תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    12.04.2017
    Steam Name: SuperGuy
    Steam Link : http://steamcommunity.com/profiles/76561198201821590/
    got banned from: SEXYDOG
    סיבת הבאן : אז ככה נכנסתי לשרת והתחלתי לדבר עם כמה חברים ואז משום מקום בחור בשם SEXYDOG אומר לי "אחי באת Salty מדיי לא לאווירה פה" אני התעצבנתי שמישהו אומר לי את זה והעלבתי אותו בחזרה כי הוא גרם לי להרגיש לא בנוח ואז אני תוך חמש שניות מקבל PBAN אז אולי אני דיברתי לא יפה וגם הוא גרם לי להרגיש לא בנוח והעליב אותי ואני מצטער על זה שדיברתי ככה ישר אחרי זה הוספתי אותו לחברים ושאלתי אותו למה קיבלתי באן הוא אומר לי "אני לא רוצה אנשים כמוך בקהילה שלי" אני משחק רוב היום בשרת הJail שלכם ורוצה להמשיך אבל העונש שקיבלתי לא ראוי וגם העלבה שלו כלפיי לא בסדר... מקווה שתעזרו לי אני חושב שהעונש שקיבלתי מוגזם ואני מצטער..
    תאריך הבאן :12.04.17
    נערך לאחרונה על ידי tamir4140; 12.04.2017 בשעה 15:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני יתן לך הזדמנות לתקן את האשכול הזה למה באמת קרה לפני שאני פשוט ינעל לך אותו על שקרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2017
    אני תיקנתי אחי אבל אני לא חושב שיש הבדל בין מה שרשמתי מקודם לעכשיו פשוט אמרת לי שהאווירה שבאתי היא salty מדיי וזה די מעליב אני יודע שגם אני פעלתי בצורה בוטה ומפגרת ולא הייתי צריך לעשות זאת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שכחת את ההתחלה למה אמרתי לך שאתה סולטי. אתה צריך להגיד תודה שבמקום מיוט דיברתי איתך ולא רצתי ישר לעונש... בכל מצב הבאן קוצר ל4 ימים.
    שתף ב-Google+

הרשמה