תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  01.01.2016
  הודעות
  4
  רציתי לדעת מידע נוסף על תפקידים בקבוצה
  מה המשמעות של כל אחד? ועוד ...
  תודה לעונים
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  16.02.2008
  הודעות
  4,143
  נכתב במקור על ידי emiko
  קח תהנה,

  >>>>לחץ כאן <<<<
  .
  תפקידים בקבוצה / CLAN לא מי מנהל את מה
  This is ten percent luck, twenty percent skill
  fifteen percent russians shouting idi nahui debil
  five percent faggots, fifty percent rage
  .and a hundred percent reason to leave this game.
  https://prnt.sc/i6bwol
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  10.05.2015
  הודעות
  972
  יש הרבה סוגים של תפקידים,יש תפקידים שבהם משתמשים כאשר נמצאים בCT שזה בדרך כלל השחקני מפתח(אלה שנשארים תמיד בתוך הסייט ושומרים ברזל שם עד שיש מספיק אינטל ויודעים בדוק לאיפה הT ילכו) ויש שחקנים שהם Rotators שהתפקיד שלהם זה לשחק קצת פחות מהסייט עמ"נ שאם הT פורצים בסייט השני הם יוכלו להגיע אליו מהר ולעזור לאלה ששומרים על אותו סייט.

  כל הסיפור הזה נמצא בCT(כמובן שזה הרבה יותר מסובך,יש Setups שונים שמשנים ויש מקומות שונים ששחקנים תופסים כל פעם) יש אפשרות לשחק בצורה של 3-1-1,2-1-2 ועוד(הכל תלוי בלידר(נדבר על התפקיד הזה בהמשך))

  בT זהו סיפור שונה לגמרי.בד"כ מחולקים התפקידים בצורה כזו שיש
  Awper
  Leader Aka IGL
  2 Support
  Entry Frager
  לכל אחד מהבאים יש תפקיד מסויים,רובם תפקידים שןנים שמתבצעים ע"י שחקן שונה כל אחד,אבל יש תפקידים ששחקן אחד יכול לקחת על עצמו כמו לידר(מנהיג) וAwper(אפשר לקחת שחקנים כמו FalleN מהפרו ליג לדוג').
  התפקידים יכולים להשתנות בסיטואציות שונות ואינם תמיד "קבועים"....(אבל עדיין כמעט תמיד יש שחקן שהתפקיד העיקרי שלו ומה שהוא מתמחה בו זה אחד מהתפקידים המסויימים שנתונים למעלה).

  עכשיו נסביר על כל תפקיד בנפרד.
  מנהיג(IGL,Leader)-התפקיד שלו זה התפקיד הכי חשוב פחות או יותר בקבוצה,הוא צריך לתת את הCalls ולסדר את הקבוצה בצורה הכי טובה שיש.הוא צריך להיות פיקח ולהבין את המשחק ולדעת לקרוא אותו(כלומר לדעת ולהבין את ה"מהלכים" של היריב ולדעת לקרוא אותם באמצע משחק). הוא מכין Ex שונים שעליהם ניתן לעבוד במהלך האימונים יחד עם חוות דעת של השחקנים שאיתו.התפקיד החשוב הנוסף שלו זה לשמור על המורל הגבוהה בקבוצה ולמנוע וויכוחים....
  Awper- כשמו כן הוא,זהו השחקן שמחזיק בAwp הכי הרבה,הרעיון הוא לתת לאותו שחקן כמה שיותר את הAwp,הImpact של אותו שחקן הוא לפעמים ממש ממש גדול.בגלל שהנשק שלו הוא מאוד יקר הור צריך להבין את הEconomy של המשחק ממש טוב,לדעת מתי הוא צריך לחסוך ומתי להתפשר על נשק אחר.
  Entry frager- אחד התפקידים הקשים במשחק(לדעתי) הוא להיות Entry frager טוב,התפקיד של אותו שחקן הוא בד"כ להיכנס ראשון לתוך הסייט ולפרוץ כמה שיותר קדימה(להתאבד בעיקרון) ולנסות לקחת איתו כמה שיותר מידע לחברי הקבוצה שלו עמ"נ שיוכלו לעשות עליו Trade kill מהיר.הוא גם ינסה להרוג כמה שיותר CT כמובן(קשה מכיוון שיש כ"כ הרבה רימונים שהCT שמים עמ"נ להקשות מהT להיכנס)
  Support- תפקידם של אותם שחקנים שמשחקים Support הוא לתמוך בEntry frager,לדאוג לקבל Trade kill עליו ולהיות האנשים שבד"כ יש עליהם את "הציוד"(רימונים והכל).

  יש עוד הרבה הרבה לדעת על כל תפקיד אבל אין לי כוח לכתוב,זה בגדול מהו כל תפקיד.
  יש עוד הרבה סוגים של תפקידים כמו Secondary awper ועוד.
  יש הרבה גם ללמוד על איך הקבוצה עצמה עובדת גם מנטלית וגם בתוך המשחק עצמו.....
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  09.09.2012
  הודעות
  878
  קיבלת הסבר מפורט שמסביר את רוב הנושא
  ננעל.
  שתף ב-Google+

הרשמה