תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    10.07.2014
    פעם הייתי נהנה להיכנס לשרתים שלכם אבל היום כבר פחות.. אדמינים זה בעצם חבר מביא חבר וחלק מהאדמינים לא יודעים את החוקים בעצמם , נותנים באנים חופשי לפי אינסטינקט ובלי לחשוב אפילו על המקרה ועל הגרסאות של השחקנים.

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    https://steamcommunity.com/id/Eyque

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#9501
    שם האדמין שנתן את הבאן: Xpray

סיבת הבאן: "Earrape"

התאריך שבו ניתן הבאן: 07.03.2017

הערות נוספות: נכנסתי עם קבוצה של חברים במטרה לשחק בשרת ולהעביר קצת זמן , לאחר מכן בחור שנמצא בשרת שהיה בFriends list שלי החליט לקלל אדמינים ואיך שלא Xpray מחליט שהוא קשור אלי ושבאנו "לעשות בלאגן" בשרת. הוא מחליט לתת לי גאג על זה שרשמתי "חחחחחחחחח" בchat ובReason היה רשום Cursing-Admin , אחרי שאני מדבר איתו ומנסה להסביר לו את הגאג הלא מוצדק שלי הוא פונה אליי בצורה של אי אכפתית ואומר לי ללכת לפורום וכול מיני שטויות כאלה .
    אחרי שאני משכנע אותו הוא פתאום מלביש לי תיק על זה שאני עשיתי "Earrape" ובכלל אין לי סאונדבוראד או דרך לנגן מוזיקה במיק ומחליט לתת לי מיוט במקום הגאג. אני חייב להודות שזה עצבן אותי כי לא עשיתי כלום ואמרתי לו שהוא פשוט אדמין חרא ולא יודע לטפל ואיך להתנהג כאדמין ובשרת ובצדק. הוא איים בבאן ואמרתי לו :

תביא באן ואכן הוא נתן לי באן. רציתי להגיד לו תביא באן על זה שנכנסתי לשרת ואתה מקשר אותי לאנשים שעושים בעיות , אבל לא הספקתי להשלים משפט וקיבלתי באן. ועוד לכמה זמן? לשבוע

Xpray מחפש כול סיבה להצדיק את הבאן שהוא נתן לי , בSourceban היה רשום סיבה לבאן : Earrape ועכשיו היא שונתה ל:

בא לשרת במטרה להשפיל אנשים להעליבם . מתגרה באנשי צוות תוך כדי קללות .

אני לא יודע עד כמה מעליב ומשפיל זה לקורא לאדמין חרא ובמיוחד אחרי שהוא נותן לך עונש לא מוצדק ואז נותן לך את המשפט הקלאסי של האדמינים שלכם בשרת: "לך לפורום" ולא מוכן להקשיב לגרסא שלך. את האמת? גם אם לא תורידו לי את הבאן זה לא ממש יזיז לי .זה לא פעם ראשונה שזה קורה וזה פשוט עצוב מה שנהיה מהקהילה הזאת ועד כמה חלק מהאדמינים מהשרתים מתייחסים לשחקנים וממש משחקים אותה "אלוהים" בשרתים שהם מנהלים.

עריכה:
    אחרי שסיימתי לרשום את האשכול הזה הוא מוסיף בReason:

נוסף לכך מקלל באדמין צאט לאחר אזהרות ומיוט וגאג

כמו שאמרתי הקללה היחידה שפלטתי לאדמין היא "חרא" ואני לא ממש בטוח עד כמה לקרוא לאדמין חרא זאת קללה. מצחיק עד כמה Xpray הוא אדמין לא מנוסה ועוד הוא מנהל קהילה מה שעוד מפתיע אותי ואני בטוח שהאשכול הזה ואשכולות אחרים שיפתחו נגדו לא יזיזו לאף אחד בניהול כאן מרוב החפלה של חבר מביא חבר שנהיה בהנהלה.
    נערך לאחרונה על ידי Cractical; 07.03.2017 בשעה 00:55.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2015
    צודק לי היה מיק סרטן והוא הביא לו במקום להביא לי והוא לא הוריד לו אחרי שהוא הסביר לו שזה לא הוא ואז הוא הבין לו באן

+1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2016
    מסכים עם כל מילה פעם היה יותר טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אשמח לשוחח איתך ועם האדמין בשרת הטימספיק היום,
    זה בסדר מצדך?
    ts.vgames.co.il:9601
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.07.2014
    נכתב במקור על ידי Yuki
    אשמח לשוחח איתך ועם האדמין בשרת הטימספיק היום,
    זה בסדר מצדך?
    ts.vgames.co.il:9601

הייתי שמח לדבר איתך אבל אני לא בבית השבוע
    יותר נוח לי ליישב את העניין פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    "כמו שאמרתי הקללה היחידה שפלטתי לאדמין היא "חרא" ואני לא ממש בטוח עד כמה לקרוא לאדמין חרא זאת קללה. מצחיק עד כמה Xpray הוא אדמין לא מנוסה ועוד הוא מנהל קהילה מה שעוד מפתיע אותי ואני בטוח שהאשכול הזה ואשכולות אחרים שיפתחו נגדו לא יזיזו לאף אחד בניהול כאן מרוב החפלה של חבר מביא חבר שנהיה בהנהלה."

אני לא מבין למה אתה מאשים את כל הקהילה בגלל הבאן שקיבלת..
    והוא לא מנהל קהילה, סה"כ אדמין בשרת הג'ייל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2017
    עיר
    תא
    שלום אני לא מבין למה הגשת תלונה זו.
    א. הבאן ניתן לך לשבוע לא מסיבה אחת . התנהגותך הייתה משפילה כלפי וכלפי אנשי השרת + צעקות עם בוסט מיק .
    אין לך מה לסגור את העניין בכמה מילים יפות בפורום . ואני חוזר על כך כמו שאמרתי בשרת
    אם אתה רוצה תפנה לפורום אך אין לך מה לפנות כי הסיבות ברורות בהחלט.

ב. אמרת לי בשרת שאין כי הם חברים שלך אבל אני שומע צעקות שלהם מתוכנת דיבור (סקייפ,דיסקורד,טיםספיק וכו..)
    עם אותו הקול של אחד מהשחקנים האחרים שנענשו ולפיכך כי שאלתי אם אתה מכיר אותו אמרת לי ואני מצטט
    "אני לא מכיר אותו הוא בחברים שלי רק בגלל שאני משחק איתו משחקים שונים של הסטים ומדבר איתו" .

ג. בקהילת Vgames אני מאמין שלא נותנים עונש קולקטיבי לפחות אני . ואין שום צורה שאתן לאדם עונש
    ללא סיבה . אך סיבתך הייתה חמורה ונתתי את העונש המגיע לך . הזמן של הבאן אכן היה מוגזם טיפה , ולכן אפחית את זמן הבאן.
    נ.ב - רציתי להדגיש התקבלתי לאדמין בהליך רגיל אין פה חבר מביא חבר , בקשה מספקת בפורום וראיון וקבלה.
    אפשר לסגור

נערך לאחרונה על ידי XprayForPray; 07.03.2017 בשעה 18:17.
    שתף ב-Google+

הרשמה