תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.06.2013
    בוקר טוב אנשים ,

אבא שלי קיבל מחברת הוט מסך טלוויזיה שהם אמרו לו שיתאים גם למסך מחשב , עכשיו השאלה שלי היא ככה עוד לא פתחתי את המסך כי אני לא סגור אם הוא יעבוד לי על המחשב אז רציתי לבקש את עזרתכם . המסך הוא מדגם Hisense 32"m216 ולי על המחשב עצמו יש מסך מחשב 19 אינצ מדגם benq fp93g x והוא בסדר לי וגם יש לו 75הרץ ולמסך של הוט יש רק 60 הרץ ולגיימינג כמו קונטר סטרייק זה חשוב כמות ההרץ.

עכשיו השאלה שלי האם בכלל עדיף להחליף תמסך למסך החדש הזה או שזה סתם ביזבוז והוא בכלל לא מתאים למחשב ולמשחקי מחשב.

אני משחק בדרך כלל CSGO H1Z1 BF3 GTA V

הכרטיס מסך שלי הוא GTX1060 עם מעבד I5 3450

אשמח לתשובה מהירה כי עוד לא פתחתי את המסך , שהיה יום טוב

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    יתאים לך אבל אין טעם לשים 32 אינץ אם אתה בחדר מול המחשב זה סתם יהרוס לך את העיניים ..

הצטרף בתאריך
    23.06.2013
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    יתאים לך אבל אין טעם לשים 32 אינץ אם אתה בחדר מול המחשב זה סתם יהרוס לך את העיניים ..
    ש
    אה בכללי המסך הזה יהיה טוב לגיימינג? ו32 אינצ זה יותר מדי למסך מחשב אם זה פוגע בעיינים אז אין סיבה להרוס אותם סתם

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי aviel3634
    ש
    אה בכללי המסך הזה יהיה טוב לגיימינג? ו32 אינצ זה יותר מדי למסך מחשב אם זה פוגע בעיינים אז אין סיבה להרוס אותם סתם
    .
    מסכים בגודל הזה משתמשים בדר"כ אם יש לך חדר גדול והמסך תלוי על הקיר והמחשב מחובר לשם ויש מרחק בינך לבין המסך כי זה יגמור לך על העיניים.
    לגיימינג פחות כי יש חברות טובות יותר משחקי FPS יותר הארטץ זה יותר טוב.. אל תשכח שגם ההארטץ הורס את העיינים.

הצטרף בתאריך
    23.06.2013
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    .
    מסכים בגודל הזה משתמשים בדר"כ אם יש לך חדר גדול והמסך תלוי על הקיר והמחשב מחובר לשם ויש מרחק בינך לבין המסך כי זה יגמור לך על העיניים.
    לגיימינג פחות כי יש חברות טובות יותר משחקי FPS יותר הארטץ זה יותר טוב.. אל תשכח שגם ההארטץ הורס את העיינים.
    אוקי אני שמח שאמרת לי את זה אני אוותר על המסך הזה , וחידשת לי עוד דבר יותר הרץ פוגע בעיינים?

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    הגודל שלו ענקי
    32 אינץ זה מלאאא
    לא הייתי ממליץ לך במיוחד בזה שאתה משחק לרוב FPS
    ה15 הרץ הם לא עניין דרסטי כלכך אם כבר עדיף לך למכור את המסך החדש ולקנות נורמאלי כי למחשב זה יותר מדי

הצטרף בתאריך
    04.02.2016
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי JExXxY
    הגודל שלו ענקי
    32 אינץ זה מלאאא
    לא הייתי ממליץ לך במיוחד בזה שאתה משחק לרוב FPS
    ה15 הרץ הם לא עניין דרסטי כלכך אם כבר עדיף לך למכור את המסך החדש ולקנות נורמאלי כי למחשב זה יותר מדי
    1+, תנסה לקנות מסך מותאם למחשבים או שתמשיך עם המסך הקיים שלך, אל תשתמש ב32 אינץ' זה גם לא נוח מבחינת גודל.

הרשמה