תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    03.04.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:xTaZzZi -
    http://steamcommunity.com/id/xTaZzZi/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#10411

שם האדמין שנתן את הבאן: x Miisha

סיבת הבאן: אין לי מושג לדעתי הבאן לא מוצדק, לפי האדמין -
    אל תתערב בדברים שלא קשורים אלייך, במיוחד שאומרים לך לכבות את המיק, אתה לא מתווכח ומכבה אותו

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 3/4/17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) - שיחקתי עם כמה חברים בשרת כשפתאום אחת מהם קראה לחבר נוסף ופתאום קיבלה מיוט מהסיבה "הספמת מיק" ניסיתי לברר בשבילה מה הסיבה למיוט ונתקלתי במענה מעליב מצד האדמין "אל תפנה אליי אם לא פניתי אלייך" שאלתי בתמימות אם אסור לי לדבר אל אותו אדמין ואם הוא משווה את עצמו לבנאדם מיוחד ונמצא מעל כולם. התוצאה הייתה מענה חיובי מצידו בתוספת באן של שבוע עם יציאה לא הכי נחמדה - "סאלוט", בסיבה נכתב ואני מצטט, "במיוחד שאומרים לך לכבות את המיק, אתה לא מתווכח ומכבה אותו", כמו שאפשר לראות בסרטון בהמשך לא הייתה שום בקשה מצדו לכבות את המיקרופון".

לפי דעתי הבאן לא מוצדק מילא מיוט, שגם לא הייתי מקבל בברכה אבל הייתי מבליג.

זה הסרטון של כל הסיטואציה.

*הערה כל הקללות ברקע לא היו בתוך המשחק אלא של אנשים בטימספיק ומהצד שלי ספציפית לא יצאה אפילו קללה אחת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    דבר ראשון, מה שהיה עם השחקנית אתה בכלל לא אמור להתערב בזה.
    ודבר שני, אם פתאום החלטת להתערב תעשה את זה בדרך תרבותית ונעימה ובמיוחד!!!!! לא באמצע הראונד אתה מתחיל להתווכח על משהו שבכלל לא היה קשור אליך שבכלל היה באמצע טיפול בני לבניה בפרטי, הדרך שהגבת וחשבת שאתה אמיץ ומרשה לעצמך מול כל השרת באמצע הראונד מפריע לאחרים, שהעדפתי לשתוק להעיף אותך, תלמד לא לעשות בית זו**, תלמד לשמור על החוקים, ואם אני אומר לך לסתום אתה סותם.
    לא טוב לך? תתלונן בפורום, אתה לא מתווכח איתי ולא מתחכם.
    הבאן לא הולך לרדת לך זאת לא פעם ראשונה שלך, תלמד להגיב כמו בן אדם, אני לא חבר שלך ולא חייב לך שום דבר.
    הבאן נשאר.

ערב טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה