תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.05.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X) http://steamcommunity.com/id/golden7cs/

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן פה) https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#9635

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y) talc0

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

2 בלילה, משחק לי ריטייקס בלי שום דבר מיוחד. הולך לעשרים דקות בערך חוזר ב2:53 ומגלה שיש לי באן כי TALCO חושב שהוא איזה משהו בקהילה הזאת שנותן קיקים על ימין ועל שמאל אפילו לילדים בשרת שבאים קצת באיחור. טלקו אתה בן אדם אפס שרושם לי בסיבת באן Breaking server rules שאפילו לא הייתי בשרת כי אתה כזה גרוע, אשמח שתורידו לי את הבאן הזה וטלקו צא החוצה תמצא חיים גבר

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 11/03/17

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    תנסה להרוג יותר ולא להתעצבן על ילדים שלא עשו לך כלום ובמיוחד ששואלים אותך משו בצאט תענה יא אפס

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    קשה מאוד להתייחס לתלונה שלך ברצינות כשאתה מדבר ככה לאדמין.
    "אפס"? תפתח תלונה בצורה יפה פעם הבאה.
    לעניין עצמו, אתה טוען שקיבלת באן סתם ככה על כלום? אני צריך שתפרט לי יותר על מה שקרה כדי שאוכל לבדוק עם talco מחר.
    לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2016
    נכתב במקור על ידי Spazmo
    קשה מאוד להתייחס לתלונה שלך ברצינות כשאתה מדבר ככה לאדמין.
    "אפס"? תפתח תלונה בצורה יפה פעם הבאה.
    לעניין עצמו, אתה טוען שקיבלת באן סתם ככה על כלום? אני צריך שתפרט לי יותר על מה שקרה כדי שאוכל לבדוק עם talco מחר.
    לילה טוב.
    אחי אני הייתי בריטייקס שיחקתי גם טלקו היה שם, יצאתי לכמה דקות ואז חזרתי שוב והיה לי באן. אני לא יכול להגיד לך מה קרה כי לא קרה כלום, לא הייתי בכלל בשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2014
    נכתב במקור על ידי golden7
    אחי אני הייתי בריטייקס שיחקתי גם טלקו היה שם, יצאתי לכמה דקות ואז חזרתי שוב והיה לי באן. אני לא יכול להגיד לך מה קרה כי לא קרה כלום, לא הייתי בכלל בשרת
    בטיפול
    .00:55 - jAGUAR: אתה יודע אחי
    00:55 - jAGUAR: הידיים שלי קפואות
    00:55 - jAGUAR: אז הכנסתי אותם לביצים
    00:55 - jAGUAR: שיתחממו
    00:55 - jAGUAR: ועכשיו אני לא יודע מה יותר
    00:55 - jAGUAR: קר לי בביצים או חם לי בידיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2014
    לאחר ברור , התברר שהיית בשרת ואמרת דברים נגד הצוות של ויגיימס והקהילה בפרט , אתה לא מחוייב לשחק בשרתים אם אתה לא מחבב את הקהילה
    הבאן כבר ירד מן הסתם רק רציתי לוודא שלא תשאר ללא תשובה
    .00:55 - jAGUAR: אתה יודע אחי
    00:55 - jAGUAR: הידיים שלי קפואות
    00:55 - jAGUAR: אז הכנסתי אותם לביצים
    00:55 - jAGUAR: שיתחממו
    00:55 - jAGUAR: ועכשיו אני לא יודע מה יותר
    00:55 - jAGUAR: קר לי בביצים או חם לי בידיים
    שתף ב-Google+

הרשמה