תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: d1saster

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: שרת הגייל

על איזה שרת מדובר: שרת הגייל החדש!

הערות: שרת הגייל החדש הוא מטורף! באמת אין לי מילים עשיתם דברים שבחיים לא ראיתי בCSGO ואני משחק מ2013 בCSGO!
    הדברים האלה נמצאים רק ב1.6 וזה מה שמטורף פה! אבל יש מלא באגים ובעיות ...

1.) הביופ נוראי! צח אומר שנתרגל ויהיה טוב! בכלל לא! זה לא מרגיש כמו ביופ והכול נהרס!

2.) התפריט LR הוא מאוד מסובך! הוא בעייתי וקשה להבנה! לפי דעתי עדיף את התפריט הקודם! רק לסדר את הבאגים.

Steam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    לפי דעתי הגייל הישן עדיף על החדש רק רנדום זה לילדים בלי סקילים
    נערך לאחרונה על ידי CoolyCatFTW; 02.04.2017 בשעה 19:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    השרת עדיין בסוג של "BETA" וזו בסך הכל הפתיחה הראשונית. ללא ספק יהיו באגים שנתקן ואם ה-BHOP יהיה עד כדי כך בלתי נסבל נחזיר אותו לאיך שהוא היה. בנוגע ל-LR זה פשוט משהו שתצטרך להתרגל אליו, אחרי שמכירים את התפריט ועושים LR פעם או פעמיים אתה כבר תכיר את זה בעל פה ואפילו תעדיף את זה על התפריט הישן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    נכתב במקור על ידי f0rce
    השרת עדיין בסוג של "BETA" וזו בסך הכל הפתיחה הראשונית. ללא ספק יהיו באגים שנתקן ואם ה-BHOP יהיה עד כדי כך בלתי נסבל נחזיר אותו לאיך שהוא היה. בנוגע ל-LR זה פשוט משהו שתצטרך להתרגל אליו, אחרי שמכירים את התפריט ועושים LR פעם או פעמיים אתה כבר תכיר את זה בעל פה ואפילו תעדיף את זה על התפריט הישן.
    אבל הביופ בלתי נסבל! תאמין לי שאם תערכו סקר בפורום או בשרת רוב 95% ירצו לשנות לביופ הקודם.

Steam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    עיר
    יבנה
    באמת פורסט בחיים לא ראיתי מתכנתים כמוך השרת הזה פשוט מטורף חשבת על כל הדברים הקטנים שיש אבל באמת

אבל אני חושב שאתה חייב לסדר שם את הביהופ לפחות עוד קצת

ואמת השרת הזה הכי טוב ומתוכנת טוב עד היום שהייתי פה

וחייבים להגדיל את האיחסון של השרת
    נערך לאחרונה על ידי SmoKKer; 03.04.2017 בשעה 12:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    תאמינו לי שאתה תתרגלו בסוף ואני שמח לראות שאתם מרוצים מהתוספות, הבאגים יתוקנו ולגבי הSLOTS אנחנו נבדוק מה אפשר לעשות.
    שיהיה שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה