תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Fricodeli
    http://steamcommunity.com/profiles/[U:1:312503798

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=fricodeli

שם האדמין שנתן את הבאן:
    kakashi
    סיבת הבאן: מעליב אדמין באדמין צאט

סיבת התלונה:היה vote map וכתבתי 4 פעמים את מספר המפה וקיבלתי גאג שאלתי אותו אם אפשר לקצר את הגאג והוא קרא לי קטן וחמוד בצורה משפילה ומזלזלת ולהתגרות בי אז החלטתי שאני מפעיל רקורד מאותו הזמן וכשהוא אנר שזה נכון שאני קטן וחמוד (שזה מעליב כי זה מקטין אותי) אז החזרתי לו בדיוק בואותו דרך ואמרתי שהוא גדול ומכוער והוא פרסם את הגיל שלי בלי הרשות שלי ואפילו אחד מהשחקנים שהיו בשרת אמרו שאם היו אומרים לו שהוא קטן וחמוד הוא היה נעלב
    בנוסף ajay שאל מה קרה כי הוא לא היה באותו זמן
    ולאחר שהסברתי לו הוא דיבר אליי בצורה מזלזלת ואמר בוא תשלח את הרקורד ונראה מה קרה וקקשי הסכים איתו וחזר על דבריו
    קיבלתי pban ולאחר מכן הוא שינה את זה באן ליום שלדעתי זה בכלל טעות של אדמין שהתגרה בי כי זה לא היה בכלל איך להגיע למצב כזה וזה די טיפשי מה שהלך לשם ותשימו לב שזה התחיל מזה שהוא קרא לי חמוד וקטן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 16/3/17

הערות נוספות: אולי לא כל אחד היה נעלב מזה אבל אני נעלבתי וזסה לדעתי התגרות של אדמין ואני לא מבין למה ajay לא עשה כלום ועודד את קקשי לגבי זה שהוא מתגרה בי ולא מדבר ברצינות ושניהם דיברו בזלזול(למה זה באן ליום אם אני יקלל שחקן רגיל זה גאג מקסימום לשעתיים אז אדמין זה משהו קדוש אסור לקלל אותו חס וחלילה נכון?? אז כל מי שיקלל אדמין כי הוא קדוש יקבל באן ארוך ליום ואולי אפילו יותר.

דמו: יש דמו ישלח תיכף קישור
    נערך לאחרונה על ידי fricodeli; 16.03.2017 בשעה 17:10. סיבה: תיקון קישור לדמו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2015
    אהלן פריקודלי,
    דבר ראשון,הייתי באדמין טוק וביררתי שיחה עם אדמין אחר.
    דבר שני,זו לא פעם ראשונה שאתה מקבל באן על כאלו דברים ואתה שחקן מאוד בעייתי בשרת שלי.
    דבר שלישי,זה שהוא אומר לך חמוד או גבר,זה לא אומר שהוא מנסה לפגוע,אלא לבוא בגישה חיובית.
    הבאן שלך יקוצר,המשך יום נעים,אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה