תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    היום קיבלתי באן לתמיד משרתי VGAMES בגלל שחקנים שבוכים לאדמינים שאני ציטר
    כעבור כמה דקות לקחתי איתי כמה שחקנים כולל אדמין והסתכלנו ביחד ברקורד באותו משחק
    שבחנתם אותי שאני אקר ופשוט האדמין צחק לי בפנים ואמר לי שקיבלתי באן מההנהלה הגבוהה
    שחושב שאני ציטר , מה שמצחיק בסיפור פה שפשוט הבן אדם כנראה לא ברמה מספיק גבוהה כדי לבחון
    ציטרים מכיוון שכאשר שאני הורג שחקנים הם מתחילים לבכות וחושבים שזה בלתי אפשרי במיוחד שרואים בדמו
    שהכל רגיל ופשוט השארתי את האדמין הראשי ללא מילים אחרי שראה את הרקורד ופשוט יצא מהשיחה .

מקווה שתטפלו בעניין זה , אם זה לא בפורום המתאים נא להעביר את זה לפורום המתאים .

מישהו שמבין עניין בבקשה לצפות לי בדמואים בצורה רצינית ולא בצחוק - הנה כל הדמואים על הPUGS שהשתתפתי בהם
    https://pickups.vgames.co.il/profile..._1:0:155505091

בנוסף הPUG האחרון שבו השתתפתי עליו כנראה "נבחנתי" לפחות זה מה שהאדמין טוען ושם במיוחד לא רואים שום מהלך חשוד
    [מדובר על הPUG ב Overpass]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2017
    נותנים פה לאנשים שאין להם רמה לבדוק דמואים ודופקים להם באן ולא שמים עליהם זין, סליחה על המילה היפה הזו.. אבל כאן זה "vGames- The power Of justice"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2016
    נכתב במקור על ידי belliQ
    היום קיבלתי באן לתמיד משרתי VGAMES בגלל שחקנים שבוכים לאדמינים שאני ציטר
    כעבור כמה דקות לקחתי איתי כמה שחקנים כולל אדמין והסתכלנו ביחד ברקורד באותו משחק
    שבחנתם אותי שאני אקר ופשוט האדמין צחק לי בפנים ואמר לי שקיבלתי באן מההנהלה הגבוהה
    שחושב שאני ציטר , מה שמצחיק בסיפור פה שפשוט הבן אדם כנראה לא ברמה מספיק גבוהה כדי לבחון
    ציטרים מכיוון שכאשר שאני הורג שחקנים הם מתחילים לבכות וחושבים שזה בלתי אפשרי במיוחד שרואים בדמו
    שהכל רגיל ופשוט השארתי את האדמין הראשי ללא מילים אחרי שראה את הרקורד ופשוט יצא מהשיחה .

מקווה שתטפלו בעניין זה , אם זה לא בפורום המתאים נא להעביר את זה לפורום המתאים .

מישהו שמבין עניין בבקשה לצפות לי בדמואים בצורה רצינית ולא בצחוק - הנה כל הדמואים על הPUGS שהשתתפתי בהם
    https://pickups.vgames.co.il/profile..._1:0:155505091

בנוסף הPUG האחרון שבו השתתפתי עליו כנראה "נבחנתי" לפחות זה מה שהאדמין טוען ושם במיוחד לא רואים שום מהלך חשוד
    [מדובר על הPUG ב Overpass]
    וואלה שמע יצא לשחק נגדך ואתה חרטטן אחושרמוטה , גם הסטים שלך מוכיח את זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    נכתב במקור על ידי sarsur
    וואלה שמע יצא לשחק נגדך ואתה חרטטן אחושרמוטה , גם הסטים שלך מוכיח את זה .
    בשביל להרשיע מישהו במעשה צריך הוחכות ברגע שהאדמין מסתכל איתי על הדמו וצוחק ואני שואל אותו איזה מבין המהלכים שראית
    היו חשודים לך הוא צוחק צחוק אמיתי ופשוט אומר לי מהלך פשוט שבו נתתי 2 הדשוטים. אחלה הרשעה חברה ממש גאה בכם
    חרטטן או לא זה שקיבלת בראש ואתה בוכה רק אומר משהו .
    תתחיל להסתכל בדמואים גיבור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    מועבר לתת פורום תלונות ועזרה CS:GO
    פעם הבאה לפתוח במקום המתאים ולפי הטופס הרצוי באשכול (פתיחת אשכול תלונה).
    נערך לאחרונה על ידי MolteN; 06.04.2017 בשעה 08:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    תודה על תשומת הלב חברי ההנהלה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    בוקר טוב.

הבאן בTEAMSPEAK הקהילה ירד, מוזמן להגיע כדי לדבר איתי על הנושא.
    תגיע מוכן עם סטיים איידי וקישור לפרופיל שלך בסטיים.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה