תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    10.04.2017
    שם המשתמש המתלונן: r1NG

שם האדמין: tym,auxie,

סיבת התלונה: משחק ראשון... אנחנו מובילים משהו כמו 13-5 עם RWS גבוה כל הקבוצה והאדמין tym מחליט שלא בא לו לשחק ומאפס את המשחק.
    משחק שני auxie tym בטים אחד והלידר הוא nero.. אני עושה pause וnero unpause והאדמינים שותקים בינתיים אני הלכתי והם משחקים ומנצחים את הראונד..
    אני אומר להם שהם אדמינים בשנקל מעצבים (מה שנכון דרך אגב אבל אסור להגיד)
    עכשיו הם עושים Pause מה אתם אומרים? נחזיר להם? יאללה.. עושה unpause.. אבל רגע.. זה pause של אדמין לא של לידר אז אין לי אפשרות לעשות unpause.. עוד ABUSE לאוסף.. אני שואל אותם למה הם עשו pause ולא הלידר? וauxie מעביר אותי לחדר לבד ואומר לי שבעקרון אסור לעשות pause אז אני שואל אותו למה הוא pause לפני שנייה ולמה הפקודה קיימת ללידרים.. ואז הוא ישר משנה נושא אומר לי שעברתי על חוקי הקהילה ואני בבאן וחוזר לטים שלו. ד"א סיבת הבאן admin disrispect חחח nice england
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 10/4/2017

הערות נוספות: מודה שלא הייתי צריך לרשום אדמינים בשנקל אבל בכל זאת שלוש אדמינים ואף אחד לא עושה כלום בקשר לזה שהלידר שלהם עושה לנו unpause באמצע והם ממשיכים לשחק ולנצח ותראונד כאילו כלום..
    וכשהם עושים pause לי אין אפשרות לעשות להם unpause כי הם אדמינים אביוזרים.. קיצר הבנתם את הטענה שלי.

דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי r1NG; 10.04.2017 בשעה 17:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    עיר
    מרכז
    ערב טוב, דבר ראשון שלקחתי לצומת לבי היא מה שאתה אמרת על שני האדמינים.
    דבר שני אתה חייב לכתוב את הפוסט בצורה יותר מסודרת כי הכל מבולגן חבל על הזמן, לא מבינים אותך עד הסוף וככה אי אפשר לענות לך במאה אחוז.

אשמח אם תערוך את האשכול למילים יותר ברורות ככה שיהיה יותר קל לענות.
    צודק שאסור לעשות פאוס באמצע משחק אבל אולי הייתה סיבה וגם לא הבנתי אותך, למה אתה עשית פאוס? הרי אמרת שאתה יודע שאסור, וגם מה זאת אומרת אביוז? כל הקטע שפאוס של אדמין יהיה יותר חזק ולא יבואו טרולים ויעשו אנפאוס כל שניה, אבל כמו שהבנתי אתה עשית פאוס כי היית צריך ללכת ומן הסתם אסור... לא רואה מה הבעיה פה, כמו שזה ניראה גם לא אמרת סיבה שאתה הולך, פשוט פאוס והלכת, אני יקצר לך את הבאן ל4 שעות מה שאומר שאני פשוט כבר יוריד לך אותו, אבל להבא שלא יקרה דבר כזה, אפשר לשאול למה עושים פאוס ובקשר אליך אתה לא עושה פאוס בשביל ללכת ואם אתה עושה אתה אומר באותו רגע סיבה אם לא זאת בעיה שלך ואם תקבל באן אז בצדק.

עוד שאלות אפשר לפנות אליי בפרטי פה: http://steamcommunity.com/profiles/76561198140871894/

יום טוב וחג שמח. ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי Loxie; 10.04.2017 בשעה 23:10.
    סשה/Loxie
    ^^

לא נכשלתי, רק מצאתי 10,000 דרכים שלא יעבדו.
    שתף ב-Google+

הרשמה