תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  16.03.2014
  הודעות
  255
  אתמול בערך בשעה 3 בלילה שחקתי בסיאס ואחרי כמה זמן אורי grust העביר אותי אליו לחדר ואתחיל להגיד דברים על אמא שלי וכאלה עכשיו אני הייתי מסטול ולא כל כך שלטתי בעצבים שלי באותו רגע כמו שאני מתאר שכל בן אדם נורמאלי היה עושה ואמרתי לו שיפסיק כי גם אני יכול לדבר על אימהות.
  אחרי שאמרתי את המשפט הזה אורי אחליט לתת לי באן מכל מקום אפשרי אם זה ב טים ספיק מרק וכו'
  אני בן אדם עם היסטוריה ארוכה בוויגימס ובכמה חודשים האלו החלטתי לעשות שינוי בגישה שלי כדאי שאוכל לחזור לשחק בערוצים המתקדמים ולא להיות מסוכסך עם אנשים מסוימים. אני יודע שאני לא כל כך משתלט על הדיבורים שלי לפעמים ולכן החלטתי שאני לא מדליק את המיקרופון לכמה זמן בשביל עצמי.. לאחר כמה דקות שאורי שם לב שאני בלי מיקרופון הוא אחליט לאיים עליי שאם לא אדבר הוא ישים לי באן ויאפס לי את הסטטס בגאטרים.
  בנוסף בערך תקופה של שבוע לאורי היה סקריפט ש Hirsw0w בנה שבעצם הסקריפט הזה שולח בערך 3000 pokes בשנייה ולמי שיש מחשב גרוע כמו שלי זה גורם לקריסתו.
  ואחרי שעליתי על שיטה שאמנע את הpokes האלו הוא פשוט אחליט לתת לי באן בטיים ספיק במסיבה לא ידועה..
  בנוסף אני יודע על כל מיני ניצולי גישות שאורי עושה ואני לא מתערב בזה כי אני מכבד את אורי בתור מי שאביא יד בקהילה הזאת ולכן עד עכשיו לא אמרתי שום דבר אבל זה כבר עבר כל גבול הגיעו מים עד נפש ובנוסף בגלל שלאורי יש כוח גדול בקהילה הזאת ולכן הרבה אנשים יהיו מאחוריו ולא ילכו כנגדו בגלל שהם "מפחדים" על הגישות שלהם.. בנוסף אני הייתי עוזר לאורי לפעמים בדברים כאלו ואחרים ובאיזשהו שלב שאורי ארגיש שהוא כבר לא "צריך" אותי הוא אחליט לשים לי "סכין בגב" ולהתחיל עם כל ההצקות האלו.
  עכשיו אני יודע שהייתי פה גורם מפריע וכל זה אבל אני מנסה לפתוח דף חדש וגם שאני עושה את זה לא מאפשרים לי אז כל הטענות שאני רואה שאנשים מסוימים יביאו פה אני לא אתייחס אליהם מפני שאני יודע שאני באמת ניסיתי לעשות את השינוי הזה והשינוי נפסק לא בגללי.
  בנוסף לכך פעם הייתי מנהל פה ותרמתי לקהילה במהלך הניהול שלי ועדיין אנשים מסוימים לא נותנים לי את הכבוד שאני ראוי לו.
  בברכה עומר "m4dari"
  נערך לאחרונה על ידי barrier omerr; 29.03.2017 בשעה 18:52.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  09.03.2013
  הודעות
  58
  בתור אחד שמכיר את עומר כבעייתי מאוד עומר התחיל דף חדש והפסיק עם הבעיות אבל אורי גרסט מוציא ממנו את כל העצבים ומנצל את הגישות שלו הוא עושה פה מה שבאלו בגלל שיש לו כוח ומלא אנשים איתו מקווה שתקחו ברצינות מה שעומר פתח.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  23.12.2014
  עיר
  לא מספר
  הודעות
  519
  בתור מנהל של הגאטרים ואחד שמכיר את עומר דיי הרבה זמן אני יודע שהוא ניסה לעשות שינוי בגלל כל המצב שהיה לו פה לא יודע מה היו הגורמים שהפריעו לו לעשות את זה אבל אני ספציפיי ראיתי שהוא ניסה לעשות שינוי.
  שתף ב-Google+

הרשמה