תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    שם המשתמש המתלונן: How Deep

שם האדמין: done paradon

סיבת התלונה: פרוטקציות

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 22.3.2017

הערות נוספות: הכול התחיל במפת פייסבוק (קיקי פרדון וסמוקר בטיםספיק) היה את הנבחר הוא לקח את קיקי. לקיקי לא היה גוד והיא רצתה להמליץ על דון פרדון ועל סמוקר כי הם מדברים בטיםסיפק משהו ליגיטימי לגמריי לא ? אוקיי קיקי מתה למה לא היה לה גוד ולא היה לה זמן להמליץ עליהם אז דון פרדון מנצל את הגישות שיש לו כמו כול פעם שהוא רושם עם ! לבחור דברים וכול מיני דברים כאלו. הוא מחליט שבשביל שהנבחר יקח אותו ואת קיקי וסמוקר הוא יתן לה ריספאון+גוד רק כדי שהיא תוכל להמליץ עליו ועל חבר שלו אוקיי בוא נניח שהוא רוצה שימליצו עליו למה אתה נותן רק לקיקי ריספאון+גוד ולא לכול ה ct ? לאחר מכן בהמשך ה ct הנוכחי אני מדבר עם סמוקר בצאט (בלי קללות או שפה נגועה) אני פשוט מדבר איתו נורמלי לאחר כמה דקות אני כותב בצאט ולא רואה את מה שאני כותב (אני בגאג 720 דקות בריסון כתוב לי relax) לאחר מכן אני כותב לו 3 פעמים באדמין צאט על מה קיבלתי גאג הוא לא עונה לי כמובן לאחר מכן אני פונה עליו בפרטי למה שאני לא יקבל גם באן על spaming admin chat בקיצור אני חושב שצריך
    להתייחס לתלונה הזאת באופן רציני.
    תודה מראש יש עוד המון פרוטקציות שהוא עושה אבל אין לי כוח לכתוב עוד

דמו: אין לי סקרין שוטים אבל יש לי את השיחה שדיברתי איתו בפרטי
    How Deep: למה אתה לא עונה לי?
    ג™§DonePardonג™§: ma ata roze ahsav
    How Deep: על מה קיבלתי גאג ?
    ג™§DonePardonג™§: ata yodea lama
    How Deep: על מה?
    How Deep: אני לא יודע
    How Deep: אני רוצה שתגיד לי
    How Deep: טוב תודה רבה על התשובה שלך
    ג™§DonePardonג™§: baksha
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    אני רוצה להוסיף משהו שגיליתי בכמה דקות האחרונות אני קיבלתי באן בגלל שאני אמרתי לחבר שלי בפרטי שאני ינסה לגרום לזה שדון פרדון ירד מאדמין חבר שלי סיפר לו את זה והוא נתן לי באן
    קישור לבאן: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=#9984
    כמובן שאחרי שאני מבקש מימנו לבוא לחדר שלי בטיםספיק זה מה שהוא אומר לי:<16:14:14> "Done_Pardon" pokes you: lo lama li
    כבר פעם אחת קיבלתי באן מאדמין על זה שכתבתי לו בפרטי אבל זה....
    פשוט לא להאמין שאדמינים לא יודעים שאסור לתת באן על משהו בפרטי(זה מה שניקרה ניצול גישות במקרה הכי קשה שיש)
    השיחה שלי עם סמוקר לגבי פרדון:
    How Deep: תגיד לבן שרמוטה הזהHow Deep: שאני כבר גרמתי לאדמין אחד
    How Deep: לרדת
    How Deep: ושאני יכול לגרום לעוד אדמין לרדת
    How Deep: תגיד לו את זה ככה
    How Deep: לבן שרמוטה
    How Deep: תגיד לו את זה
    ג™¥«$mֳ¸KKׁ”r»ג™¥: עוד נאט
    לא להתייחס לקללות זה היה ברגע של עצבים וזה היה בפרטי.
    נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 22.03.2017 בשעה 17:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2016
    גם אני קיבלתי ממנו באן על זה שנכנסתי לשרת דיברתי עם שחקן לא בצורה של קללות לא שום דבר וישר קיבלתי באן..

- - - Updated - - -

לא הבנתי אפילו למה!
    נערך לאחרונה על ידי ShiFRa15; 22.03.2017 בשעה 17:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    עיר
    יבנה
    אחי מה אתה בוכה אתה בכלל כל סוף ראונד צועק מה אתה מתפלא אפילו אני שמעתי את זה שיפרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2017
    עיר
    בת ים
    היי HOW DEEP. נתחיל מזה שאיך ואפשר שלא להתעלם מהקללות שכתבת פה . דבר שני אני מצטער לבשר לך שהאדמינים האחרונים שירדו זה לא בגללך . דבר שלישי ואחרון כחובתי מאדמין לתת רספאון וגוד לכולם כשהם מתים בשביל שהם יוכלו להסתובב במפה . לגבי שיפרה אתה בסוף ראונד צועק במיק ומאשים שחקנים אחרים ועל זה קיבלת את הבאן , יום טוב
    נערך לאחרונה על ידי DonePardon; 22.03.2017 בשעה 18:16.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2017
    עיר
    בת ים
    אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי DonePardon; 22.03.2017 בשעה 18:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2016
    בוא נתחיל מזה של למה לשקר בתור אדמין, שנינו יודעים מה היה שם עדיין אי אפשר לנעול לא קיבלתי תשובה ממנהל השרת ומה שרשמת לא סיפק את מה שרציתי שיצא מהתלונה הזאת
    נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 22.03.2017 בשעה 18:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי rom15243
    בוא נתחיל מזה של למה לשקר בתור אדמין, שנינו יודעים מה היה שם עדיין אי אפשר לנעול לא קיבלתי תשובה ממנהל השרת ומה שרשמת לא סיפק את מה שרציתי שיצא מהתלונה הזאת
    מה רצית שיצא מהתלונה הזאת?
    אני באמת לא מבין איך אנשים מצפים להוריד אדמין ללא הוכחות, אני כרגע לא בבית ובקרוב אפנה מישהו שיסדר את העניין, בנתיים לא להגיב פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל כרגע.
    שתף ב-Google+

הרשמה