תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    08.04.2017
    אז האדמין ה"טוב לב" SlaterMan בשרת הביהופ ה"מכובד" הביא לי באן ליום . הסיבה?
    כתבתי את דעתי על האדמינים בצאט (הייתי אמור לקבל גאג ולא באן ליום) כתבתי במפורש "האדמינים גורמים לאנשים לחכות סתם חמישים דקות שמישהו יסיים מפה ושזה פשוט חרא האדמינים פה"
    אם על זה אני אמור לקבל באן ליום אז האדמין הזה אמור לא ליהיות אדמין בכלל .
    וחוץ מיזה לפני זה אמרתי ב VOICE CHAT "אנחנו מחכים כבר 50 דקות תחליפו מפה" והוא אמר "אתה יודע מה אני חושב? לא אכפת לי אתה מקבל מיוט" ויש לי חבר שעד לזה .

כמה שהבקשה הזאת נואשת אני מבקש להוריד את האדמין
    SlaterMan משרת הביהופ על ניצול גישות שימוש בסלאפים על שחקנים ואדמין שלא מהסס לקלל שחקנים ומתנהג בעצבנות. לא בנאדם שלפי דעתי צריך להישאר כאדמין.

אשמח אם תקראו/תכבדו את בקשתי ותקחו אותה לצומת לבכם , יום טוב ושבת שלום (:

השם שלי בסטים : Sneaky csgoloto.com

טעות בכותרת *התלוננות*
    נערך לאחרונה על ידי SneakyHKS; 08.04.2017 בשעה 03:26. סיבה: התלוננות בכותרת*
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    חחחחחחחחחח אני מלא בביהופ וזה שאכלתי מהביהופ הרבה באנים ומכיר שם את כולם טוב טוב אני אומר לך סלאטר לא עושה סלאפים לאנשים ולא מקלל הוא כן עצבני וכן מעצבן הקטע של לחכות שעה למישהו אחד ושלפעמים הם לא מעבירים כי הם רוצים לעשות ראן ומבטלים RTV, אדמינים אחרים כן מקללים ומעצבנים אבל סלאטר לא כזה גבר.. ולא יעשו כלום בלי הוכחות אז תהנה. אומר לך את זה מישהו שבבאן חודש..

מתן אל תצעק עליי אני בחור טוב
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2016
    היי
    התלונה שלך על זה שהאדמינים "מכריחים" אותכם לחכות 50 דקות עד שמישהו יסיים מפה? טענה מטופשת
    אתה יכול לצאת לשחק בשרת אחר בזמן שאנשים מסיימים מפה
    אם מישהו מבזבז מהזמן שלו כדי לסיים מפה האדמינים לא אמורים להחליף מפה רק כי אתה רוצה לשחק מפה אחרת, אתה אמור לחכות כמו כל שחקן אחר בזמן שמישהו באמצע ראן
    נערך לאחרונה על ידי akzer0x; 08.04.2017 בשעה 07:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    אני בעד לשים לו באן חודש על חוסר כבוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    תפתח במקום המתאים תת פורום תלונות ועזרה CS:GO ולפי הטופס הרצוי באשכול (פתיחת אשכול תלונה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    נכתב במקור על ידי Barrrr
    תפתוח במקום המתאים תת פורום תלונות ועזרה CS:GO ולפי הטופס הרצוי באשכול (פתיחת אשכול תלונה).
    תפתוח GG WP
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    צהריים טובים.

חבל שאתה אומר רק חצי אמת.
    אחד השחקנים בשרת נתקע בחלק האחרון של מפה מאוד ארוכה וקשה בראן של מעל שעה. במהלך הראן שלו אתה המשכת להגיד לכולם לעשות RTV למרות שהוא בראן כי הרי למה אכפת לך ממנו אם זה לא אתה למה בכלל להתאמץ? אחרי שהסברתי לך שלוש פעמים למה לא נעביר מפה כי הוא בסוף אמרתי לך שאתה מוזמן בנתיים לעבור לאחד מהשרתים האחרים שלנו ובתגובה אמרת לי ש " אין לי מה לעבור לשרת אחר בקהילה אם האדמינים שם גם חרא כמו פה "
    ולכן אמרתי לך שלא מעניין אותי מה יש לך להגיד הלאה וקיבלת מיוט. אבל למה שתבין ?! ולכן המשכת להגיד בצאט שקהילה חרא וחרא של אדמינים ולי אין שום סבלנות להתגרות וזלזולל

הבאן הקצר נשאר ולא ירד.

בתודה
    שחר - מנהל שרת הביהופ
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הדרך שאתה פותח תלונה רק מוכיחה את ההתנהגות שלך גם בשרתים. כל הטייטלים שאתה נותן למנהל שרת מראה על חוסר כבוד ובאמת מוציא את החשק לעזור לך.
    כמו שסלאטר אמר הבאן נשאר ואני מקווה שזה פעם אחרונה שאתה פותח תלונה כזאת ומתייחס ככה לחברי צוות.
    שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה