תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    שם המשתמש המתלונן: d1saster

שם האדמין: MELEH

סיבת התלונה: How Deep מתגרה בגאנג בוחבוט ואז במקום שמלך ישים לו מיוט אישי הוא נותן עונש
    קולקטיבי‎ לכול הטרור! אם אחד מהבוחבוטים היה אומר את זה היינו מקבלים באן על התגרות!

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 08/04/2017

הערות נוספות:

דמו:
    https://youtu.be/GD_QHoqMRBM

Steam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי כאן MELEH ואני לא מבין על מה אתה מתלונן;

הרקורד ששלחת מכיל בתוכו את הדברים הבאים: How Deep וfricodeli במעין "קרב התגרויות" שבסופו אני נותן מיוט (זמני בהחלט שלקח בערך 5-10 שניות) לקבוצת האסירים ולקבוצת השוטרים (מכיוון שהם לא צריכים לדבר בזמן ה DAY).

ועכשיו "הצד שלי";
    1.נתתי את המיוט לקבוצת השוטרים מכיוון שהם לא צריכים לדבר בזמן הDAY ובגלל התגרה בין fricodeli ובין How Deep
    2.לא נתתי לאף אחד מהצדדים מיוט אישי ולכן נשללתהתלוננות על פרוטקציות
    3. לאחר מה שקרה ברקורד הנ"ל, "הוספמתי" ע"י 2 מחבריך על כך שלא הבאתי לHow Deep מיוט אישי, דבר שאני לא חייב לעשות ואתם לא צריכים לחייב אותי לעשות
    4. האמירה ש"
    אם אחד מהבוחבוטים היה אומר את זה היינו מקבלים באן על התגרות"
    היא אמירה ילדותית ולא מחוברת למציאות, אין לך שום בסיס שדבר כזה היה קורה ולכן אמירה זו שקולה ל...כלום בעצם

המשך יום טוב וחג שמח MELEH
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    ברור הרי בזמן שתפוחי שר How deep הוא מלשן הוא קיבל מיוט לשעתיים ושקרוקס שר הוא קיבל באן ליום שלם! אל תשחק אותה פתאום פה אחרת! בסטים אתה יודע לדבר אחרת. חבל שזה ככה!

Steam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    אתה לא יכול להתערב בשיקולם של האדמינים, אתה צריך לדעת זאת מכיוון שהיית אדמין בעבר
    אם אתה לא מסכים עם העונש זה לא נותן לך ולחבריך לגיטימציה לדבר ככה ולחשוב שהשרת נמצא "בידיים שלהם" ושהם יחליטו מה יהיה העונש לכל אחד ואחת
    הסיטואציות היו שונות לגמרי ולכן גם העונש שונה

שיהיה יום טוב וחג שמח
    MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 08.04.2017 בשעה 15:38. סיבה: הוספת פרטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    אני לא מבין מה זה "קרב התגרויות" אתה יכול לראות ברקורד שאמרתי לו רק שלא יגיד לחברים שלו איפה אנחנו כי הוא ב CT וזה לטובתו וזה כדי שהוא לא יקבל עונש שום התגרות
    לאחר מכן הוא התחיל לצאת עלינו והוא זה שהתגרה בנו!!! ואמר לנו שאנחנו כן אומרים גסוטינג שכל דבר הוא מקשר לדברים כאלה
    נתת לו אזהרה סבבה ובמקום לתת מיוט ל CT נתת מיוט ל T
    מה שלא נכון לגבי שכתבת שנתת מיוט לקבוצת השוטרים אלא נתת מיוט ל T ואז יצא מצב שקיבלנו סתם ככה מיוט ל T כשאנחנו באמצע day ומותר לנו לדבר והוא דייפ יכול להמשיך להתגרות
    אז לא הבנתי אפשר להתגרות ואז במקום לקבל מיוט אישי הקבוצה השנייה תקבל מיוט?
    ולגבי האמירה שאמרת שאם זה היה בוחבוט אומר את ההתגרות היינו מקבלים באן אז אתה צודק חלקית כי לא היינו מקבלים באן היינו מקבלים מיוט וזאת לא אמירה ילדותית כי עובדה שיש ילדים שמקבלים מיוט לשעתיים על שירים ואז שנייה אחרי מישהו גם שר ומקבל באן ליום.
    יום טוב .
    אם אחד מהבוחבוטים היה אומר את זה היינו מקבלים באן על התגרות"אם אחד מהבוחבוטים היה אומר את זה היינו מקבלים באן על התגרות" אם אחד מהבוחבוטים היה אומר את זה היינו מקבלים באן על התגרות"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי, כמו שמלך כתב פה מעליי אני לא מבין על מה התלונה מה שרואים ברקורד זה שני ילדים מתגרים אחד בשני ומלך "כמבוגר אחראי" השתיק את כולם בכדי שהריב יפסק ואף אחד לא יקבל עונש, אם הוא היה רוצה הוא יכל לתת מיוט אישי לשניהם ובחר שלא לעשות זאת ואתה צריך להודות על זה!
    להבא שאתה פותח תלונה תביא אמצעי שיכול להוכיח את טענותיך, אל תזרוק סתם דברים לאוויר.
    עוד משהו קטן, הייתי שמח אם הייתם מפסיקים לחפש את האדמינים שלי על כל השטויות האלה של הגאנגים אין להם שום אינטרס לחפש אתכם ולהרוס לכם, תאמינו לי שזה שאתם מנצחים בדייז זה לא מפריע להם.
    המשך יום טוב .
    אפשר לנעול

נערך לאחרונה על ידי LordJerry; 08.04.2017 בשעה 15:56.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    אני לא חייב לך דין וחשבון! אתה לא מנהל השרת והשרת לא שייך לך ולחבריך! אלא הם ענייני אדמינים, הסיטואציות האלו שונות לגמרי ולכן גם העונש יהיה שונה
    How Deep אמר ואני מצטט "תיזהרו לא יקפצו עליכם מלמעלה", לאחר מכן התחיל קרב התגרויות\ויכוח\ או איך שלא תקרא לזה שבעקבותיו 2 הקבוצות קיבלו מיוט זמני וHow Deep הוזהר.

אם יש למי שקיבל עונש ממני תלונה שהוא יבוא ויתלונן בפורום
    לעת עתה אני לא חייב לך דין וחשבון!

מחזק את דברי JERRY
    יום טוב וחג שמח
    MELEH
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    מה זה קרב התגרויות שוב??? לא עשיתי כלום אמרתי לו שלא יגיד לחברים שלו כי הוא ב CT ואולי הוא לא יודע שהוא יכול לקבל מיוט על זה וואז הוא זה שהתגרה אז למה לערב גם אותי בזה ולהגיד שהתגרתי חלאס
    וכן הבאנו אמצעים שיוכיחו הרקורד אל תגידו שלא עובדה שרואים שאמרתי לו שלא יגיד לחברים שלו איפה אנחנו כי רצינו לנצח לא מבין מה קשה להבין פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    שחקנים שלא פתחו את התלונה נא לא להגיב בכדי למנוע ספאם! אפשר לנעול הנושא נסגר.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    בטעות שלחתי הודעה אפשר למחוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כמו שכבר אמרתי אתם לא משווים את עצמכם לאחרים ואתם לא מעבירים ביקורת על משהו שאדמין החליט בתוך השרת. נושא הריב המטופש הזה כבר הפך להיות בעיה בשרתים במידה וזה ימשיך הגאנגים ימחקו ביחד עם כל ההשקעה שלכם. פעם אחרונה שזה קורה.
    שתף ב-Google+

הרשמה