תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.07.2015
    בהמשך ל https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582491

לאחר שהאדמין AKZ החליט לשנות את שמו לדובי של הילי ( Dubi Shel Hili )

החלטתי לשנות את שמי לדובי של ינאי ( Dubi Shel Yanai )

לפרוטוקול אציין כי ינאי הוא http://steamcommunity.com/profiles/76561198034438466/

מאוחר יותר באותו יום נכנסו מנהל הקזואל וסגניתו לשרת.

כשזאת ביקשה ממני לשנות את הכינוי עניתי בסירוב.

לאחר מכן זה איים עלי בבאן , אמרתי לו "תן באן"

מה אפשר לצפות מאדם כזה שבמקום לדבר איתי מעדיף לאיים בבאנים.

אדם שכל פעם שהוא מפעיל את המיקרופון שלו חייב לדבר בטונים גבוהים.

מישה אל תגיב פה, אתה לא בר שיח

סגניתו אל תגיבי פה,
    את לא ברת שיח ומעוד טעמים שלא אפרט

AKZ אל תגיב פה , אתה לא בר שיח

אני פונה להנהלה הגבוה בבקשה שיתנו לאדם בוגר ואחראי לנהל את הקזואל , שנועד כדי שנשחק עם חברים בכיף, ולא כדי לערוך חימום

לפני KATOWICE ותחרויות ESL.

מישה ודומיו - תבינו נמאסם ( ומישה זה שהזכרתי אותך לאחר שביקשתי ממך לא להגיב לא מאפשר לך להגיב )

הפכתם את הקזואל שהיה כל כך כיף לשחק בו לבית זונות.

ומה שעצוב זה שיותר מאדמין אחד חושב ככה.

הנהלה גבוהה, אנא תנו לאדם בוגר כמו Figsy לנהל את שרת הקזואל שלכם.

פשוט בדיחה מה שהולך פה.

האשכול מופנה להנהלה הגבוהה: אבקש כי תיצרו איתי קשר

צח - SEXYGOD
    אופק - Givati

כמו כן, אחראי האדמינים, במידה ותרצו אני יכול לתת לכם משוב על כל אדמין.

אני מדבר פה בשם כולם, תחזירו את הקזואל לימים של פעם.

באנו להינות בסופו של דבר , לא לריב ,ולא להתעסק בדרמות וחרא.

רוצים קזואל מאוחד.

*אם אינכם מההנהלה הגבוהה אני מבקש שלא תגיבו פה תודה רבה.

מה שכן ,אני אשמח לתגובות של אדמינים \ שחקנים שכן רוצים לשפר את המצב.

נערך לאחרונה על ידי Tal1312; 21.03.2017 בשעה 22:01.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2010
    מחזק את דעתך, במקום להביא באנים לצ'יטרים כל האדמינים מתעסקים בשטויות וחושבים שהם באו לחנך פה אנשים. ומשהו פה באמת מסריח אם כל בנאדם שתשאל אותו מה הוא חושב על מישה יגיד שהוא שונא אותו (לא יודע אם אישית, אבל לפחות את הדרך שבא הוא מנהל את השרת)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2017
    בגלל שאני בר שיח ובוגר יותר ממך אני אגיב. תודה על הרשות

לעלות תמונה ל- ARTWORK של הבאן שלך עם הכיתוב מסכן לא יכול להתמודד, מאוד בוגר.
    לעשות בעיות עם חברים שלך בשרת, מאוד בוגר.
    לחפור ולשחק אותה עבריין צמרת, מאוד בוגר.
    לזבל לכולם את השכל, מאוד בוגר.

מצחיק אותי שאתה משחק אותה איזה אומלל מסכן שכולם נטפלים אליך. לא זכור לי שגם פעם היית איזה שחקן לבבי בשרת ב"זמנים הטובים" עלק, אבל מה זה משנה לחיות בהשליה זה תמיד כיף.

חוץ מבית זו... לא עשית שום דבר בשרת אז אין לי כל כך מושג על איזה כיף אתה מדבר אבל ניתן לך את הרגשה הטובה שלא תרגיש מכופך.

שמח שעזרתי
    נערך לאחרונה על ידי MAKSUS; 21.03.2017 בשעה 23:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    זאת לא הפעם הראשונה שלך שאתה מתגרה באדמינים, תגיד לי במקום לתעסק במשחק אתה מתעסק בחרא, במיוחד שאני נכנס לשרת כדי לראות על מה מדובר עם המקרה שלך, אני בקשתי מקרינה שתבקש ממך להחליף שם, שחקת אותה אמיץ ולא רצית, אירי שיצאתי עלייך, ולא מתכוון לדבר אלייך בכבוד כשאתה נכנס לשרת שלי מזלזל בחוקים שלי, אז אתה תקבל ממני פי 4 בראש מאשר כל שחקן אחר , אל תשחק לי אותה עכשיו צדיק בסדום למה זה לא יעזור לך הבאן שלך נשאר,
    גם אם הבאן או הדרך של האדמין לא נראת לך נכונה אתה מוזמן לפנות לפורום ולהתלונן ולא לשחק אותה אמיץ מול כל השרת,
    מה היה המשפט האחרון שלך לפני הבאן אתה זוכר?, אחרי שיצאתי עלייך בגלל שלא הקשבת לקרינה, "לא באתי בשביל לקבל באן" אז אתה גם תאשר בבאן בנתיים עד להודעה חדשה.
    ערב טוב .
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    רצית הנהלה גבוהה אז תקבל. אז בוא אני אגיד לך ככה , בתור אחד שיודע מי אתה כבר מ"הימים הטובים של הקזואל" בוא נגיד , לא ראיתי בן אדם יותר אובססיבי ללהציק ולהתגרות באנשים יותר ממך. העלת לפני כמה ימים תמונה לסטים של הבאן ש Fatma האדמין הביא לך באן על זה שצחקת על הקול שלו , שזה מאוד בוגר אם תשאל אותי ורשמת ככה :" כשאדמינים לא יודעים לצחוק והם חסרי ביטחון עצמי". התמונה כבר לא קיימת כי הבנת כבר שמישהו ישתמש בזה נגדך אז החלטת למחוק את התמונה כדי להוכיח שאתה ילד טוב ירושלים למרות שאתה לא. הבאן הזה הרבה יותר ממוצדק ובעתיד הקרוב הוא לא הולך לרדת ככה שאתה יכול לחסוך מעצמך את כל התלונות שיבואו.
    יום טוב שיהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    לילה טוב,

לגבי התלונה הקודמת שלך, קיבלת עונש על חוק שעברת, קיבלת תשובה והמשכת לעשות בעיות על כך, יתרה מכך, כשקיבלת תשובה על תלונתך נהגת בילדותיות עם התשובה ושמת פס.

לגבי התלונה הזאת, קשה להתייחס לנקודות שאתה מעלה בין כל הדברים שאתה מעלה, בין היתר מכיוון שאתה מחליט פשוט לשלול תקופת ניהול של מנהל של כבר מעל שנה וסגנית שעובדת איתו בערך לאותה תקופת זמן על זה שהם "לא ברי שיח"

עכשיו נתייחס לתלונה לפי חוקי הקהילה

"הוא קרא לעצמו הדובי של הילי, שאלתי אותו אם זה דובי בגלל שהוא שמנמן.
    נתן לי גאג ליום, ואז שיניתי את שמי לדובון של דובי, וקיבלתי באן ליום" חוק- אסור להעליב שחקנים בשרת בשום דרך שהיא ואין לריב עם שחקנים בשרת.

הסבר:האדמין ראה את מה שאמרת כהעלבה (לגטימי לגמרי) והעניש אותך

"
    מאוחר יותר באותו יום נכנסו מנהל הקזואל וסגניתו לשרת.

כשזאת ביקשה ממני לשנות את הכינוי עניתי בסירוב." חוק- 9. אין להתווכח עם אדמין על עונש שהוא נתן בשרת רק להתלונן בפורום/בסטים בדרך מסודרת.

הסבר- כשאדמין אומר לעשות משהו בשרת לא מתווכחים איתו גם אם זה הדבר הכי שטותי, פונים בפורום או בפרטי למנהלים שיטפלו בעניין.

אני אחדד ואוסיף, זכותך להתלונן על חברי צוות בפורום, יש דרך וחוקים לעשות זאת,
    "

מה אפשר לצפות מאדם כזה שבמקום לדבר איתי מעדיף לאיים בבאנים.

אדם שכל פעם שהוא מפעיל את המיקרופון שלו חייב לדבר בטונים גבוהים.

"מישה אל תגיב פה,
    אתה לא בר שיח

סגניתו אל תגיבי פה,
    את לא ברת שיח ומעוד טעמים שלא אפרט

AKZ אל תגיב פה , אתה לא בר שיח"

"מישה ודומיו - תבינו נמאסם ( ומישה זה שהזכרתי אותך לאחר שביקשתי ממך לא להגיב לא מאפשר לך להגיב )

הפכתם את הקזואל שהיה כל כך כיף לשחק בו לבית ****."

זאת לא דרך להגיב בפורום בכלל.

יש חוקים ונהלים לפיהם עובדים ופותחים תלונה בפורום.

לסיומו של עניין, תלונה זו כמעט לא עניינית, מכיוון שלא מכילה הוכחות ואו גיבוי לדעותיך, יתרה מכך, דרך ההתבטאות שלך בפורום משקפת את הסיבה לעונשך.

אבקש, לא לפתוח יותר אשכולות כאלה בפורום כי בסופו של דבר, זה יגמר בהרחקה מהפורום.

אם יש לך משהו להוסיף אתה יכול לפנות אלי בסטים
    http://steamcommunity.com/id/tal12314/

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה