תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    אוקיי אז הסיפור מתחיל בזה שאני משחק בשרת המון זמן ומשחק המון גייל.
    לאחרונה האדמינים מקפידים בתחילת ראונד לשמור שאף אחד לא יבוא לנשקייה שאלנו למה,כמובן שהאדמין ענה בחוצפה כי זה מה שאני רוצה ועושים מה שאני רוצה וקובע, אני לא אנקוט בשמו של האדמין כי אין לי משהו נגדו אבל לדעתי יש לו משהו נגדי!
    אני תמיד מקשיב לחוקים של האדמינים כי אני לא טיפוס בעייתי שעושה בעיות להפך בחיים לא היה לי באן מיוט או כל מיני דברים כאלה!
    אבל עכשיו לפני כמה דקות קיבלתי באן ראשון שלי על זה שעשיתי ביהופ ובטעות נכנסתי לנשקייה וקיבלתי באן ליום מה שמאוד מעצבן אותי כי האדמין הזה נטפל רק אליי והם אפילו לא הזהירו אותי פעם אחת שזה מה שהולך לקרות!
    מה שמעצבן אותי בקטע הזה שאם זה היה חבר שלו וזה קורה מלא פעמים הוא מחליק את הנושא ומוותר לו לדוגמא היום חברים שלו כאילו ניסו להתחכם והוא אמר להם לצאת מהר ואפילו לא נתן להם באן !
    זה לא הגיוני מה שהאדמין עושה!
    לפני שאני מסיים אני רוצה להבהיר עוד נקודה הבאן שקיבלתי הוא ליום הוא מוגזם אני יגיד לכם למה,היה ילד אחד שקיבל באן ל12 שעות על זה שהוא הרג סיטי וגם נכנס לנשקייה וגם לא מקשיב לאדמינים ועל זה רק נתנו לו 12 שעות אבל לי אני ילד שלא עושה בעיות בשרת וכל מיני דברים כאלה באן ליום!
    אני מאוד מקווה שתטפלו במקרה הזה ובאדמין הזה!

תודה רבה לכם ולילה טוב!
    נערך לאחרונה על ידי AlonLegend; 07.04.2017 בשעה 02:04.

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    אני לא אוהב להגיב על דברים כאלה אבל ראיתי שזה קשור לגייל.
    קבלת באן כמו כל ילד אחר חאלס לחשוב שאתה על הכוונת של אדמינים ,אחרים בכלל קיבלו באן לשבוע ואפילו יותר.
    זה שקבלת באן ליום ברכה. אדמין אמר לך נכנס לנשקייה מקבל סלאי או באן הם אומרים את זה כל פעם כל סוף של סיטי.
    אתה אומר אתה משחק הרבה בשרת נכון, אתה צריך לדעת שלא צריך להכנס לנשקייה וגם אם זה לא בכוונה פשוט אל תתקרב לשם מה הבעיה.
    נערך לאחרונה על ידי SonkTheCoolGuy; 07.04.2017 בשעה 10:21.

הצטרף בתאריך
    31.03.2017
    זה הקטע שאני לא על הכוונת של אדמינים אני על הכוונת רק אצל האדמין הזה ואתה יודע מה קיבלתי באן סבבה אבל שהאדמין יתנהג מספיק הוגן בשביל לתת באן גם לחברים שלו ולא יעשה להם פרוטקציות זה הכל!

הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    היום משהו קיבל באן לשבוע ומשהו קיבל באן ליום ואחד סלאי
    הכל לפי החלטה של אדמין גם אם זה לדעתך פרוטקציות פשוט אל תנסה את האדמין הזה תתרחק מהנשקים

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה