תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    14.03.2017
    שם המשתמש המתלונן: נתי

שם האדמין: Frag

סיבת התלונה: הוא מקלל בשרת ועושה מה שהוא רוצה הוא נתן לי מיוט על משהו שלא אמרתי לו,הוא יגיד פה או לכם שאמרתי לו שאני אתן לו מקלדת בראש והאותיות של הFUCK U יצאו לו לתוך הפה,מה שלא נכון זה יצא מהקשרו מכיוון שמישהו אמר לו שהוא כל הזמן מאיים ולא מבצע אז אמרתי אתה יכול במקום לאיים לקחת מקלדת לשים למישהו בראש ויצא לו בפה האותיות של הFUCK U.
    הוא נכנס למפה ( BHOP_X) אומר תעבירו את המפה "המזדיינת" הזאת ואז אומר שסלאטר אומר שמותר לקלל מפה.מה שאסור במיוחד שהוא אדמין והיה עוד אדמין שפראג שאל אותו והוא היה בשרת והוא אמר שסלאטר אמר שהוא מרשה שיצא בטעות קללה אם היית בראן טוב ונפסלת ולא כוונה לקללה חריפה כמו בן.. אלה כוסעמ. או משהו כזה .
    כל השרת מתלונן עליו שהוא מנצל תכוח שלו תטפלו בזה כבר הוא סתם מרתיח .
    תודה רבה,שבת שלום

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 14/4/2017 שעה 13:40 +-

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

דמו: (אם יש)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2017
    עיר
    קריית ביאליק
    נתחיל מההתחלה , נכנסתי לסרבר ישר פתחתם עליי עין והתחלתם להגיד כמה אני אדמין חרא ולהתחכם , אני לא כל כך שמתי על זה והמשכתי במפה , שנמאס לי ממנה אכן אמרתי את זה וישר קיבלתם טריגר , אם אדמין אחר היה אומר את זה התלונה לא הייתה נמצאת פה.
    הקטע עם המקלדת היה במכוון אליי ואל תנסה לצאת תמים , ואת המיוט קיבלת בגלל כול ההתחכמויות שלך ובעיקר בגלל הקטע עם המקלדת.
    Tattos are forever , not like many things.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.02.2017
    עיר
    תל אביב
    שבוע טוב, לאחר בירור עם כמה אדמינים קיבלת מיוט בגלל שהתגרת באדמין.
    frag הוא אדמין חדש יחסית,ונעשתה איתו שיחה להבערת חוקי השרת ואופן התנהגותו כאדמין.

אני מאוד מקווה שתתנהגו אחד לשני בכבוד לאחר המקרה הזה ושזה לא יחזור על עצמו.

בתודה BaR0wZ סגן מנהל שרת הבהופ
    וחג שמח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    קיבלת תשובה מאדמין ומסגן מנהל השרת - נעול
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הרשמה