תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    שם המשתמש המתלונן: GaRgaM3L

שם האדמין: LordJerry + Jordan

סיבת התלונה: שלום רב, שיחקנו בשרת הגייל במפת הפריסוןאיילנד, מר האדמין ג'ורדן היה בסיטי ואני בטרור. הסיטי ביקשו שנגיע לסירה האמצעית ואני עשיתי את דרכי אליה, הגעתי אליה בדאק כפי שביקשו מאיתנו אך מעט התעכבתי, לא הספקתי להגיע לסירה בזמן בגלל שהפעילו כבר את הסירה הזאת, ומר האדמין גורדן הרג אותי.
    ניגשתי לאדמין צ'אט והסברתי כי הסיטי לא ציינו את העובדה שטרור שיתמהמה ויקח לו זמן ימות. האדמינים ביקשו שלא אספים את האדמין צ'אט, ובאמת לא הספמתי אותם. דיברתי עם גורדן באדמין צ'אט והוא אמר לי שהוא לא חייב להגיד שטרור שמתהמה מת. אמרתי להם שהם חייבים להגיד את זה כי אני כן עניתי לחוקים שלהם: הייתי בדאק והייתי בדרך לסירה האמצעית. הם אמרו לי שבעיה שלי שאני בחרתי לא לעלות לסירה אך זה לא שלא בחרתי לא לעלות לסירה, אני פשוט לא הספקתי להגיע אליה.
    גורדן שאל אותי באדמין צאט אם הוא חייב להגיד מתמהמה מת, עניתי לו שכן והתשובה שלו הייתה באן. אני לא מבין למה אדמינים חסרי סבלנות ולא יכולים להתייחס לבקשות השחקנים. הרי אני עניתי על כל חוקי הסיטי והם מיהרו להרוג אותי. בנוסף, הם ממהרים להביא באנים על כך ששחקנים מדברים איתם באדמין צ'אט בגלל אי צדק שקיים בשרתים שלכם.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:26.3.17

הערות נוספות: זאת לא הפעם הראשונה שהאדמין גורדן ממהר לתת לי באן/ מיוט/ עונש כלשהו אחר. האדמין הזה נהנה לנצל את הכוח שלו בתור אדמין והוא הופך את עצם המשחק בסרבר ללא כיף, אני לא נהנה להרגיש בפחד שאני משחק בסרבר של קונטר. האדמינים ממהרים לתת באנים ולא מוכנים לשמוע את הצד השני גם אם טעו. אני לא מבין למה אדמינים חושבים שאם הם אדמינים הם תמיד צודקים וזה קורה בעיקר עם האדמין הספציפי גורדן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    היי, קיבלת באן עקב טעות/סירוב שלך על עלייה לסירה, ביקשנו להגיע לסירה האמצעית, ואתה בחרת שלא לעלות עליה.
    וכתוצאה מזאת נהרגת, ולאחר ששאלת אותי למה מתת?- עניתי לך בברור מדוע מתת.
    בקשר לבאן שקיבלת, קיבלת אותו מהאדמין LordJerry עקב הספמת אדמין צאט!
    אני לא מנסה לתת/לחלק באנים כפי שאתה טוען, אלא להיפך, שחקנים שלא ממושמעים לאדמינים נאלצים להרחיקם מהשרת.
    אני לא מחפש אף אחד להרחיק אותו או לתת לו באן/מיוט/גאג או כל דבר אחר, כל אחד מוזמן להיכנס ולהינות בשרת.

מקווה שעניתי לך בצורה הכי ברורה שיש, ושמקרה כזה לא יחזור עליו שנית!

שיהיה לך שבוע טוב, אמיל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    שלום GaRgaM3L

אז בוא נתחיל בתלונה קודם כל פעם הבאה שאתה פותח תלונה תבדוק לפני זה מי נתן לך את הבאן, קיבלת את הבאן ממני ולא מגורדן "
    זאת לא הפעם הראשונה שהאדמין גורדן ממהר לתת לי באן/ מיוט/ עונש כלשהו אחר"
    הבאן שקיבלת הוא לאחר מספר הזהרות. הספמת את האדמין צא'ט אמרת לאדמין מה לעשות, הסברת לנו חוקים ומה אנחנו צריכים לעשות,"אמרתי להם שהם חייבים" תאמין לי שאנחנו יודעים את החוקים . לאחר שקיבלת תשובה מהאדמין גורדן המשכת להספים ולהתווכח איתו באדמין צאט לאחר שהזהרתי אותך פעמיים והמשכת בפעם השלישית זה כבר היה באן.
    הבאן לא ירד

אפשר לנעול.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    לאחר בירור עם האדמינים נודע לי על זה שלאחר שהאדמינים ביקשו ממך להפסיק לרשום באדמין צאט לא הפסקת, ובנוסף אמרת להם מה לעשות דבר שאסור על פי החוקים.
    אין להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת רק להתלונן בפורום/בסטים בדרך מסודרת.
    אסור להגיד לאדמין מה לעשות בשום דרך שהיא.
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה