תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.03.2017
    שם משתמש: KDM
    שם אדמין: MELEH
    סיבת התלונה:

אני מרגיש שמאז ש MELEH עלה לאדמין הוא רק מחפש אותי, אם זה כשאני רושם משהו הכי קטן באדמין צא'ט ואז הוא ישר אומר לי למה אתה מספים ועוד פעם אחת אתה תקבל עונש....
    הוא כל הזמן מאיים עליי בשרת ואני פשוט התחלתי להרגיש לא נוח לשחק שהוא שם הבעיה שהוא כל הזמן שם.
    הוא מאיים לתת עונשים כל הזמן, שאני מסביר לו משהו הוא לא מוכן לשמוע, הוא צועק עליי שאני אומר לו מה לעשות ואני לא אמרתי לו פעם אחת מה לעשות...
    הוא פשוט נותן הרגשה מגעילה בשרת ולא כיף לשחק איתו זה שהוא אדמין זה לא אומר שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה....
    מחכה לתשובה
    הערות: אין.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא
    לא פעם ראשונה של בעייתיות אצלך בהספמת האדמין צאט אמליץ לסגור
    תלונה זו לאחר שMELEH יגיב .
    אני אדגיש שיש להשתמש באדמין צאט ואך ורק לקבלת עזרה שאדמין היחיד שיכול לפתור אותה.
    אני לא יודע ספציפית במקרה הזה מה רשמת אבל זוהי לא פעם ראשונה שאני נתקל בתגובה שטותית
    מצדך ומעוד שחקנים כגון "אפשר קרדיטים" , "מה קורה אחשלי" ואגב בקשות מוזרות שלא קשורות לאחריות האדמינים
    לא צריכות להופיע באדמין צאט אם אתם חברים תדברו בפרטי על דברים שלכם לא להשתמש באדמין צאט .
    בקלילות אחזק את דברי AshPELO לפחות את חלקם שאתם אובססיבים לאדמינים ולא שמים לב שכאשר אתם מדברים
    הרבה על שטויות שלא צריכות להגיע אלינו אנחנו מתנהגים כמו שצריך בחוקים ומזהירים .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.03.2017
    מסכים אם זה שאני קצת אובססיבי אולי אבל זה שמלך מאיים ונותן תחושה של אי נעימות במשחק?
    וזה שאני רשמתי !fk אחרי שניסיתי לברר אבל הייתי בגאג אז לא באמת יכולתי לכתוב ואז הוא אומר לי "אתה תקבל עונש מספיק להספים את הצאט...." אז איך אני בדיוק אמור לדעת איך הרגו אותי
    וזה שמותק ואשפלו מנסים גם להגן עליו זה יפה כי הם חברים שלו
    וזה שמלך משתיק את כל הטרור כל שנייה ולא נותן לאף לדבר כי אם נדבר אז הוא יביא מיוטים....
    וזה שאשפלו ומותק רבים איתי כל הזמן!!! בשרת? נכון שגם לי יש חלק אבל אני טוען שלהם יש חלק בזה בדיוק כמו שלי יש אני מצפה מכם לטפל בזה בצורה נאותה.
    וזה שהוא טוען שאני אומר לו מה לעשות ואני כולה שאלתי שאלה ואז הוא מאיים בעונש?
    אל תשפטו רק בגלל שהוא אדמין אל תנסו להוציא אותו "טהור"
    תודה.
    נערך לאחרונה על ידי KDM; 28.03.2017 בשעה 02:07.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אני מבקש שאדמינים / שחקנים לא יגיבו על תלונות שלא עליהם, זה סתם יוצר ספאם, רק האדמין / שחקן שמתלוננים עליו אמור להגיב באשכול

(חוץ ממנהל השרת, מי שפתח את התלונה, וההנהלה הגבוהה).

בבקשה אל תגיב כאן, KDM, עד שהאדמין יגיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    תגובות לא קשורות לנושא נמחקו, יש לקרוא את חוקי תת הפורום לפני שמגיבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי KDM, קראתי את התלונה שלך ואני באמת לא מבין על מה אתה מתלונן, אתה מספים את האדמין צאט בהודעות כמו "אפשר כרדיטים" ו"מה קורה אחי"
    שהם דברים שאפשר לרשום בצאט הרגיל אני אדגיש כמו אקספריי שיש להשתמש באדמין צאט ואך ורק לקבלת עזרה שאדמין היחיד שיכול לפתור אותה
    בנוגע להערות שלי לגבי !FK: ביקשתי ממך כמה פעמים לא לרשום סתם את זה ללא בירור סופי עם הסיטי שהרג אותך ואתה פשוט רשמת סימן שאלה וכמה שניות אחר כך !FK
    ולא היית בגאג!

אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 28.03.2017 בשעה 18:35. סיבה: הוספת מידע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    קיבלת תשובה
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה