תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)
    iPowerX
    steamcommunity.com/id/iPowerX-2

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#10440

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)
    squrtel

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

הביא לי באן מקלל חבר צוות ועוקף באנים
    מקלל חבר צוות פחות לא קללתי אותו דברתי אליו לא יפה הוא נכנס לחדר שלנו בטיםספיק ולא יוצא ולא מבין שאנחנו לא רוצים אותו שם והוא נשאר ומאזין
    ועוקף באנים למה הוא לא רושם עוקף באנים בTS ? בשרת קונטר לא עקפתי אפילו באן אחד בנתיים

ופיבאן על זה שנכנסתי לטיםספיק מתי שהיה לי באן פעם אחת ואמרתי לו לא רוצים אותך בחדר בואו נעבור חדר

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)
    4.4.17
    הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)

הוא שונא אותי האדמין הזה מחפש אותי על קטנות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום,
    אתחיל בזה שאין לי שום דבר אישי נגדך ואני גם לא מחפש אותך.
    לאחר שנכנסתי לחדר של Lordjerry התחלת בכמה מילים לא יפות ומזלזלות אך העלמתי עין והמשכתי לדבר עם כולם ואף אחד לא אמר משהו על זה שאני מפריע בחדר אפילו לא אתה כך שהטענה שלך שלא הייתי רצוי שגויה.
    לאחר מספר דקות חברך Xeep קיבל ממני FKLIST בשרת מפני שנתן פרוטקציות לחברו שהיה גם הוא בחדר בשרת הדיבור, לאחר שחברת קיבל את העונש קפצת לעזרתו והתחלת לדבר בצורה מאוד לא יפה ומזלזלת ולכן קיבלת ממני באן ל8 שעות משרת הדיבור.
    כאשר חזרתי לשרת המשחק אמרו לי שאמרת כמה דברים לא יפים עליי אך מפני שלא הייתי שם כדי לשמוע הכל בחרתי להתעלם ולתת לך לשחק, לאחר כמה דקות ביקשו ממני להיכנס לשרת אחר כדי לטפל בכמה בעיות וכשסיימתי ראיתי אותך בשרת הדיבור עוקף באנים ועוד מפרסם את הדרך ולכן נתתי לך באן לתמיד משרת הדיבור על עקיפת באנים.
    לאחר כמה דקות יצאתי מהחדר ואתה נכנס שוב לשרת הדיבור בפאן השלישית ומפני שאני לא הייתי בחדר באותו הזמן בחרת לקלל אותי.
    הבאן שלך לא יורד, תלמד לכבד חברי צוות ואנשים בכללי.
    שתף ב-Google+

הרשמה