תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  29.03.2017
  הודעות
  1
  שם משתמש: Gatenix (נוכחי), HeyWhere'sPerry? ׁ(בזמן קבלת הבאן).
  קישור :
  http://steamcommunity.com/profiles/76561198031542063
  קישור של הבאן https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?...sPerry%3F#6244
  שם האדמין שנתן את הבאן: פרופיקס, כעת רשום בעמוד של הבאן : CONSOLE/
  סיבת הבאן: קללות ואיומים בשרת.
  תאריך נתינת הבאן: 25/11/2016
  הערות נוספות: בתאריך הנ"ל קיבלתי באן ע"י האדמין, זאת בשל שקיללתי את האדמין בצ'אט של הסרבר וגם איימתי עליו, כעת לאחר מן כה רב אני מצטער על ההתנהגות הלא-הולמת והלא מכבדת את האדמינים, השחקנים ואותי ואני לוקח אחריות מלאה על המעשה.
  לעומת זאת, בכדי להבהיר את הסיטואציה והנושא אשמח שתקבלו את התמונה המלאה ובכך אוכיח את חפותי וכעת לאחר שהבנתי את הלקח על מעשי, תסירו את הבאן בבקשה.
  אז ראשית כל, היה שחקן מסוים שלא אנקוב בשמו, שנתתי לו 10 קרדיט כאשר הוא ביקש כדי שהוא יוכל להמר אותם וכתמורה לכך הוא יתן מחצית מהסכום בו יזכה בעזרת 10 הקרידיטים שנתתי לו, הוא זכה וכעבור שבוע יצרתי עימו קשר בנוגע למחצית הסכום כפי שקבענו והוא הכחיש את העסקה ביננו ולא נתן לי את חלקי, ואז פניתי לאדמין (פרופיקס) לעזרה כדי שיגיד לשחקן לתת לי את חלקי.
  האדמין לא האמין לי והיה לטובת השחקן שרימה אותי, לכן התחלתי לקלל את השחקן על המעשה שלו ואיימתי עליו בפריצה למחשב (לא התכוונתי לשום דבר זה נבע מתסכול ושוב אני לוקח אחריות מלאה למעשה ומכיר בטעות שלי ומבקש סליחה שהתבטאתי כך) במטרה שיתן לי את חלקי, האדמין התערב ואמר שהוא יתן לי באן וזה עוד יותר תיסכל אותי ושוב הגבתי באותה צורה (התגובות היו באותה העת), ולאחר כמה זמן הוא נתן לי באן תמידי....
  מקווה שתבינו את הסיטואציה, אני לוקח אחריות מלאה על מעשיי ומבקש סליחה עליהם וכמובן שלא אחזור עליהם ואשמח שתורידו את הבאן שלי.
  בתודה מראש,
  Gatenix
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  26.10.2012
  עיר
  ראשון לציון
  הודעות
  1,622
  הבאן ירד, שמח לשמוע שזה לא יחזור שנית. בהצלחה.
  שתף ב-Google+

הרשמה