תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    שם משתמש בסטים: ItamarCohen

קישור לבאן בסטים: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=itamarcohen#9630

שם האדמין שנתן את הבאן: Gerbil

סיבת הבאן: הכל התחיל במפה קמפוס כשהייתי בטרור ומרדתי הגעתי לאלאר אחרי זה עשיתי את האלאר Nade-Fight עם אחד מהסיטי כשבאתי לשנות חוקים ביקשתי מהסיטי להפסיק לזרוק עלי ניידים כי אני משנה חוקים אמרתי כמה וכמה פעמים והוא לא הפסיק והרג אותי אחרי זה גרביל נתן לי וי איי פי באמצע הסיבוב אחד הסיטי הוריד לי את הוי איי פי וטען שאני לא צריך להיות וי איי פי והאדמין לא הקשיב אחרי זה הרגו אותי במשחק שהסיטי עשו והתחלתי לרשום בצאט שהאדמין לא מתפקד בקהילה האדמין שם לי גאג לשלוש שעות ורשמתי באדמין צאט כמה דברים על למה הוא שם לי גאג ( יכול להיות שסיבת הגאג הייתה מוצדקת ) אחרי זה הוא אמר לי פעם אחרונה שאתה רושם באדמין צאט ואז הפסקתי ופיתאום אדון גרביל הנחמד שם לי באן על כלום !
    אני רוצה לציין שהאדמין המוזכר " גרביל " כבר לא משחק בשרת כמעט ואני לא מבין איך עוד לא הורידו אותו הוא כבר לא מתפקד כאדמין אני מקווה שהמקרה יטופל לא באמת אכפת לי מהבאן אבל הסיבה של הבאן זה מה שמעצבן אותי תודה......
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    עיר
    רחובות עיר האורות
    1. אני לא מבין מה אכפת לך שאני לא פעיל או כן פעיל.
    2. הVIP שקיבלת היה בגלל ששינית חוקים באמצע LR ולא אמרת להפסיק, ואני חשבתי שכן אמרת אבל התברר שלא אז ירד לך הVIP.
    3. אתה מזלזל באדמינים ואומר שהם לא יודעים חוקים, מה אתה מצפה שיקרה ? גם אחרי כמה אזהרות המשכת וכתבת בADMIN CHAT .

4. שים לב שכל תלונה אתה מציע להוריד אדמין אחר, קצת מגוחך ... קודם כל תלמד להתנהג ורק אז תתלונן.

שא בתוצאות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2016
    1.כן אכפת לי כי כל פעם שאתה מחליט סופסוף להיכנס לשרת אתה מחליט להעניש אותי על משהו אחר

2.אני כן אמרתי לו להפסיק ואפילו כמה פעמים

3.אני מודה שזילזלתי באדמין אבל שמת לי גאג לא צריך יותר מזה...

4.למה פיתאום אכפת לך ממה אני רושם בתלונות אחרות ? למה אתה מערב דברים אחרים שלא קשורים אליך?

ג€‹שא בתוצאות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    1.

קיבלת את הוי איי פי בגלל הסבר לא נכון של הסיטי.
    בראונד לאחר מכן הסיטי תיקן את עצמו, לכן ירד הו איי פי.

2.

לאחר הורדת הסיטי שלך, לפי הסבר האדמין, התחלת להספים את האדמינצ'אט בהתגרויות וזלזולים באדמינים.

3.

פעילות או אי פעילות האדמינים זה ממש לא עניינך. אז ה"למה אתה מערב דברים אחרים שלא קשורים אליך?" הזה חל גם עליך. אל תתעסק לי בשעות שהאדמינים מחוברים.

4.

האדמין גם ביקש ממך להפסיק לרשום באדמינצ'אט, ואז המשכת. לאחר מכן צעקת במיק בסוף הראונד. העונש על זה הוא ממש לא גאג.

בנוסף לכך, אין לך הוכחות. אז בבקשה אל תפתח תלונות בלי הוכחות, כי ההשפעה של תלונות כאלה היא אפסית.
    המשך יום נעים.

שא בתוצאות.

אפשר לנעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ננעל.

שא בתוצאות : )
    שתף ב-Google+

הרשמה