביקשתי ממנו את הסיסמא הוא עשה טובה ואמר לי "לא צריך סאב" יותר מזה לא באמת עזר.
    תיקון: אגב עכשיו אני שם לב שזה בעצם GOOZLY המנהל של הגאטר למרות שDAVIDOS כביכול לקח אחריות, עוד יותר מביך

אגב אני גם לא באמת מצפה פה שיעשו עם זה משהו אבל סתם על הפרנציפ אני פותח את זה, אולי לGABZ או GRUST זה כן יזיז משהו

שבת שלום
    BAHHHHHH :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    אהלן כפי שהסברנו לך, אני הייתי האדמין של הגאטר ולא היה צריך סאב וdavidos חשב שאכן היה צריך.. אז הוא הריץ אני אישית אמרתי לך כמה פעמים שלא היה צריך ובטעות הורץ סאב..
    מבין שזה מעצבן שזה קורה אבל זה שאתה פותח את זה ככה כאילו עשינו לך "בכוונה" או משהו זה לא נכון אחי. מתנצל על כך שיצא כאילו שאתה שעיר לעזאזל או משהו כזה יודע שזה מבאס כי אין לך מה לעשות שעה עד שנגמר הגאטר אבל זה ממש לא היה בכוונה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    נכתב במקור על ידי xetroN
    אהלן כפי שהסברנו לך, אני הייתי האדמין של הגאטר ולא היה צריך סאב וdavidos חשב שאכן היה צריך.. אז הוא הריץ אני אישית אמרתי לך כמה פעמים שלא היה צריך ובטעות הורץ סאב..
    מבין שזה מעצבן שזה קורה אבל זה שאתה פותח את זה ככה כאילו עשינו לך "בכוונה" או משהו זה לא נכון אחי. מתנצל על כך שיצא כאילו שאתה שעיר לעזאזל או משהו כזה יודע שזה מבאס כי אין לך מה לעשות שעה עד שנגמר הגאטר אבל זה ממש לא היה בכוונה..
    לא צריך סאב? אם כך למה 2 אנשים שעשו סאב אחריי (כפי שאפשר לראות בתמונות) נכנסו לגאטר הזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    נכתב במקור על ידי pyroxX
    לא צריך סאב? אם כך למה 2 אנשים שעשו סאב אחריי (כפי שאפשר לראות בתמונות) נכנסו לגאטר הזה?
    תאכל לראות שאותם אנשים לא נכנסו לגאטר.. מתנצל על העוגמת נפש אבל הייתה פה טעות אתה צודק שזה לא היה צריך לקרות שיורץ סתם סאב אבל קרה ולצערי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, מקווה שלא יקרה יותר.
    שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    נכתב במקור על ידי xetroN
    תאכל לראות שאותם אנשים לא נכנסו לגאטר.. מתנצל על העוגמת נפש אבל הייתה פה טעות אתה צודק שזה לא היה צריך לקרות שיורץ סתם סאב אבל קרה ולצערי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, מקווה שלא יקרה יותר.
    שבוע טוב.
    חח.בטח.שהם.שיחקו.מה.אתה.מסתלבט
    בתמונה.זה.כבר.במצב.שהייתם.בLIVE
    בכל מקרה פעם הבאה מצפה ממך להגיב ולא להיות בשקט רק כי זה חבר שלך (JAGER) משחק או חבר שלך (DAVID) מתערב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    נכתב במקור על ידי pyroxX
    חח.בטח.שהם.שיחקו.מה.אתה.מסתלבט
    בתמונה.זה.כבר.במצב.שהייתם.בLIVE
    בכל מקרה פעם הבאה מצפה ממך להגיב ולא להיות בשקט רק כי זה חבר שלך (JAGER) משחק או חבר שלך (DAVID) מתערב
    יש הבדל אחי, זה שהם חברים שלי זה משהו אחד וזה שהורץ סאב סתם זה משהו שני אומנם אתה צודק שלא היה צריך להיות מורץ סאב מדרך התחילה אבל כמו שאמרתי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור והדבר היחיד שאני יכול לעשות זה להבטיח לך שאשים לך שזה לא יקרה שוב אצל מנהלי גאטרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    אטפל בעניין הזה ואעדכן כאן
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה