תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    27.07.2015
    MAKSUS
    "בגלל שאני בר שיח ובוגר יותר ממך אני אגיב. תודה על הרשות
    אוקיי, עכשיו סיקרנת אותי אני אקרא

לעלות תמונה ל- ARTWORK של הבאן שלך עם הכיתוב מסכן לא יכול להתמודד, מאוד בוגר.

צודק לא בוגר מצידי

לעשות בעיות עם חברים שלך בשרת, מאוד בוגר.

אין ביסוס כי זה לא אמיתי.

לחפור ולשחק אותה עבריין צמרת, מאוד בוגר.
    עבריין צמרת, דבר ראשון אתה לא מכיר אותי,אני רחוק מלהיות עבריין צמרת.
    ואם יש מישהו שקרוב מבינינו להיחשב עבריין זה אתה ותבין לבד.
    דבר שני בהתייחסות למה שהמנהל טל רשם לי בנוגע להתבטאות שלי, אני חושב שזה בושה שאדמינים מרשים לעצמם לדבר ככה,
    במקום לשמור על חוקי השפה+להוות דוגמה מתוקף תפקידם

לזבל לכולם את השכל, מאוד בוגר.
    אוקיי , נגיד

מצחיק אותי שאתה משחק אותה איזה אומלל מסכן שכולם נטפלים אליך. לא זכור לי שגם פעם היית איזה שחקן לבבי בשרת ב"זמנים הטובים" עלק, אבל מה זה משנה לחיות בהשליה זה תמיד כיף.
    לא שיחקתי אותה אומלל מסכן שכולם נטפלים אלי, העברתי ביקורת על התנהלות השרת והמנהל , תקרא שוב

חוץ מבית זו... לא עשית שום דבר בשרת אז אין לי כל כך מושג על איזה כיף אתה מדבר אבל ניתן לך את הרגשה הטובה שלא תרגיש מכופך.
    ולא ,אני לא מרגיש מקופח, זה לא הקטע שלי

שמח שעזרתי"

שמח שלא היית אובייקטיבי

Misha
    זאת לא הפעם הראשונה שלך שאתה מתגרה באדמינים, תגיד לי במקום לתעסק במשחק אתה מתעסק בחרא, במיוחד שאני נכנס לשרת כדי לראות על מה מדובר עם המקרה שלך, אני בקשתי מקרינה שתבקש ממך להחליף שם, שחקת אותה אמיץ ולא רצית, אירי שיצאתי עלייך, ולא מתכוון לדבר אלייך בכבוד כשאתה נכנס לשרת שלי מזלזל בחוקים שלי, אז אתה תקבל ממני פי 4 בראש מאשר כל שחקן אחר , אל תשחק לי אותה עכשיו צדיק בסדום למה זה לא יעזור לך הבאן שלך נשאר,
    גם אם הבאן או הדרך של האדמין לא נראת לך נכונה אתה מוזמן לפנות לפורום ולהתלונן ולא לשחק אותה אמיץ מול כל השרת,
    מה היה המשפט האחרון שלך לפני הבאן אתה זוכר?, אחרי שיצאתי עלייך בגלל שלא הקשבת לקרינה, "לא באתי בשביל לקבל באן" אז אתה גם תאשר בבאן בנתיים עד להודעה חדשה.
    ערב טוב .
    אפשר לנעול.

עדיין לא חושב שהייתה הצדקה לשנות את שמי
    וגם אם לא, יש דרך לעשות את זה כמו בן אדם ולא לצעוק כמו בהמה גם אם אני לא מקשיב אחרי כמה פעמים.

Molten

רצית הנהלה גבוהה אז תקבל. אז בוא אני אגיד לך ככה ,
    בתור אחד שיודע מי אתה כבר מ"הימים הטובים של הקזואל" בוא נגיד , לא ראיתי בן אדם יותר אובססיבי ללהציק ולהתגרות באנשים יותר ממך
    . העלת לפני כמה ימים תמונה לסטים של הבאן ש Fatma האדמין הביא לך באן על זה שצחקת על הקול שלו , שזה מאוד בוגר אם תשאל אותי ורשמת ככה :" כשאדמינים לא יודעים לצחוק והם חסרי ביטחון עצמי". התמונה כבר לא קיימת כי הבנת כבר שמישהו ישתמש בזה נגדך אז החלטת למחוק את התמונה כדי להוכיח שאתה ילד טוב ירושלים למרות שאתה לא. הבאן הזה הרבה יותר ממוצדק ובעתיד הקרוב הוא לא הולך לרדת ככה שאתה יכול לחסוך מעצמך את כל התלונות שיבואו.
    יום טוב שיהיה.

אתה משקר מתוך ניגוד אינטרסים ואתה יודע את זה.
    אל תהיה כעוס חמוד, אין לי שום דבר נגדך יותר

"אני נותן אדמינים רק לאנשים שאני מכיר ( דהיינו , "חברים") - מולטן

לפחות אני מצטט משהו שבאמת אמרת ולא מסלף את האמת

Tal9954

"
    חוק-
    9. אין להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת רק להתלונן בפורום/בסטים בדרך מסודרת.

הסבר- כשאדמין אומר לעשות משהו בשרת לא מתווכחים איתו גם אם זה הדבר הכי שטותי, פונים בפורום או בפרטי למנהלים שיטפלו בעניין.

אני אחדד ואוסיף, זכותך להתלונן על חברי צוות בפורום, יש דרך וחוקים לעשות זאת, "

אני אציין אותך לשבח כי אתה היחידי שבאמת לקח את דברי לתשומת ליבו וקרא את האשכול
    כן זה דבר שטותי
    לא חושב שיש הצדקה לאיים בבאן על השם הזה
    יש דרך לדון עם השחקן על הקונפליקט, בצורה תרבותית,אנושית,בוגרת אחראית.

אתה בסדר.

נערך לאחרונה על ידי Tal1312; 22.03.2017 בשעה 17:04.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    ענו לך את התלונה אל תפתח שוב אשכול כזה. אני חושב שהדרך שרשמת את התלונה היא ביזיונית ואין טעם להמשיך איתך את השיח הזה. האשכול ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה