תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    אתמול בערך בשעה 3 בלילה שחקתי בסיאס ואחרי כמה זמן אורי grust העביר אותי אליו לחדר ואתחיל להגיד דברים על אמא שלי וכאלה עכשיו אני הייתי מסטול ולא כל כך שלטתי בעצבים שלי באותו רגע כמו שאני מתאר שכל בן אדם נורמאלי היה עושה ואמרתי לו שיפסיק כי גם אני יכול לדבר על אימהות.
    אחרי שאמרתי את המשפט הזה אורי אחליט לתת לי באן מכל מקום אפשרי אם זה ב טים ספיק מרק וכו'
    אני בן אדם עם היסטוריה ארוכה בוויגימס ובכמה חודשים האלו החלטתי לעשות שינוי בגישה שלי כדאי שאוכל לחזור לשחק בערוצים המתקדמים ולא להיות מסוכסך עם אנשים מסוימים. אני יודע שאני לא כל כך משתלט על הדיבורים שלי לפעמים ולכן החלטתי שאני לא מדליק את המיקרופון לכמה זמן בשביל עצמי.. לאחר כמה דקות שאורי שם לב שאני בלי מיקרופון הוא אחליט לאיים עליי שאם לא אדבר הוא ישים לי באן ויאפס לי את הסטטס בגאטרים.
    בנוסף בערך תקופה של שבוע לאורי היה סקריפט ש Hirsw0w בנה שבעצם הסקריפט הזה שולח בערך 3000 pokes בשנייה ולמי שיש מחשב גרוע כמו שלי זה גורם לקריסתו.
    ואחרי שעליתי על שיטה שאמנע את הpokes האלו הוא פשוט אחליט לתת לי באן בטיים ספיק במסיבה לא ידועה..
    בנוסף אני יודע על כל מיני ניצולי גישות שאורי עושה ואני לא מתערב בזה כי אני מכבד את אורי בתור מי שאביא יד בקהילה הזאת ולכן עד עכשיו לא אמרתי שום דבר אבל זה כבר עבר כל גבול הגיעו מים עד נפש ובנוסף בגלל שלאורי יש כוח גדול בקהילה הזאת ולכן הרבה אנשים יהיו מאחוריו ולא ילכו כנגדו בגלל שהם "מפחדים" על הגישות שלהם.. בנוסף אני הייתי עוזר לאורי לפעמים בדברים כאלו ואחרים ובאיזשהו שלב שאורי ארגיש שהוא כבר לא "צריך" אותי הוא אחליט לשים לי "סכין בגב" ולהתחיל עם כל ההצקות האלו.
    עכשיו אני יודע שהייתי פה גורם מפריע וכל זה אבל אני מנסה לפתוח דף חדש וגם שאני עושה את זה לא מאפשרים לי אז כל הטענות שאני רואה שאנשים מסוימים יביאו פה אני לא אתייחס אליהם מפני שאני יודע שאני באמת ניסיתי לעשות את השינוי הזה והשינוי נפסק לא בגללי.
    בנוסף לכך פעם הייתי מנהל פה ותרמתי לקהילה במהלך הניהול שלי ועדיין אנשים מסוימים לא נותנים לי את הכבוד שאני ראוי לו.
    בברכה עומר "m4dari"

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    דבר ראשון שאפו על העברית התקנית.
    דבר שני הבאן לא יורד, תרגע חודש ימים ואז תחזור ותפתח דף חדש עם הרבה אנשים פה בקהילה.
    הבאן הזה קיבלת אותו אחרי הרבה הזדמניות שויתרתי לך ועל המון שטויות שעשית ושמת "סכין בגב".
    פשוט מאוד, תרגע ואז תחזור.
    מקווה שאחרי שירד הבאן תתנהג בהתאם.

תודה והמשך יום מצוין

הצטרף בתאריך
    07.07.2008
    עיר
    Kiryat Motzkin
    Mad kApraaaa 3000 pokes?!
    My Equipment
    +Microphone: Audio Steelseries 650 USB
    Headset: Steelseries Prism Headset
    Keyboard: Roccat Suora Frameless Keyboard
    Mouse: Razer Mamba Tournament Edition
    Mousepad: Razer Firefly
    http://imagizer.imageshack.us/a/img924/6596/nIEyuP.jpg

הצטרף בתאריך
    22.10.2007
    חחחחח אחלה בארייאר שבעולם מאד כפרה?
    בוא אני אעשה לך הנחה על סטים חדש 150 שקל ל1.6 וcz ואני מקבל גם צ׳ק דחוי יפקח תנועה

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    בדיבורים אתה טוב GRUST חבל שאתה מתחבא מאחורי המחשב ומאחורי הגישות שלך

אתה יודע טוב מאוד שהבאן לא מוצדק אבל תמשיך אחי זה כיף לנצל את הגישות שוויגימס הביאו לך אבל כמו שהם הביאו לך ככה אם ידעו להוריד לך למה אתה עושה מה שבאלך ואף אחד לא אומר לך כלום זה מה שמצחיק

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    אני מבין שאתה קצת MAD אבל הכל בסדר זה יעבור לך נשמה...

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    מצחיק שאתה בן 25 או 26 ואתה יורד לרמות כאלו פשוט מגוחך הגיעו מים עד נפש איך ייתכן שמנהל כזה
    נמצא בקהילה פשוט "אחד בפה ואחד בלב"
    נערך לאחרונה על ידי barrier omerr; 29.03.2017 בשעה 23:36.

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    חחחחח איך רואים שהעתקתה את המשפט "אחד בפה אחד בלב" מגוגל חוסר השכלה...
    עדיף שתלך לביצפר במקום לשבת ולשחק CS תאמין לי שאני עושה לך טובה.

הצטרף בתאריך
    24.02.2017
    נכתב במקור על ידי `GrusT
    חחחחח איך רואים שהעתקתה את המשפט "אחד בפה אחד בלב" מגוגל חוסר השכלה...
    עדיף שתלך לביצפר במקום לשבת ולשחק CS תאמין לי שאני עושה לך טובה.
    ביצפר

הרשמה