תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: eXtrAw0w +
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198234312368/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198234312368

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:akzw9w)

סיבת הבאן: טרול בפיקאפים

התאריך שבו ניתן הבאן: (09/04/2017

הערות נוספות: המשחק התחיל הכל טוב ויפה 3-4 בסקור וילד אמר שהוא חייב ללכת להתפנות, האדמין אישר לו כמובן אחרי שהתווכחו על מלא דברים ולי לא היה אכפת מכלום כמובן כאשר הוא והאדמין מתווכחים על שהוא חייב כולה חמש דקות, בסוף האדמין אשכרה אישר לו לעזוב ולצאת מהמשחק ולא לקבל על זה אפילו באן לדקה, אחרי זה כולם צחקו על הילד שעזב בכך שחיקו אותו, ילד אחר עשה את אותו תירוץ וגרם לאדמין לצאת ולמזער את המשחק ולהכנס לחדר שלהם רק בשביל טרול מטומטם, פה גם אני נופל, המשחק נגמר, ואני בלובי של השרתים ככל הנראה אותו האדמין העביר אותי לשם ואחרי זה הוא אומר לי צא, ומביא לי קיק שוב ושוב ושוב עד שהבנתי שהוא לא רוצה שאתקרב ללובי של הפיקאפים, כשאין לי מושג (בתמימות) מה הבן אדם רוצה ממני, לאחר כדקה וחצי אני נכנס לפיקאפ חדש שיש בו מקום והאדמין פשוט מעיף אותי וכשאני נכנס לשרת הבנתי מה קרה, האדמין אומר לי שאני בבאן ושאני אמור להגיש בפורום בקשה, ואתם יודעים על מה אני עצבני?, שהוא אשכרה רוצה לבזבז את הזמן החופשי שלי בלכתוב מכתב באן לא מוצדק מפגר ואומר לי "תגיש בפורום" - (אני) "אבל אחי אני לא יודע מה עשיתי" - (האדמין) "תגיש בפורום!!" - (אני) "אבל גבר לא עשיתי טרולים!!" , אחרי זה נתן לי קיק מהפיקאפ כי הוא רצה שחבר שלו יכנס, שכחתי לציין כשהוא העיף אותי מהלובי של הפיקאפ, הוא שם איתו עוד ילד שם שכנראה סיפר שקרים והפיל אותי בזה כשלא עשיתי שום דבר, הבן אדם השני יצא מזה נקי ללא באן והוא עוד עשה תטרולים, כשהכל נופל עלי!! עליי!!!, ילד בן 12 שרק משחק פיקאפ מז*** של VGAMES עם אדמינים *****, אני עושה עם ה(*) כדיי שלא יסתכלו על הבקשה שלי אחרת ולא אפול על זה גם כן, כי באמת זה מה שאני חושב ואני לא אשמור את זה בלב,אחרי זה זה מה שקרה, אמרתי לאדמין שזה "EZ ADMIN LOSS" (בקלות אתה תאבד את הגישות שלך) "ואם תגיב על הבקשה שלי תחנק" - זה יצא מהעצבים ככל הנראה בגלל שמקודם אמרתי לכם את הסיבה, שהוא אשכרה בזבז את הזמן שלי לכתוב את המכתב בקשה על באן לא מוצדק שזה מאוד מעייף ומרגיז, האדמין נתן לי באן גם כן מהטימספיק ל12 שעות ובאן מהשרתים ל12 שעות, אני מבקש שתורידו לו את הגישות על ניצול כזה וטעויות של אי חשיבה ושכל ובאנים לא מוצדקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    BUMP??? אני עדיין בבאן מטימספיק ל24 שעות על זה http://prntscr.com/eu4sod, לציין שהאדמין ערך הכל ואת כל מה שהוא כתב הוא מחק...
    בושה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי ZERKXX2K ,
    מצטער לשמוע שנפגעת מכל הסיפור.
    לפי מה שהבנתי זה היה פיקאפ לא הכי פשוט, וכן לפעמים טעויות קורות.

העניין בבדיקה מעמיקה שלי, שים לב שאתה שומר על שפה תקינה.
    אעדכן כשתהיה לי תשובה.
    עד אז, בלי ספאם מיותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    הבאן בשרתים ירד.
    הבאן בטיימספיק לא יורד בעקבות קללות שלך כלפי חברי צוות - דבר שאינו מקובל. (גם המילה "תחנק") : ירד לאחר 24 שעות מקבלת הבאן.

האדמין יטופל.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה