תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: MOSSAD
    קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=MOSSAD#9933

שם האדמין שנתן את הבאן: MHAPPY

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    קילל ברח מעונש , נערך על ידי K-dot
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 19/3/17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    אני לא יודע למה רשום שקיללתי את האדמין HAPPY אבל ממש לא עשיתי את זה,בנוסף גם רשום שברחתי מעונש,אף אחד לא פנה אלי לפני שיצאתי מהשרת כי לא היה למה ויצאתי כי פשוט היה לי משעמם בשרת
    בלי קשר אותו אדמין אתמול התפרץ לשיחה שלי עם אדמין אחר ולאחר שאמרתי לו שאשמח אם פעם הבאה הוא לא יתערב כי השיחה לא הייתה קשורה אליו הוא נתן לי מיוט ליום...

d
    קילל ברח מעונש , נערך על ידי K-dot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2015
    אהלן , היית צריך לקבל באן ליום על קללות (קיללת את האדמין Ms.happy). באותו הרגע ברחת מהעונש ולכן קיבלת על כך באן ליומיים במקום ליום.
    העונש מוצדק, אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2015
    הבאן נערך לשבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    הבאן שלך נערך לשבוע, אתה לא מפסיק לעשות בעיות בשרתים, עוד לא יצא לי לראות אותך נכנס לקזואל ולא מקבל שם מיוט גאג באן משהו, ואתה מרשה לעצמך יותר מידי, זאת הסיבה שאתה בבאן לשבוע, הבאן לא יורד ואין אופצייה לערער עליו.
    ערב טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2014
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי K-dot
    אהלן , היית צריך לקבל באן ליום על קללות (קיללת את האדמין Ms.happy). באותו הרגע ברחת מהעונש ולכן קיבלת על כך באן ליומיים במקום ליום.
    העונש מוצדק, אפשר לנעול.
    לא קיללתי אף אחד אז אני מניח שהמניע שלך הוא פשוט להגן על אדמין שטעה,חוץ מזה אהבתי את הקטע שאת ממציאה שברחתי מעונש...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה