תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    01.04.2017
    איפה אתם רואים פה ציטים אני ראייתי פה תפוסט חוץ מבן אדם שהצחיק אותי רק מהדיבור שלו כל הצפייה הזאת בחייאת מה ישלכם

- - - Updated - - -

וגם בדקתי תפרופיל שלו ESEA FACEIT הוא גם משחק שמה טוב תפסיקו לבכות שהוא אכל אותכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2016
    הוא משחק כמו מטומטם וזאת הסיבה שגם ממש רואים עליו שהוא צ'יטר יש הרבה מקרים שמי שהעלה את הסרטון הראה קטעים מוזרים אבל הם לא אבל עדיין יש פה הרבה קטעים מוזרים ולפי איך שהוא משחק מבחינת GAME SENSE רואים עליו שהAIM שלו והGAME SENSE בכלל לא קשורים אחד לשני כי הוא עם צ'יטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2015
    CRISP CLEAN LOCK BOIIIIIIS
    0:30-0:45
    RIGHT ON HIS HEAD
    "הוא יודע לסובב כדורים"
    אבוי.
    3:25 "מסתכל עליו"
    אבוי.
    1:35"קלט אותו,קלט אותו"
    אבוי.
    נערך לאחרונה על ידי Caroozy; 01.04.2017 בשעה 13:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2016
    עיר
    בביתי
    נכתב במקור על ידי Caroozy
    CRISP CLEAN LOCK BOIIIIIIS
    0:30-0:45
    RIGHT ON HIS HEAD
    "הוא יודע לסובב כדורים"
    אבוי.
    3:25 "מסתכל עליו"
    אבוי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    אני לא נוטה להתערב בדברים האלה אבל אציין את דעתי בנושא הכללי
    שחקנים כמוהו (שבנתיים הוא נראה כמו אחד שעדיין לא התנסה בDMG) כנראה יעלמו בקרוב אם הם ציטרים ולא יגיעו לשום תחרות, אז פשוט להמשיך הלאה ויהיה בסדר
    נערך לאחרונה על ידי ladygaga; 01.04.2017 בשעה 12:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2014
    עיר
    ירושלים
    בבקשה אל תנתח את הסרטון אם אתה לא מבין בשום דבר שנוגע בצ'יטים כתור אדם שהיה עמוק בקהילת פיתוח הצ'יטים יש לי המון ידע איך הם עובדים.
    לפני שאני מתחיל להסביר, אני חושב שהבנאדם ממש לא נקי מכמה סיבות,
    א. הגיימסנס שלו ברצפה לעומת האיים שלו, אני יודע שיש אנשים שמשקיעים יותר זמן לאיים שלהם מאשר לגיימסנס אבל פשוט פה הפער גדול מדי.
    ב. המובמנט שלו לא תואם ליריות שלו כלומר, רוב הפעמים שהוא ירה הוא המשיך לעשות עוד כמה צעדים לכיוון שהוא זז אליו במקום לעשות קאונטר סטרייף ולעצור אותו במקום, בנאדם שעובד על האיים שלו אמור לדעת מה זה קאונטר סטרייף ולהשתמש בזה באופן טבעי.
    ג. הכוונת שלו זזה כמו איימבוט או איימאסיסט זול, שהוא מתחיל לירות על בנאדם כמה כדורים אפשר לראות את הכוונת שלו זזה באופן ממש מוזר, אם היה לי כח הייתי גם מביא את אלגוריתם דומה שגורם לתזוזות האלה.

עכשיו אני ידבר טיפה על האנלייז:
    א. בקליפ הראשון, יש דבר במשחק שנקראה anti walling, הדבר הזה הוא צד שרת, הוא דואג לשלוח לשחקן מסוים אינפורמציה רק על השחקנים שהוא יכול לראות או שהוא יכול לראות בכמה טיקים הבאים, זה נכנס באפדייט מסוים ב2015 אם אני לא טועה ויש סרטונים שמעמיקים בנושא, זאת גם הסיבה שבפייסיט אפשר לראות לפעמים בנאדם משתגר לך מול הפרצוף בגלל שכמה טיקים לפני השרת החליט לא לשלוח עליו את האינפורמציה (אם אני לא טועה יש כמה cvarים שאפשר לשנות את התנהגות מערכת זאת), בכל מקרה בקליפ הראשון הוא לא היה אמור לראות את השחקן דרך הWH או כל תוכנת עזר כלשהי, יכול להיות שהוא היה יכול לראות אותו אבל הסיכויים קטנים הוא עמד אחרי 5-6 קירות.
    ב. בקליפ שנמצא ב1:10, יכול להיות שהבנאדם משתמש בסיילנט איים אבל לפי מה שאמרתי קודם הוא כנראה משתמש באיימבוט זול אז הסיכויים קטנים, רוב הסיכויים מה שקרה במצב זה דיסינק בין הסרבר סייד לGOTV.

יש עוד כמה דברים קטנים אבל אין לי כח לצפות בסרטון שוב.

עכשיו לגבי kygo, מי אתה? פתחת את המשתמש שלך היום!
    עם בוסטד יהיה יותר טוב
    בוסטד יביא שקט לרחוב
    בוסטד יגרום לקהילה לחייך
    עידן דיין aka פוסיל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.04.2017
    רוב השחקנים בארץ מכוונים לריצפה ופוגעים אין מה לעשות זה קורה יש אנשים שהגיים סנס שלהם לא טוב אבל הם פוגעים במקרה שלהם הם סתם מביכים את עצמם עם הבן אדם הזה שמדבר ולא יודע מה הוא אומר
    נ.ב פתחתי תמשתמש הזה שאף אחד לא יצטרך להקשיב לי ולהשאר אם הדעה שלו ברגע שבאמת ידעו מי אני אז כולם יסתמו תפה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי kygo
    רוב השחקנים בארץ מכוונים לריצפה ופוגעים אין מה לעשות זה קורה יש אנשים שהגיים סנס שלהם לא טוב אבל הם פוגעים במקרה שלהם הם סתם מביכים את עצמם עם הבן אדם הזה שמדבר ולא יודע מה הוא אומר
    נ.ב פתחתי תמשתמש הזה שאף אחד לא יצטרך להקשיב לי ולהשאר אם הדעה שלו ברגע שבאמת ידעו מי אני אז כולם יסתמו תפה
    fraginston?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2017
    פשוט תראו את הסרטון, תקשיבו ותרגעו:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2015
    נכתב במקור על ידי SoniaBoniav1
    fraginston?
    זה מעליב שאתה חושב שאני כותב ככה.
    לפי צורת הכתיבה שלו והטעויות כתיב הבסיסיות של אם ועם אפשר להבין שזה ילד קטן,חוץ מזה שלא באמת מעניין לי את הביצה מה הולך פה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2013
    נכתב במקור על ידי kygo
    אחי אתה יודע מה הוא אמר לי אתמול ? "אני למדתי שיטה חדשה לירות עם ak" כמה זמן הוא משחק קונטר ?? שנה . גם לא חושב , "לא יודע מה אומר" אולי יצאתי מצחיק אבל תאמין לי אחי אני יודע הרבה יותר ממך ואני לא שם זין על אף אחד פה, עכשיו בוא אני יגיד לך עוד משהו בן אדם שלא משחק עם ציטים לא יבוא לteamspeek ויגיד לך "בוא נסגור את הסיפור אני רוצה לשחק איתך פייסיט, תסתכל איך אני משחק" אני חושב שרק איך שהוא זז עזוב הכול רק איך שהו זז רואים שהוא לא יכול לסיים משחק עם 28kills נגד אנשים עם 4אלף שעות, עכשיו עזוב אותי ילד בן 12 / חבר שלו שפתח את זה עכשיו

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Sejeong
    פשוט תראו את הסרטון, תקשיבו ותרגעו:
    like
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי FraGinsToN
    זה מעליב שאתה חושב שאני כותב ככה.
    לפי צורת הכתיבה שלו והטעויות כתיב הבסיסיות של אם ועם אפשר להבין שזה ילד קטן,חוץ מזה שלא באמת מעניין לי את הביצה מה הולך פה...
    חחחחחחחח xD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי munteo2
    אחי אתה יודע מה הוא אמר לי אתמול ? "אני למדתי שיטה חדשה לירות עם ak" כמה זמן הוא משחק קונטר ?? שנה . גם לא חושב , "לא יודע מה אומר" אולי יצאתי מצחיק אבל תאמין לי אחי אני יודע הרבה יותר ממך ואני לא שם זין על אף אחד פה, עכשיו בוא אני יגיד לך עוד משהו בן אדם שלא משחק עם ציטים לא יבוא לteamspeek ויגיד לך "בוא נסגור את הסיפור אני רוצה לשחק איתך פייסיט, תסתכל איך אני משחק" אני חושב שרק איך שהוא זז עזוב הכול רק איך שהו זז רואים שהוא לא יכול לסיים משחק עם 28kills נגד אנשים עם 4אלף שעות, עכשיו עזוב אותי ילד בן 12 / חבר שלו שפתח את זה עכשיו

- - - Updated - - -

like
    בבקשה אל תשווה בין השעות לאיך שאנשים משחקים... אני מכיר הרבה ששיחקו הרבה פחות והגיעו לאחלה מקומות אולי שעות אומר לך כמה זמן הבן אדם משחק אבל כל אחד מתקדם בקצב שלו. יכול להיות שאנשים תופסים את זה מהר ויש כאלה שלוקח להם יותר זמן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2013
    בבקשה אל תשווה בין השעות לאיך שאנשים משחקים... אני מכיר הרבה ששיחקו הרבה פחות והגיעו לאחלה מקומות אולי שעות אומר לך כמה זמן הבן אדם משחק אבל כל אחד מתקדם בקצב שלו. יכול להיות שאנשים תופסים את זה מהר ויש כאלה שלוקח להם יותר זמן
    עזוב שעות SONIA אתה חושב שאיתי מפסיד לבנאדם שזז ככה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2015
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי munteo2
    עזוב שעות SONIA אתה חושב שאיתי מפסיד לבנאדם שזז ככה ?
    לא חושב שזה הגיוני שיש לו ''אימ'' ו MOVEMENT כזה.. זה רק ציטרים ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2013
    לא חושב שזה הגיוני שיש לו ''אימ'' ו MOVEMENT כזה.. זה רק ציטרים ככה
    בוא סתכל עכשיו עוד משהו אחי
    תסתכל איזה ריסט לקדור 0:40 פשוט מצחיק
    נערך לאחרונה על ידי munteo2; 01.04.2017 בשעה 15:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    פתח את הדיון בתת פורום תלונות אין סיבה שתערב את כל העולם ואחותו בדעתך האישית בלבד.
    שתף ב-Google+

הרשמה