תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    שלום לכולם,

כפי ששמתם לב הקלאן לאחרונה היה בירידה.
    הדבר קרה מכל מיני סיבות שצצו יחד,
    אבל וכפי שהדגשנו בעבר קלאן IsrTG לא הולך לשום מקום ורק ממשיך הלאה.

ולכן, למרות שהאתר עוד לא מוכן לגמרי ולמרות שיש תקלות עם הציוד.

אנחנו נבצע משימת שישי,
    המשימה תהיה משהו נחמד וקליל ותהווה בשבילנו קפיצת מדרגה ולחזרה לשגרה.

יוגב ושחר.
    מנהלי קלאן IsrTG
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    אם בוחרים לשחק עם תקלות למה רק נזכרתם עכשיו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    סופו של דבר אחרי שכל פעם מחדש ששאלנו אם יש או אין משימה אם יש תקלות עדיין סופו של דבר בעצם היה אפשר לעשות אבל פשוט לא היה לנו תגובה מאף אחד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2010
    עיר
    תל אביב
    אל תשאלו מה הקלאן יכול לעשות בשבילכם, תשאלו מה אתם יכולים לעשות בשביל הקלאן..
    ברוכים השבים
    למה לרוץ כשאפשר לנסוע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    יחס גורר יחס
    למה שאניי יתאמץ אם לא מתאמצים בישבלי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    מה שכתבו שרון ושקד

יאללה בואו נריץ חזרה את הקלאן למסלול
    אם יש משהו שאפשר לעזור אני כאן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2016
    חבל שלא שיחקנו תקופה, זה בטוח פגע בכשירות של הקלאן, אבל כמו שאנשים פה כבר אמרו.. בואו נחזיר את הקלאן למוטב! בהצלחה לכולם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2007
    נכתב במקור על ידי Sharon_h
    אם בוחרים לשחק עם תקלות למה רק נזכרתם עכשיו?
    קודם לא יכולנו לשחק בצורה שיכולנו לשחק עכשיו.
    וגם לא יכולנו מבחינת זמן.

נכתב במקור על ידי Shaked581
    סופו של דבר אחרי שכל פעם מחדש ששאלנו אם יש או אין משימה אם יש תקלות עדיין סופו של דבר בעצם היה אפשר לעשות אבל פשוט לא היה לנו תגובה מאף אחד?
    לא.

נכתב במקור על ידי Sharon_h
    יחס גורר יחס
    אני חושב שאתה מאבד את מקומך.
    לא משקיעים בך? תזכיר לי כמה משימות שישי אתה בנית בשביל הקלאן הזה?
    בוא ותזכיר לי בזכות מי הקלאן הזה קיים בכלל?
    לא זכור לי שאתה משלם לי משכורת על להשקיע בקלאן. בנוסף, יש לך את הטלפון שלי... טרחת לשלוח הודעה לשאול אם הכול בסדר? אם אנחנו צריכים עזרה? אם אולי המצב לא כמו שאתה מדמיין.
    יש לי שתי מילים להתנהגות הזאת.. כפויית טובה.

השאלה האמיתית פה, שנראה לי שחכת ... אני חייב לך משהו?
    עם הערות כאלה שרון... הדלת פתוחה, אף אחד לא מחזיק אותך כאן בכוח.
    נערך לאחרונה על ידי -FusioN-; 31.03.2017 בשעה 16:26.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2015
    נכתב במקור על ידי -FusioN-
    קודם לא יכולנו לשחק בצורה שיכולנו לשחק עכשיו.
    וגם לא יכולנו מבחינת זמן.

לא.

לא זכור לי שאתה משלם לי משכורת על להשקיע בקלאן. בנוסף, יש לך את הטלפון שלי... טרחת לשלוח הודעה לשאול אם הכול בסדר? אם אנחנו צריכים עזרה? אם אולי המצב לא כמו שאתה מדמיין.

אני שאלתי אם צריך עזרה בדיסקורד עם האתר אף אחד לא ענה לי. אז אי אפשר לבוא בטענות לחברי הקלאן
    נערך לאחרונה על ידי matan1212811; 06.04.2017 בשעה 20:48.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2014
    נכתב במקור על ידי -FusioN-

יש לי מספר דברים להגיד לך, עליך ועל הקלאן הזה בכלל.
    בשביל להסביר את עצמי, אני אשתמש במה ששרון כתב לך ואתה כתבת לו בחזרה בפורום.
    לפני שאני מתחיל, כבר אמרתי לך חלק קטן מהדברים האלה באותו יום שעזבתי את הקלאן ולא קיבלת את מה שאמרתי.
    אני מקווה שאולי הפעם תוכל להבין ולקבל את הדברים, לא ישר לדחות ולהגיב בתוקפנות כמו שעשית עם שרון וגם איתי.
    בנוסף, תמיד אמרת שאם לא נבוא ונדבר, איך תדעו שלא טוב. אז הנה.

כששרון כתב בגוף ראשון יחיד "למה שאניי יתאמץ אם לא מתאמצים בישבלי?"
    אני די בטוח שהוא התכוון לא רק לעצמו אלא לאנשים שבמסגרת הקלאן בכלל, לכן התגובה שלך מוגזמת ואפילו לא קשורה. שוב, כי עברת למוד האישי והתוקפני.

בהקשר למה שכתבת, "לא משקיעים בך? תזכיר לי כמה משימות שישי אתה בנית בשביל הקלאן הזה?".
    שרון אולי לא בנה משימות שישי בכמות שאתה בנית, אבל הוא עשה דברים אחרים בשביל הקלאן, כמו לדוגמא הפאטצ'ים של החוליות שהוא עשה עם העזרה של בר, בנוסף הם עבדו על ההדלס לשרת שבזכותו משימות מתנהלות בצורה יותר נורמלית.
    או בתקופה שהייתי בסגל עם שרון ושון, אנחנו עבדנו שלושתנו על המפת אימון החדשה ועל התולבוק, במשך ימים ולילות רצופים, למרות שלא קיבלנו משכורות.
    אז כן, הוא עשה דברים, אתה כנראה לא זוכר אותם, או שאתה כן זוכר ובכוונה הלכת על המשימות כי שוב, אתה במוד האישי והתוקפני.

שאלת "בוא ותזכיר לי בזכות מי הקלאן הזה קיים בכלל?".
    בזמן ששרון, שון ואני היינו ביחד בסגל, יוגב עוד לא היה מנהל ואתה הייתה יוצא לחופשות, לא היה מי שיחזיק את הקלאן חוץ משלושתנו.
    אנחנו ניהלנו אימונים ומשימות, אתה בטוח זוכר את זה.
    גם בחודש - חודשיים האחרונים לא אתה ולא יוגב הייתם פעילים כמו שמנהלים נורמטיבים "לקלאן סימולטור צבאי הכי גדול בישראל" אמורים לעשות.
    אז תרשה לי להגיד לך, אבל זה לא ממש בזכותך, כי בזמן שאתה לא נמצא וזה קורה הרבה (לצער כולנו) הקלאן עומד במקום ואין מי שיקדם אותו.
    כמו יום שישי האחרון לדוגמא, שלא יכולת להגיע למשימה כי התעכבת בעבודה, למזל מי שהגיע לאירוע שלבר הייתה את המשימה שהוא בנה.
    לא שזו אשמתך שאתה לא נמצא הרבה, לכולנו יש חיים מעבר לקלאן, עבודה, משפחה, לימודים וצבא.
    אבל צריך גם להבין שיש עוד 30+ אנשים שמחכים במסגרת מסויימת שלא קורה בה כלום כי המנהלים לא זמינים.
    אז אולי בזמן שהמנהלים לא זמינים אפשר להפקיד מישהו אחר שיעשה דברים ולא לתקוע את הקלאן חודשיים שלמים.

"לא זכור לי שאתה משלם לי משכורת על להשקיע בקלאן. בנוסף, יש לך את הטלפון שלי... טרחת לשלוח הודעה לשאול אם הכול בסדר? אם אנחנו צריכים עזרה?"
    לא זכור לי שמישהו אי פעם קיבל משכורת על העבודה שלו בקלאן, ואני באופן אישי לא קיבלתי ממך אפילו תודה על מה שעשיתי בקלאן, בין אם זה וייטנאם ובין אם זה דברים שקשורים לסגל.
    ואם כבר מדברים על זה, לא רק שלא קיבלתי ממך "תודה", אמרת לי שלא מוצא חן בעיניך שמשימה התבטלה פעם אחת בגללי כשהסקריפט ציוד לא עבד כמו שצריך.
    אני לא צריך להזכיר לך כמה פעמים משימות התבטלו מהצד של הסגל בגלל בעיות טכניות, בין אם זה בעיות בסקריפט ציוד, או בין אם זה בעיות בשרת עם מודים לא מעודכנים.אז אתה צודק, זה לא מוצא חן בעין כשמתכננים אירוע, מגיעים 20+ משתתפים ואז המשימה מתבטלת בגלל משהו שלא טרחו לטפל בו מראש.
    ----
    אם הוא היה שולח לך הודעה, זה היה עוזר במשהו?
    אתה לא היית אומר לו
    "אנחנו לא צריכים עזרה"? אני חושב שכן.
    אם הייתם צריכים עזרה של מישהו אתם הייתם מבקשים אותה, במיוחד אם הוא בסגל.

"כפויית טובה"? כפויית טובה להגיד את זה לבן אדם כמו שרון שעשה דברים בקלאן.
    ההודעה שלך כולה כפויית טובה.
    אתה לא חייב לשרון כלום באופן אישי, אתה כן חייב לקלאן.
    עצם זה שאתה מנהל את הקלאן הזה מחייב אותך.
    מחייב אותך לארגן שתהיה משימה בשישי.
    מחייב אותך לעדכן את החברי קלאן אם תהיה משימה ביום שישי או לא כדי שהם ידעו מה לתכנן עם המשפחות והחברים שלהם.
    מחייב אותך להגיע בזמן למשימות כדי שאנשים לא יחכו לך בשביל להתחיל.
    מחייב אותך לסדר עניינים טכניים לפני המשימה ולא להשאיר אותם לרבע שעה לפני המשימה.
    מחייב אותך להיות מדי יום בטים ספיק כדי לראות מה קורה בקלאן שאתה מנהל.בקיצור, בתור מנהל יש לך הרבה התחייבויות לקלאן.
    ברור שגם לנו יש התחייבויות לקלאן.
    כמו להגיע למשימות, לשמור על החוקים, לדאוג למשחק מעודכן ופעיל.
    לכולנו יש התחייבויות וכולנו צריכים לעמוד בהם, אבל אתה, בתור המנהל של הקלאן בראש ובראשונה.
    כי כמו ששרון כתב "למה שאניי יתאמץ אם לא מתאמצים בישבלי?".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2010
    אני יותר ממשתתף בדבריו של אדיר כי האומנם אני תקופה יחסית קצרה בקלאן אבל בתקופה הזאת היו להרבה אנשים וגם לי בעיות למיניהן שהיו קשורות למודים של הקלאן והיו קשורות לבעיות טכניות והיו דברים נוספים שאנשים בעיקר הצליחו להעזר בצוות, והיחס שאדיר אמר לגבי דבריו של שרון נכונים זה היה אימרה שכללה את כלל אנשי הקלאן (נכון האומנם לי אישית אין את הזכות להעיר לגבי משימות,מודים,וכו.. כי אני לא מתעסק בהם אבל הצוות עשה מעל ומעבר במצבים נתונים שהיו)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    חולון
    אני בטוח שאני לא היחיד שרוצה לדעת
    מה חסר כדי להחזיר את הקלאן לפעילות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2014
    חברים יקרים,
    עפתם על עצמכם פה יותר מידי. זה לא המקום לפרוק תסכול אישי על מנהל כזה או אחר.
    שחר, יוגב ושאר אנשי הצוות עושים מאחורי הקלעים מעל ומעבר לטובת הקלאן ולא צריכים לקבל מאף אחד הטפות מוסר.

מי שרוצה לקדם את הקלאן ולהחזיר אותו למסלול, כמו שהיה בעבר וכמו ששחר כתב בהודעה הראשונה, צריך לנקות מעצמו את האגו הפגוע שלו ולחזור לשחק.
    מי שלא טוב לו ולא מסוגל לעשות את הנ"ל, מוזמן לקחת את העכבר ולעזוב - היינו פה לפניכם ונהיה גם אחריכם.

חג שמח.
    נערך לאחרונה על ידי Oshalev; 07.04.2017 בשעה 14:48.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2015
    נכתב במקור על ידי Oshalev
    חברים יקרים,
    עפתם על עצמכם פה יותר מידי. זה לא המקום לפרוק תסכול אישי על מנהל כזה או אחר.
    שחר, יוגב ושאר אנשי הצוות עושים מאחורי הקלעים מעל ומעבר לטובת הקלאן ולא צריכים לקבל מאף אחד הטפות מוסר.

מי שרוצה לקדם את הקלאן ולהחזיר אותו למסלול, כמו שהיה בעבר וכמו ששחר כתב בהודעה הראשונה, צריך לנקות מעצמו את האגו הפגוע שלו ולחזור לשחק.
    מי שלא טוב לו ולא מסוגל לעשות את הנ"ל, מוזמן לקחת את העכבר ולעזוב - היינו פה לפניכם ונהיה גם אחריכם.

חג שמח.

אוהד מה שהיה בפורום לא היה אישי כלפי אף אחד כולנו בסופו של דבר רוצים לטובת הקלאן ורוצים שהקלאן יחזור להיות כמו שהיה וימשיך להתפתח אבל צעד ראשון בשביל הקלאן זה שההנהלה תדע לקבל ביקורת של שחקנים בקלאן.

אין פה שום דבר של אגו ושום דבר של תסכול אישי כולנו פה בשביל להחזיר את הקלאן לקדמותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2014
    מתן, אל תבלבל אותי עם עובדות....
    אדיר הגיב לגופו של שחר - לא לגופו של תפקוד.

הביקורת פה היא לא עניינית - היא מכוערת.
    תלמדו להעביר ביקורת.

נ.ב - הדיון הזה לדעתי נמתח כמו מסטיק ואיבד את הענייניות שלו.
    המטרה הייתה להעביר ידיעה אינפורמטיבית של שחר ויוגב לכל הקלאן שאנחנו חוזרים לעניינים.
    מי שלא מרוצה מזה, כמו שכתבתי יכול לעזוב.

במקום אחד המנהלים כבר הייתי נועל את הדיון ומעיף את כולכם מהקלאן. אבל למזלכם אני לא מנהל אז זכיתם להמשיך עם השטויות, לכתוב לכלוך ולהישאר בקלאן.
    אם זה היה תלוי רק בי לא הייתם נשארים...
    נערך לאחרונה על ידי Oshalev; 07.04.2017 בשעה 15:10.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2014
    למה זה לא המקום לדבר על הדברים? זה העניין של פורום.

ואם לא פה, איפה עוד אפשר לדבר על דברים אם המנהלים לא נמצאים?

שחר הגיב לגופו של שרון ודיבר על עצמו, ובגלל זה התגובה שלי גם מכוונת לשחר וגם לתפקוד הכולל של המנהלים.
    אם לא ראית שכתבתי בשני הנושאים, אז כנראה שקראת ברפרוף.
    אני לא יכול להגיב למישהו על משהו שהוא לא אמר.
    דרך אגב, זה לא שהתגובה של שחר מושלמת.

הדיון לא נמתח כמו מסטיק, אנחנו בתור חברי קלאן מרגישים שחסרים המון דברים בקלאן.
    מה לעשות שבין הדברים האלה נכללת הפעילות של המנהלים, שכתוצאה מכך הקלאן הגיע למצב שהוא הגיע אליו בחודשים האחרונים.
    ואם המנהלים עושים דברים מאחורי הקלעים, אולי כדאי להודיעה על חלק מהדברים לחברי הקלאן כדי שיראו התקדמות?
    כי בנתיים, לצורך העניין, מהצד שלנו זה נראה שהאתר לא מוכן כבר חודש בלי התקדמות.
    אפילו Squad XML אין.

הדיון כמו שאמרת היה להעביר הודעה שהקלאן חוזר, ודווקא מהסיבה הזו, הדיון הזה הוא המקום הכי טוב לשאול שאלות בנושא, וכן אם צריך גם להעביר ביקורות.
    אז אולי כדאי שהסגל ינסה להקשיב ולהבין את החברי קלאן שבסך הכל מביעים דעות, ומעבירים ביקורות רק בשביל שהקלאן יהיה מסגרת טובה יותר, במקום לבוא בגישה של "מי שלא מרוצה, יכול לעזוב", ו"אם זה היה תלוי בי אתם כבר מזמן לא הייתם פה".
    נערך לאחרונה על ידי AdirRida; 07.04.2017 בשעה 16:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2014
    למה זה לא המקום לדבר על הדברים? זה העניין של פורום.
    המקום לדבר על הדברים האלו זה בשיחה אישית בטלפון, ב-TS, בדיסקורד... לא חסר מקומות - פה זה לא המקום, בטח שלא בצורה שזה מתנהל בשרשור הזה.

שחר הגיב לגופו של שרון ודיבר על עצמו, ובגלל זה התגובה שלי גם מכוונת לשחר וגם לתפקוד הכולל של המנהלים.
    אם לא ראית שכתבתי בשני הנושאים, אז כנראה שקראת ברפרוף.
    אני לא יכול להגיב למישהו על משהו שהוא לא אמר.
    דרך אגב, זה לא שהתגובה של שחר מושלמת.
    לשרון יש פה לדבר וידיים לכתוב כדי להגיב בעצמו, הוא לא צריך אותך שתגן עליו.
    וכששרון כותב הודעה מזלזלת הוא יענה בזלזול - בדיוק באותו המטבע.
    וכשאתה כותב תגובה מזלזלת אתה מקבל אותו הדבר - אין פה הפליה.

תגובות מזלזלות יתקלו בתגובות מזלזלות.

ואם המנהלים עושים דברים מאחורי הקלעים, אולי כדאי להודיעה על חלק מהדברים לחברי הקלאן כדי שיראו התקדמות?
    כי בנתיים, לצורך העניין, מהצד שלנו זה נראה שהאתר לא מוכן כבר חודש בלי התקדמות.
    נהיית לי הדובר של כל הקלאן?
    מנהלי הקלאן וסגל הקלאן עובדים בחודשיים האחרונים על האתר ומערכות הקלאן - כל הזמן הפנוי שלנו {שבעבר היה מושקע במשימות ופיתוח יכולות חדשות} מתנקז כיום להחזרה לפעילות שותפת של הדברים.
    עם התגובות פה של חברי הקלאן, נראה שאנחנו עובדים בשביל אנשים כפויי טובה שלא מבינים שאנשים עובדים בשביל שלהם יהיה יותר טוב - ולא אף אחד לא צריך לדווח לך מה הוא עושה בשביל הקלאן.

אפילו Squad XML אין

אוי-ואבוי!!!
    באמת אסון גדול...איך ניתן לשחק ככה?!
    שערוריה!

אז אולי כדאי שהסגל ינסה להקשיב ולהבין את החברי קלאן שבסך הכל מביעים דעות, ומעבירים ביקורות רק בשביל שהקלאן יהיה מסגרת טובה יותר, במקום לבוא בגישה של "מי שלא מרוצה, יכול לעזוב", ו"אם זה היה תלוי בי אתם כבר מזמן לא הייתם פה".
    אולי כדאי שתלמד להביע דעות בצורה בוגרת ועניינית ולא משתלחת ואז נוכל גם להקשיב לדעות שלך ברצינות.
    עד אז - כמו שכתבתי - זלזול יענה בזלזול.

לסיכום:

1. היום הייתה משימת שישי ולמרות שראיתי שהיית ב-TS בשעה 16:00 עדיין לא הגעת למשימה למרות שאני רואה שזמן פנוי יש לך (אתה מגיב פה).
    2. התרגלתם לטוב. שיש אתר, TS, מערכות התפקדות, פורום... לא צריך את כל זה בשביל לשחק ARMA (שגם את זה אתה לא עושה - נק' 1), צריך פשוט רצון... ואת זה אין לך...
    3. על מנת לקדם דברים צריך לדבר בצורה בוגרת ולא משתלחת - זה לא עוזר לא לכם ולא לאף אחד כשאתם כותבים בנימה מזלזלת ולגופו של אדם. הדברים ככה לא יתקדמו.
    4. הקלאן הוא דיקטטורה - שחר ויוגב מנהלים אותו (שחר ביחד עם מספר אנשים נוספים גם הקים את הקלאן הזה), הם משלמים חשבון על תפעול שלו בצורת כסף ובצורה אישית ומגיע להם לנהל אותו איך שהם חושבים שצריך לנהל אותו.
    5. חג שמח - זאת התגובה האחרונה שלי פה בדיון.
    נערך לאחרונה על ידי Oshalev; 07.04.2017 בשעה 18:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2014
    המקום לדבר על הדברים האלו זה בשיחה אישית בטלפון, ב-TS, בדיסקורד... לא חסר מקומות - פה זה לא המקום, בטח שלא בצורה שזה מתנהל בשרשור הזה.

למה פה זה לא המקום? ובדיסקורד ובטימספיק זה כן המקום? כי פה אנשים רואים מה קורה עם הקלאן?
    כי מה שאתם עושים זה לטטא מתחת לשטיח ולעוור אנשים?

לשרון יש פה לדבר וידיים לכתוב כדי להגיב בעצמו, הוא לא צריך אותך שתגן עליו.
    וכששרון כותב הודעה מזלזלת הוא יענה בזלזול - בדיוק באותו המטבע.
    וכשאתה כותב תגובה מזלזלת אתה מקבל אותו הדבר - אין פה הפליה.

תגובות מזלזלות יתקלו בתגובות מזלזלות.
    גם לשחר יש פה וידיים, בשביל לכתוב כדי שיגיב בעצמו, הוא לא צריך אותך שתגן עליו.
    ההודעה של שרון ממש לא מזלזלת, תראה לי פה איזה מילה מזלזלת.
    יחס גורר יחס
    נניח שההודעה של שרון מזלזלת ברמות כל כך חמורות.
    כשאתה אומר "
    וכשאתה כותב תגובה מזלזלת אתה מקבל אותו הדבר - אין פה הפליה", אתם לא ממש שונים.

נהיית לי הדובר של כל הקלאן?
    מנהלי הקלאן וסגל הקלאן עובדים בחודשיים האחרונים על האתר ומערכות הקלאן - כל הזמן הפנוי שלנו {שבעבר היה מושקע במשימות ופיתוח יכולות חדשות} מתנקז כיום להחזרה לפעילות שותפת של הדברים.
    עם התגובות פה של חברי הקלאן, נראה שאנחנו עובדים בשביל אנשים כפויי טובה שלא מבינים שאנשים עובדים בשביל שלהם יהיה יותר טוב - ולא אף אחד לא צריך לדווח לך מה הוא עושה בשביל הקלאן.
    לא נהייתי הדובר של הקלאן.
    לא צריך להיות הדובר הקלאן בשביל לשים לב לדברים כאלה, ולא צריך להיות הדובר של הקלאן בשביל לבוא בבקשות לגיטימיות כמו עדכון על חלק מהדברים בשביל שלא נשאר בחושך בזמן שלפי מה שאתה אומר קורים דברים מאחורי הקלעים וחוץ מי ששם לא יודע מזה.
    במשך החודשיים שלא היה כלום, אף אחד מהצוות לא טרח לבוא ביוזמה ראשונית בכדי להגיד "השבוע לא תהיה משימה".
    אנשים שאלו ואז ענו להם.

אוי-ואבוי!!!
    שערוריה!

Squad XML זה קטן בשבילכם, אבל זה מראה לכולנו שלוקח חודשיים להעלות תיקייה עם כמה קבצים לאתר.

אולי כדאי שתלמד להביע דעות בצורה בוגרת ועניינית ולא משתלחת ואז נוכל גם להקשיב לדעות שלך ברצינות.
    עד אז - כמו שכתבתי - זלזול יענה בזלזול.
    הצורה שבה הבעתי את מה שהיה לי להגיד היא בצורה הכי בוגרת ועניינית שיכולה להיות.
    יכולתי גם להגיב כמו שאתה הגבת:
    אוי-ואבוי!!!
    שערוריה!
    זה שאתם שלא מקבלים את מה שאומרים, בגלל זה המצב הגיע למצב שהוא הגיע.

לסיכום:

1. היום הייתה משימת שישי ולמרות שראיתי שהיית ב-TS בשעה 16:00 עדיין לא הגעת למשימה למרות שאני רואה שזמן פנוי יש לך (אתה מגיב פה).
    2. התרגלתם לטוב. שיש אתר, TS, מערכות התפקדות, פורום... לא צריך את כל זה בשביל לשחק ARMA (שגם את זה אתה לא עושה - נק' 1), צריך פשוט רצון... ואת זה אין לך...
    3. על מנת לקדם דברים צריך לדבר בצורה בוגרת ולא משתלחת - זה לא עוזר לא לכם ולא לאף אחד כשאתם כותבים בנימה מזלזלת ולגופו של אדם. הדברים ככה לא יתקדמו.
    4. הקלאן הוא דיקטטורה - שחר ויוגב מנהלים אותו (שחר ביחד עם מספר אנשים נוספים גם הקים את הקלאן הזה), הם משלמים חשבון על תפעול שלו בצורת כסף ובצורה אישית ומגיע להם לנהל אותו איך שהם חושבים שצריך לנהל אותו.
    5. חג שמח - זאת התגובה האחרונה שלי פה בדיון.
    1. היום הייתה משימת שישי, אמרתי בדיסקורד שאני לא אגיע למשימה, זה שהשארתי את הטימספיק עובד לא אומר שהייתי ליד המחשב.

2. אין פה שום התרגלות לטוב.
    TS, אתר, מערכות ופורום אלה הדברים הכי בסייסים שיש בקלאנים בכל העולם.
    אני מבין האחרונים שאתה צריך לדבר איתם על רצון ועל זה שלא מגיעים למשימות.
    אני בקלאן כבר פלוס - מינוס חצי שנה מאז שחזרתי, מאז היום זו הייתה המשימה השנייה שלא הגעתי אליה.
    אם מדברים על התקופה הכוללת שאני בקלאן, שזה משהו כמו שנתיים.
    אפשר לספור על שתי כפות ידיים את הפעמים שלא הגעתי למשימה.

3. שוב, כמו שכתבתי קודם, אין פה שום דבר מזלזל, כולנו פנינו אליכם בצורה הכי בוגרת שיכולה להיות.

4. הקלאן הוא דיקטטורה... זה קלאן למשחק וירטואלי שמפגיש חברים מדי שבוע.
    ממתי יש צורות שלטון בקלאנים, וגם אם יש, בשום מקום זה לא מגיע לרמה כזו שיש מנהלים שלא מוכנים להקשיב ולפחות לשקול את הדברים של אלו שמגיעים לקלאן בשביל לשחק ולהנות..

5. זה לא שהגבת בהרבה דיונים בשנתיים וחצי שאתה רשום באתר.
    נערך לאחרונה על ידי AdirRida; 07.04.2017 בשעה 20:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2014
    חברים יקרים,
    אין צורך להגיב בצורה כזאת. הקלאן נמצא כרגע במצב לא פשוט, שני מנהלי הקלאן נמצאים בשלב בחייהם שאין הרבה זמן פנוי, במקרה זה יצא בזמן ההתקפות והאתר החדש, שכל המערכות שלו והממשק עם המשחק נבנות מחדש על ידי עומר, שלעצמו בקושי יש זמן.
    דווקא במצב כזה הקלאן צריך להראות בגרות אישית של כל אחד ואחד ולהיות בסבלנות שהכל יגמר. אנחנו נמשיך לאט לאט ונצא מזה. מבטיח לכם שזה הכל לטובה.
    אתם קצת יוצאים מפרופורציות...
    במקום להתמרמר אולי תנצלו את המצב לטובה ותיקחו פיקוד על דברים קטנים?
    תאמינו לי זה יהיה כיף לכולם, בכל זאת משחק מחשב
    אם אתם ככ פגועים, יש דרך לדבר, והדיון פה יצא מכלל שליטה. וכן אדיר, אם יש לכם הרבה לכלוך עלינו, תוציאו את זה בשיחה נורמאלית ולא בפורום שפתוח לכולם, כשביום שישי שואלים אתכם אם יש לכם מה להגיד, אז תדברו.
    אם באמת נהיה מהקלאן משהו לא כיף אולי צריך לשנות פה כמה דברים בשביל לחזור לטוב שהיה פעם.
    וכן, הקלאן זה דיקטטורה, אם תרצו ואם לא.
    ותאמין לי שהכל נעשה בשביל השחקנים, בשביל כולנו. אם זה השיחות באמצע הלילה על איך לקדם שחקנים שמגיע להם, אם זה כסף שאנשים שמים פה בשביל כולם מבלי שהקלאן יודע בכלל, אם זה התנהלות מול גורמים חיצוניים ושלא נדבר על בניית מערכות מיוחדות לקלאן. וכמובן, שמשימות שישי..
    תחשבו על הדברים ותבואו לשיחת קלאן בוגרת ורצינית.

ובנימה זו,
    אני רוצה להודות באמת לכל מי שלוקח חלק בצעד המשוגע הזה! אתם אלופים!
    שיהיה לכולם חג שמח.
    הדיון נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה