תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    שלום לכולם ויום לפי סופש שמח לכם .

כמו שאתם רואים יש בקהילה בזמן האחרון מלא מלא מלא תלונות על מנהלים גבוהים , אם זה Goddlyze שהורידו אותו והחזירו אותו והחזרו אותו לגטארס לא יודע למה בנאדם אז אסור לו להיות ראננר בשיא הרצינות ,

אני אומר - אני חושב שהוא צריך לעוף מכאן בהקדם אפשרי
    ו
    ושלא נדבר שהוא ניסה להשים רגל לחבר צוות שלו לשעבר שיורד מתפקיד שזה גועל נפש מה שהוא עושה כאן .
    בקיצור מה שאני בא להגיד זה מנקודת הבבט שהוא מנהל כושל מאוד וחייב לעוף מפה .

באמת לפני כמה זמן הוא היה אחלה בנאדם ואחלה מנהל מי שקרה את כל המקרה עם אח שלא הוא עושה מה שבאלו ותגידו לי אתם איך זה יכול להיות שבנאדם מתחיל מי מנגמנט ותוך שלוש יום General כאילו מה עמית חלאס להיות כושל ותירד מי ניהול כי אתה לא צריך להיות פה .
    ודווקא היום שיחקנו גטאר בטעות הבאתי לו Tk הוא חירר אותי והביא לי באן והורדת גישות אני מחכה שאחד מהנהלה הגבוה יקרא ויעשה לזה סוף .

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    טוב אז ככה..
    לגבי אח שלי אכן היו איתו כמה בעיות ולאחר שהורידו אותי והחזירו הכל נפתר =]
    לגבי זה שאתה חושב שאני "כושל" זה בסדר כל אחד והדעות שלו.
    העלות שמתבעצות בוויגימס לא בהכרח קשורות אלייך, בתור מנהל הערוץ vGames.Gathers אם אני חושב כי יש בן אדם שאכן יכול להועיל לקהילתנו ולעזור פה אני כן יתן לו הזדמנות בטח שחסרים מנהלים רצינים ותותחים.
    לגבי הגאטר היום, נכון הבאת לי טיקי 40 hp בתחילת ראונד אני אומר לך מה אתה עושה ואתה מתחיל לקלל מה חשבת שזה יגמר נקי?
    לגבי ההורדות של הגישה שלך.. ההורדת גישה שלך לא הייתה קשורה רק לאירוע שהתבצע עכשיו אלא גם להמון דברים שקרו בעבר אם זה הורדות באנים ללא הגבה בפורום אם זה קללות ועוד ועוד אם תרצה אשמח לפרט לך בפרטי.
    שבוע טוב לכולם!
    נערך לאחרונה על ידי xetroN; 08.03.2017 בשעה 14:11.

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי xetroN
    אני לא אגיב... מיותר מאוד
    שבוע טוב =]
    הכל ברקורד מה שאתה עושה ואין לך מה להגיד כי אתה יודע שהכל נכון

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי xetroN
    טוב אז ככה..
    לגבי אח שלי אכן היו איתו כמה בעיות ולאחר שהורידו אותי והחזירו הכל נפתר =]
    לגבי זה שאתה חושב שאני "כושל" זה בסדר כל אחד והדעות שלו.
    העלות שמתבעצות בוויגימס לא בהכרח קשורות אלייך, בתור מנהל הערוץ vGames.Gathers אם אני חושב כי יש בן אדם שאכן יכול להועיל לקהילתנו ולעזור פה אני כן יתן לו הזדמנות בטח שחסרים מנהלים רצינים ותותחים.
    לגבי הגאטר היום, נכון הבאת לי טיקי 40 hp בתחילת ראונד אני אומר לך מה אתה עושה ואתה מתחיל לקלל מה חשבת שזה יגמר נקי?
    לגבי ההורדות של הגישה שלך.. ההורדת גישה שלך לא הייתה קשורה רק לאירוע שהתבצע עכשיו אלא גם להמון דברים שקרו בעבר אם זה הורדות באנים ללא הגבה בפורום אם זה קללות ועוד ועוד אם תרצה אשמח לפרט לך בפרטי.
    שבוע טוב לכולם!
    אתה עושה מה באלך מי המקרה של אחיך ותסביר לי איך אתה מעלה אנשים דרגות סתם ככה כאילו מה על סמך מה אתה עושה מה באלך אתה חושב שהקילה שלך אחי על טטעה , ואיך אתה מסביר את זה שאתה בעצמך באת ואמרת לי שאתה רוצה לעיף את ליאור ובוא נבדוק אותו להשים לו רגל תגיד לי מה אין לך בושה???? זה חבר מהצוות שלך אתה פשוט גועל נפש הכל יתגלה בסוף מה שאתה עושה פה

הצטרף בתאריך
    07.07.2008
    עיר
    Kiryat Motzkin
    טוביה אני לא יודע למה אתה פותח אשכול אתה בנאדם בוגר תבוא ותגיד לו הכל בפנים זה מיותר לפתוח את זה פה וחוץ מי זה אנחנו חברים בסופו של דבר אין טעם להריב היום נהנים ממה שנישאר מפה במקום לעלות את הקהילה למעלה אתם כל יום רבים על דברים מיותרים אחי אוהב אותך מקווה שתיקח את זה ותבין אותי על מה שאני מדבר יום טוב ממני , almighty .
    My Equipment
    +Microphone: Audio Steelseries 650 USB
    Headset: Steelseries Prism Headset
    Keyboard: Roccat Suora Frameless Keyboard
    Mouse: Razer Mamba Tournament Edition
    Mousepad: Razer Firefly
    http://imagizer.imageshack.us/a/img924/6596/nIEyuP.jpg

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    נכתב במקור על ידי Toviaw0w23
    אתה עושה מה באלך מי המקרה של אחיך ותסביר לי איך אתה מעלה אנשים דרגות סתם ככה כאילו מה על סמך מה אתה עושה מה באלך אתה חושב שהקילה שלך אחי על טטעה , ואיך אתה מסביר את זה שאתה בעצמך באת ואמרת לי שאתה רוצה לעיף את ליאור ובוא נבדוק אותו להשים לו רגל תגיד לי מה אין לך בושה???? זה חבר מהצוות שלך אתה פשוט גועל נפש הכל יתגלה בסוף מה שאתה עושה פה

האמת העלאות דרגה שלי לא כל כך אמורות לעניין אותך הערוץ שלי אם אני חושב שבן אדם אכן מתאים לתפקיד מסוים אני אתן לו הזדמנות כמו שאתה קבלת את ההזדמנות השנייה שלך להזכירך.
    כמו שאתה אומר הקהילה אכן לא שלי אתה צודק אבל vGames.Gathers כן שלי וכמו שאני רואה אנשים עם פוטנציאל לעזור לקהילה ולהיות מנהלים תותחים אני אקח את הצאנס הזה ואנסה לשלב אותם בצוות שלנו.
    לגבי ליאור לא חושב כל כך שזה מתאים שאתה מתערב אם ליאור ירצה לדבר איתי אני אשמח לדבר איתו מעבר לזה אני ממש מכבד את ליאור והוא יודע את זה אבל מה לעשות מה שצריך לקרות קורה.
    המשך יום מעולה

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי Panasonic
    טוביה אני לא יודע למה אתה פותח אשכול אתה בנאדם בוגר תבוא ותגיד לו הכל בפנים זה מיותר לפתוח את זה פה וחוץ מי זה אנחנו חברים בסופו של דבר אין טעם להריב היום נהנים ממה שנישאר מפה במקום לעלות את הקהילה למעלה אתם כל יום רבים על דברים מיותרים אחי אוהב אותך מקווה שתיקח את זה ותבין אותי על מה שאני מדבר יום טוב ממני , almighty .
    יקיר כי הבנאדם כבר שבועים אחי עושה לי בכוונה מנסה לחפש דרך קטנה לעיף אותי כמו שהוא עשה לליאור זה כבר מעצבן אחי איפשר אחי זהו

הצטרף בתאריך
    21.07.2015
    נתנאל אם במקרה התכוונת אלי אחי, אז להזכירך גם אתה המלצת עלי, וזה שעמית החליט לעלות אותי בדרגה הוא יודע מה הוא עושה
    ואתה יותר ממוזמן לראות כמה השקעתי וכמה אני אקטיב.
    חג שמח אחי יום טוב.

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    נכתב במקור על ידי xetroN
    האמת העלאות דרגה שלי לא כל כך אמורות לעניין אותך הערוץ שלי אם אני חושב שבן אדם אכן מתאים לתפקיד מסוים אני אתן לו הזדמנות כמו שאתה קבלת את ההזדמנות השנייה שלך להזכירך.
    כמו שאתה אומר הקהילה אכן לא שלי אתה צודק אבל vGames.Gathers כן שלי וכמו שאני רואה אנשים עם פוטנציאל לעזור לקהילה ולהיות מנהלים תותחים אני אקח את הצאנס הזה ואנסה לשלב אותם בצוות שלנו.
    לגבי ליאור לא חושב כל כך שזה מתאים שאתה מתערב אם ליאור ירצה לדבר איתי אני אשמח לדבר איתו מעבר לזה אני ממש מכבד את ליאור והוא יודע את זה אבל מה לעשות מה שצריך לקרות קורה.
    המשך יום מעולה
    בקשר אליי אני ירדתי לפני שניסת לעשות עליי קטע בגלל כל מיני סיבות ועל תחשוב שבגללך ירדתי אלה בגלל דברים אחרים וגם אין לי זמן בנתיים להיות אקטיב בהקהילה ובקרוב יהיו פה שונים
    יום טוב

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    וויכוח מיותר טוביה היה צריך לעוף ממזמן הוא היה פה בחסד
    עשית תדבר הכי טוב בוויגימס גוודליז

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Panasonic
    מה בוגר ילד חולה סרטן שתבוא לו המחלה

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי adicohen7
    נתנאל אם במקרה התכוונת אלי אחי, אז להזכירך גם אתה המלצת עלי, וזה שעמית החליט לעלות אותי בדרגה הוא יודע מה הוא עושה
    ואתה יותר ממוזמן לראות כמה השקעתי וכמה אני אקטיב.
    חג שמח אחי יום טוב.
    זהלאבכוונהאלייךאחיקר

הצטרף בתאריך
    28.06.2013
    טוביה אני איתך באש ובמים יבאבא...
    אתי סבן מלחמההההההההההה
    עוד תקום אימפריה

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    נכתב במקור על ידי totiZ
    טוביה אני איתך באש ובמים יבאבא...
    גם אני