תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.04.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    https://steamcommunity.com/id/krimzcsgo1

שם האדמין שנתן את הבאן:
    xMiisha

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    Spamming Mic/Chat

התאריך שבו ניתן הבאן:
    10-04-17 14:22

הערות נוספות:כל ראונד פירסמתי קישור של virtus לא דיברתי במיק בכלל
    אחרי ראונד אחד misha אמר לי דיי עם זה, אז רשמתי עוד הודעה
    עשיתי !admins כדי לראות עם הוא אדמין ולא ראיתי שום שם, אז המשכתי עם הפירסום, אחר כך קיבלתי gag לשעה ואחרי דקה באן לשבוע
    על מה? על הודעה בצאט? לא ידעתי שהוא אדמין, והוא נתן לי GAG אז למה באן ל7 ימים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אהלן,
    בקשתי ממך להפסיק לפרסם את האתר שאתה משווק אצלי בשרת, כל ראונד.
    בדקת כמו שאמרת שאם אני אדמין או לא, העדפת להתעלם ממה שבקשתי ממך, כי ראית שאני לא נמצא ברשימת האדמינים,התחלת להספים אותו ישר שהבנת שאני כאילו לא אדמין, ההתנהגות שלך עוד יותר מזלזלת, גאג לא היית אמור לקבל, פשוט הייתי באמצע ראונד.
    אתה מרשה לעצמך לעשות דברים כשאין אדמין? בסדר גמור, עכשיו תקח אחריות על מעשייך.
    אין להספים את הצאט בשרתי המשחק
    .
    זלזלת בחוקי השרת, במיוחד כשעוד אני בקשתי ממך כמה פעמיים, כי העדפתי לא להביא לך גאג ישר, שמת פס והמשכת.

אי ידיעת החוקים אינה פוטרת מעונש
    חג שמח.
    הבאן לא יורד.
    נערך לאחרונה על ידי xMiisha; 10.04.2017 בשעה 15:53.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2017
    זה היה רק 5 ראונדים אני לא ידעץי שאתה אדמין, ורשמת לי "אתה לא מבין?" אתה לא מכבד, ואתה לא היית !admins
    אתה לא עושה טובה, אתה יכול להשאיר את הבאן, אתה סתם ילד, אין סיבה לתת באן לשבוע, אתה כבר נתת GAG
    אתה מדבר על חוקים, אין פה בכלל חוקים, באתר על מה אתה מדבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    נכתב במקור על ידי lions
    זה היה רק 5 ראונדים אני לא ידעץי שאתה אדמין, ורשמת לי "אתה לא מבין?" אתה לא מכבד, ואתה לא היית !admins
    אתה לא עושה טובה, אתה יכול להשאיר את הבאן, אתה סתם ילד, אין סיבה לתת באן לשבוע, אתה כבר נתת GAG
    אתה מדבר על חוקים, אין פה בכלל חוקים, באתר על מה אתה מדבר
    לא אני נתתי לך, הייתי באמצע הראונד תאמין לי לא היית מקבל גאג לדקות ספורות כולה,
    כשאומרים לך לא משנה מי אומר לך להפסיק להפסים, אתה מפסיק להפסים, גם אם שחקן מבקש ממך כדי לחסוך חפירות על דברים מיותרים,
    אז ברגע שאתה רואה שאין אדמין בשרת, אתה מרשה לעצמך לעשות מה שבא לך?
    הבאן לא יורד.
    שתף ב-Google+

הרשמה