תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    28.10.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: titanikcity1 -
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198036036479

קישור של הבאן ב- SourceBans :
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#10487

שם האדמין שנתן את הבאן: Figsy

סיבת הבאן:

repeatedly trying to scam other players.
    התאריך שבו ניתן הבאן:
    05-04-17
    הערות נוספות: טוב אז ככה, אני רק באתי מהים פתאום אני נכנס לארנת ויגיימס כמה וכמה פעמים , פתאום באן .. מנסה וזה מתמשך לעשות סקאמים לשחקנים אחרים ? אני נראה לך סקאמר אדון Figsy ? ואני יודע גם למה הבאן . זה לא בגלל הסיבה שכתבת , זה בגלל שזו איזו סוג של קנאה . זה מאוד מגעיל אני חייב להגיד .. אני סקאמר ? ממש לא.. אתה רואה אותי סקאמר ? ממש ממש לא . אני מחכה למענה מכם ויגיימס להורדת הבאן . תודה על ההבנה .
    נערך לאחרונה על ידי titanikcity1; 05.04.2017 בשעה 16:24.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2016
    אני לא אפרט פה יותר מדי כדי לא להביך אותך ,אבל להוסיף אנשים מהשרת, לבקש מהם שיקנו לך סכין ותחזיר להם אחר כך את הכסף נשמע לי כמו סקאם.
    אין מקום להתנהגות כזאת בקהילה או בכלל. יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2016
    נכתב במקור על ידי Figsy
    אני לא אפרט פה יותר מדי כדי לא להביך אותך ,אבל להוסיף אנשים מהשרת, לבקש מהם שיקנו לך סכין ותחזיר להם אחר כך את הכסף נשמע לי כמו סקאם.
    אין מקום להתנהגות כזאת בקהילה או בכלל. יום טוב
    זה בדיוק מה שקרה ואתה צודק בכל מילה רק בסקאם אתה לא צודק זה לא נשמע סקאם בכלל וכן עשיתי את זה והיה לי וויזה ולא היה לי בה כסף אתה לא חייב להכנס לי לחיים האישיים זהו היית אמור לתת לי אזהרה לא ישר באן אז אני מבקש ממך יפה אפשר אזהרה ולא באן ושתוריד לי אותו ? לא ייקרה שוב .. אם ככה אתה רואה את זה

- - - Updated - - -

אתה יכול להוריד לי בבקשה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2016
    בבקשה Figsy תוריד לי את הבאןןן בבקשה תענה מהר ותוריד לי בבקשההה אני רוצה לשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2016
    [email protected] אתה יכול להוריד לי בבקשה את הבאן בויגיימס בשרתים ? אתה לא הבנת אותי לא נכון לא באתי בכוונה לסקאם אלא לעשות Trade ..

אבל אם ככה אתה חושב שזה היה כביכול "סקאם" אתה טועה אבל בסדר .. עכשיו אני מבקש הזדמנות נוספת ולא לקבל את הבאן הלא מוצדק הזה .. אתה יכול להוריד לי בבקשה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.10.2016
    @Figsy אפשר שתוריד לי את הבאן ופשוט זה לא יהיה בא ויהיה אזהרה ? בבקשה אני רוצה מאוד לשחק ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    הבאן נשאר.
    הבאן ירד לך עוד חודשיים.
    תלמד לא לנסות לעשות סקאמים.
    Expires on 04-06-17 00:52
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה