תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.06.2013
    אני משחק בפיקאפים בווייגימיס המון זמן (כמה שנים) אבל היום גיליתי כמה המצב של הקהילה באמת ירוד ושואף ל0.
    בוא נציג את זה ככה במשך שעתיים וחצי שלמות שיחקנו פיקאפ , כמה משחקים אתם משערים ששיחקנו? 2/3? 0 משחקים.
    כל שנייה אדמין שמרגיש שהוא טיפה בלחץ עושה STOP למשחק ומתחיל מחדש כאילו זה שוק ,הגענו למצב שאדמין לא יודע לעשות ריסטרט לראונד אז הוא עוצר את כל המשחק בשביל זה .

אבל עזבו את זה שהאדמינים לא יודעים לנהל סרבר , הם לא יודעים לנהל עשר חברה למשחק פשוט ומחליטים החלטות מטומטמות ומבססים את עצמם בטענה"אני אדמין וזה מה שאני רואה לנכון לעשות" .
    אני לא יודע מי שם אותם מריצים אבל אלה אדמינים שעוד לא שיחקו פיקאפ וכבר העלו אותם, הם לא יודעים לנהל משחק וכל שנייה מבטלים משחק בגלל סיבה כזו או אחרת.

עד לפני כמה זמן זה לא היה שאדמינים כמו LIMONMAN וחבריו שהיו יודעים לנהל פיקאפ , עכשיו כל המריצים שפעילים הם ילדים קטנים שאת עצמם הם לא יודעים לנהל ואיך שהוא הביאו להם לנהל עשר אנשים למשחק.

הקטע המצחיק ששמעתי היום במהלך פיקאפ שאחד אדמין פיקאפ צעק על אדמין אחר של קלאב ואמר לו "מי אתה בכלל אתה סתם קלאב אני מעליך בהרבה" ואז שאמרתי לו למה הוא עצר את המשחק הוא ענה " מי אתה בכלל שתדבר אלי ותגיד לי מה לעשות אני האדמין "

בקיצור , אפשר לומר שקהילת ווייגימיס האדמינים הראשים שמה אנשים בוגרים בני 20+ אבל בתכלס בשטח, כל הילדודס שעוד לא סיימו מבחני מיצב שולטים על הTS ורק הורסים אותו.

אני לא מחפש פתרון כי הקהילה די הרוסה מהבחינה הזאת אבל אשמח לשמוע עוד קולות של אנשים ומה הם חושבים לגבי וההתנהלות של האדמינים בפיקאפים.

*אדמינים מקווה שלא תמחקו תאשכול , תקבלו את זה כביקורת בונה.*
    נערך לאחרונה על ידי aviel3634; 09.03.2017 בשעה 22:10.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי צהריים טובים ופורים שמח!
    טוב בוא נתחיל :
    א. קודם כל אני שמח לעדכן אותך שכמות התלונות כלפי המריצים שלי ירדה מאז שהגעתי. (כי אתה אוהב להשוות)
    ב. שמח לעדכן אותך בנוסף לזה שרצים יותר פיקאפים מאשר שרצו בעבר מבחינת סטטיסטיקה. (כמו שנאמר אתה אוהב להשוות)
    ג. שמח לעדכן אותך שעלה מריץ בן 28 ומריץ בן 22 כשירדו 2 מריצים שלא היו מתאימים. (כי גיל משנה לך)
    ד. אתה חושב שזה כל כך פשוט לנהל פיקאפ של עשרה חברה בטימספיק ועד לא מזמן הייתי מסכים איתך, עד שראיתי כמה מתבכיינים על שטויות ולא יודעים לעזור למריצים במקום להקשות עליהם. במקום להיות בשקט ולשמור על התחרותיות, כל בן אדם שני שם שירים וצועק במיקרופון, לפחות ככה זה היה כשהגעתי. (בוא תהיה מריץ!)

מה שכן רלוונטי :
    כן שמעתי על הבעיות שהיו אתמול והן טופלו, עלו כמה מריצים חדשים וכן אף אחד לא מושלם והם עדין לומדים - בטוח שהם שמחים על הפרגון שלך.
    אם הדברים שרשמת אכן נאמרו כך ע"י המריץ שלי אשמח לקבל רקורד כדי לטפל בנושא.
    לידיעתך: לאדמין בקלאבים אין שום סמכות בפיקאפים. כמו שלמריץ בפיקאפים אין שום סמכות בקלאבים. חוץ מלייצג בכבוד את עצמם בתור חלק מצוות VGAMES CS:GO

כשהגעתי לנהל את כל העניין קבלתי ביום 20 תלונות פרטיות של שחקנים כלפי המריצים.
    בשיא הכנות, היום אני בקושי מתעסק בזה כי כמעט ואין כאלה בגלל סינונים של מריצים והעלאת מריצים חדשים.

תמיד תוכל למצוא בעיות אם תחפש אותן, ותמיד תוכל להפוך עכבר לפיל כמו שעשית עכשיו.
    מה שכן תוכל לעשות, זה לפנות אלי אישית ולסמוך עלי שאעזור לך כמו שאני עוזר לכל אחד בטימספיק או בקהילה, ולמרות זמני הקצר אני בטוח שלא מעטים יוכלו להעיד על כך.

אם ברצונך להמשיך לדון בנושא, אני נמצא בטימספיק ts.vgames.co.il:9601 בטוח שאתה מכיר.
    תגיע ונדבר.
    נערך לאחרונה על ידי 1slot; 10.03.2017 בשעה 13:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אם אתה שנתיים כאן אתה צריך לדעת שלא פותחים דברים כאלה בפורום הראשי אלא בתת פורום תלונות. נעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2013
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    אם אתה שנתיים כאן אתה צריך לדעת שלא פותחים דברים כאלה בפורום הראשי אלא בתת פורום תלונות. נעול.
    .
    אני מעריך מאוד את התגובה של הבחור שמעלי רשם למרות שאני מסתייג ממנו בכמה דברים בגלל שהוא באמת בא והסביר בתור מנהל , אבל פחות את התגובה שלך לא באתי לבקש פיתרון או מענה באתי להציג את מה שקורה כיום וליצור דיון מול כולם בגלל זה לא פתחתי בתת פורום תלונות כי אני בספק אם משהו נכנס לשם למעט אדמינים. מניח שתנעל את האשכול כי אתה מרגיש מאוים שיש אשכול שמביא ביקורת על התנהלותכם , אני במקום זאת מציע לך להשאיר את האשכול ולראות את שאר התגובות ואולי תוכל להבין את המצב ותפעל בהתאם.

שבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    נכתב במקור על ידי aviel3634
    .
    אני מעריך מאוד את התגובה של הבחור שמעלי רשם למרות שאני מסתייג ממנו בכמה דברים בגלל שהוא באמת בא והסביר בתור מנהל , אבל פחות את התגובה שלך לא באתי לבקש פיתרון או מענה באתי להציג את מה שקורה כיום וליצור דיון מול כולם בגלל זה לא פתחתי בתת פורום תלונות כי אני בספק אם משהו נכנס לשם למעט אדמינים. מניח שתנעל את האשכול כי אתה מרגיש מאוים שיש אשכול שמביא ביקורת על התנהלותכם , אני במקום זאת מציע לך להשאיר את האשכול ולראות את שאר התגובות ואולי תוכל להבין את המצב ותפעל בהתאם.

שבת שלום
    חלק מהדברים שהעלת בפנינו בתלונתך היו נכונים וטוב שהערת את תשומת ליבנו לגבם. (הדברים כבר טופלו ולא אמורים לחזור על עצם)
    ביקורת בונה היא דבר חשוב ואיננו מפחדים לקבל ולהתמודד עימה. עם זאת אסביר שברגע שאתה פותח תלונה ומעמיד אותה לדיון, התגובות העיקריות שיתקבלו יהיו לא ראויות, יהפכו את האשכול לאשכול ספאם וסביר להניח שזה יסתיים באזהרות בפורום ונעילת האשכול ללא התקדמות משמעותית.

אם מישהו רוצה להוסיף על מה שנאמר כאן \ לתת מענה לבעיות השונות בשרתים, הוא יותר ממוזמן לפתוח אשכול נוסף ונתייחס אליו בשמחה.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי GivAaTi; 10.03.2017 בשעה 14:33.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]
    שתף ב-Google+

הרשמה