תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: GaRgaM3L #tanurs
    http://steamcommunity.com/id/2saf/

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: שרת הגייל החדש

על איזה שרת מדובר: שרת הגייל

הערות: טוב אז כמו שרוב שחקני הגייל חושבים, אתם פשוט הרסתם את השרת.
    המון שחקנים עזבו את השרת הזה כי פשוט הרסתם אותו והפכתם אותו לכמו שרת פאן. אף אחד לא אוהב את מה שעשיתם שם.
    פשוט הברחתם המון שחקנים ולדעתי עוד מעט ההתלהבות סביב השרת הזה תרד ופשוט לא ישחקו בו יותר כי כבר לא כיף בו כמו פעם.
    לדעתי אתם צריכים להחזיר את השרת הישן עם כל הכבוד על ההשקעה והמאמץ שהושקעו בפיתוח של השרת הזה לדעתי זה מיותר. כמו בכל משחק בסוף משחררים אפדייט שהרס את המשחק והפך אותו ללא כיף.
    תחזירו לנו את הגייל!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2010
    מסכים בהחלט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    כמה שזה מצחיק....
    נראלי אתה והחבר שלך שמעליי היחידים שמתלוננים, אין לך אפילו שמץ של מושג כמה עבודה וכמה זמן של השקעה עבד המתכנת בשביל המוד המיוחד הזה, בזכות המוד החדש הזה יצטרפו המון אנשים, ולא נעלמו, כפי שאתה טוען. ואתה רוצה לקבל את המוד הישן? מה תעשה בו? אין שם שום דבר מיוחד, המוד שקיים עכשיו כולל המון דברים חדשים, מציע לך טיפה לשחק יותר בשרת, להתחבר לילדים אחרים, לפתוח איתם קבוצה, וזה ייצור יותר תחרותיות והתעניינות למשחק.
    דרך אגב, מצחיק שאמרת שזה נהפך כמו המוד של הפאן. אתה לא מבין בכלל כמה שאתה טועה, רואים שלא שיחקת בכלל בפאן....

שיהיה לך יום טוב חבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    ממש לא היחידים שמתלוננים, אתה לא יודע כמה שונאים את מה שעשיתם שם, רק כמה ילדים קטנים אוהבים את ה"גייל" הזה וכבר אמרתי אני לא אומר שלא השקיעו בשרת החדש אבל זה לא הופ אותו לכיף.
    לא חייבים שום דבר מיוחד בשביל להנות בשרת גייל זה כל היופי בגייל, זה כן הפך למוד שדומה לשרת פאן. אני לא משחק הרבה בשרת פאן כי אני לא מת על סגנון של שרת פאן ובגלל זה אני לא נהנה מהגייל כי הוא דומה לפאן.
    בקיצור הרבחתם המון שחקנים אתם לא מבינים את זה. הרסתם את הגייל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    אוקי אז אתה מוזמן להצטרף לצוות המתכנתים ולבנות לנו ג'ייל חדש.

הדיון מיותר, אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה