תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    m4dari שידוע פה כאחד שעושה בעיות ומקבל באנים בלי סוף אבל מצליח לחזור כי יש לו איזה 10 סטימים
    משום מה גם יש לו אדמין בניק "חסוי" העונה על השם zitim
    מציע שתמחקו לו את הגישות כי הוא משתמש בהם לרעה..
    ובכללי מציע להרחיק את השחקן הזה מהקהילה לאלתר , כל הזמן עושה TK ובעיות בכללי..
    ראיתי כבר שהוא היה מורחק בעבר והחזרתם אותו אחרי שסלחתם לו , בינתיים ממה שאני רואה הוא לא מוכיח שמגיע לו להיות כאן
    BAHHHHHH :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    יבדק ויטופל, חג שמח!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    טופל, עומר קיבל צאנס אחרון במידה ויחזור על טעותיו ימחק מהבוט.
    שבוע טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    מאז שרשמת את זה ראיתי אותו עושה SLAY לאנשים שהורגים אותו, עושה RR אחרי שהפסיד ראונד ראשון (אמר שהיה AFK שלא היה), מעביר אנשים קבוצות בכוח בלי לשאול כדי לסדר לעצמו קבוצה חזקה.
    וזה רק מה שאני הספקתי לראות, כן? GL with that.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    אשמח לקבל רקורד של המשחק, או משהו שאוכל להתבסס עליו תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    נכתב במקור על ידי pyroxX
    m4dari שידוע פה כאחד שעושה בעיות ומקבל באנים בלי סוף אבל מצליח לחזור כי יש לו איזה 10 סטימים
    משום מה גם יש לו אדמין בניק "חסוי" העונה על השם zitim
    מציע שתמחקו לו את הגישות כי הוא משתמש בהם לרעה..
    ובכללי מציע להרחיק את השחקן הזה מהקהילה לאלתר , כל הזמן עושה TK ובעיות בכללי..
    ראיתי כבר שהוא היה מורחק בעבר והחזרתם אותו אחרי שסלחתם לו , בינתיים ממה שאני רואה הוא לא מוכיח שמגיע לו להיות כאן
    מצחיק שזה הקונוס הכי גדול בקהילה שכולם מסתלבטים עלייך ומצחיק שלא עשיתי דבר כזה
    ומצחיק שאתה כל יום בוכה לי תעזור לי תעזור לי ואני בא ועוזר לך ואז אמרתי לך שחרר אותי ומאז אתה מנסה לעקוץ אתה עכשיו אצלי על הכוונת ושתביא לי הוכחה אני מוריד תטאג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    נכתב במקור על ידי barrier omerr
    מצחיק שזה הקונוס הכי גדול בקהילה שכולם מסתלבטים עלייך ומצחיק שלא עשיתי דבר כזה
    ומצחיק שאתה כל יום בוכה לי תעזור לי תעזור לי ואני בא ועוזר לך ואז אמרתי לך שחרר אותי ומאז אתה מנסה לעקוץ אתה עכשיו אצלי על הכוונת ושתביא לי הוכחה אני מוריד תטאג.
    דבר ראשון, אני לעומתך לא מושפע מ-CS ודי על הזין שלי שאני לא כזה טוב. זה לא מה שחשוב לי , אני משחק פה בשביל הכיף.
    דבר שני, בחיים לא בכיתי לך או ביקשתי שתעזור לי , יפה שאתה ממציא דברים. האינטרקציה היחידה בינינו היא שכל משחק כמעט באופן קבוע אתה מנסה להעביר אותי TEAM כדי לסדר לעצמך את הקבוצה הכי חזקה כי כמובן הכי קל ונוח לפגוע ולנצח עם קבוצה חזקה מול קבוצה חלשה, הרי מה לא תעשה בשביל לשפר את הראנק.
    ובינינו, אתה לא באמת רוצה שאני אתחיל לחפש עכשיו רקורדים שיפילו אותך כאן... או שאולי הקססה משבשבת לך את הזיכרון ובגלל זה אתה כל כך בטוח בעצמך?

סה"כ אין לי שום דבר אישי נגדך ואני לא רוצה לחפש אותך, כל המטרה שלי פה היא שיהיה כיף והוגן לשחק בקהילה ואתה די הורס את זה. אבל כל פעם מחדש אתה מוכיח לי כמה אני צודק ועד כמה זאת טעות להפקיד בידיים של מישהו בעייתי כמוך גישות. בקיצור, או שתתחיל להתנהג כמו בן אדם ואל תנצל את הגישות שלך כאן לרעה, או שאני אביא רקורדים ואפיל אותך. תצטט כאן בהודעה מה אתה מעדיף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2014
    עיר
    Ofakim
    תעיפו אותו מהקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2010
    + שחקן מניאק עושה בעיות תעיפו אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    למקרה ולא ידעתם עומר הורחק מהקהילה ל-12 ימים והורחק מין הצוות.
    שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2007
    עיר
    In My Fucking Ass
    נכתב במקור על ידי xetroN
    למקרה ולא ידעתם עומר הורחק מהקהילה ל-12 ימים והורחק מין הצוות.
    שבוע טוב.
    חח מה קרה הפעם ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    סודר.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה