תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    לילה טוב .

עוד פעם NETANELZ הורס את הקהילה .

השעה 23:10 בלילה יום ראשון ה 5.3.2017 , RODEO אלמוג הידוע גם בכינוי (הבנדוד של BRARRA ) .

הגאטר מתחיל בשעה 23:21 משחקים , והבומבר היה AFK , יש גם רקורד .
    RODEO מנהל הגאטר בוחר לעשות RR ובצדק , מפה לשם NETANEL בוחר לשים לו KICK + SUB + BANLAST - בזמן שמסבירים לו שהיה AFK .
    איך נתנאל בוחר להגיב ? "צועק ~~ לא יורד לו הבאן אל תזיינו תשכל יבני שרמוטות אל תתערבו "
    אחרי זה דופק END לגאטר , שבגאטר יש GENERAL שהוא דרגה מעליו , הוא לא צריך לעשות END לגאטר שלא שלו , אין לו סמכות .
    אחרי זה מחלק באנים גם לבראררה , לא מוכן להקשיב למה שיש להגיד , למרות שהכל בצדק ויש רקורדים .
    חבל שבנאדם כזה חוזר לקבל גישות גם אחרי שנתפס על ציטים , וגם אחרי מלא תלונות שיש עליו .

בברכת פורים שמח , ומשנכנס אדר מרבין בשמחה HECT0R
    ואני לא שמח .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2014
    מסכים עם כל מילה הנוכחות שלו בקהילה עושה רק רע בנאדם חוצפן
    הגיעו מים עד נפש חוליגן מנצל גישות
    מאמין שמנהלי קהילת ויגיימס יעשו צעד כמו שעשו לפני שבוע ויקחו ברצינות מה שפותחים עליו כל יום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי netrew12
    לילה טוב .

עוד פעם NETANELZ הורס את הקהילה .

השעה 23:10 בלילה יום ראשון ה 5.3.2017 , RODEO אלמוג הידוע גם בכינוי (הבנדוד של BRARRA ) .

הגאטר מתחיל בשעה 23:21 משחקים , והבומבר היה AFK , יש גם רקורד .
    RODEO מנהל הגאטר בוחר לעשות RR ובצדק , מפה לשם NETANEL בוחר לשים לו KICK + SUB + BANLAST - בזמן שמסבירים לו שהיה AFK .
    איך נתנאל בוחר להגיב ? "צועק ~~ לא יורד לו הבאן אל תזיינו תשכל יבני שרמוטות אל תתערבו "
    אחרי זה דופק END לגאטר , שבגאטר יש GENERAL שהוא דרגה מעליו , הוא לא צריך לעשות END לגאטר שלא שלו , אין לו סמכות .
    אחרי זה מחלק באנים גם לבראררה , לא מוכן להקשיב למה שיש להגיד , למרות שהכל בצדק ויש רקורדים .
    חבל שבנאדם כזה חוזר לקבל גישות גם אחרי שנתפס על ציטים , וגם אחרי מלא תלונות שיש עליו .

בברכת פורים שמח , ומשנכנס אדר מרבין בשמחה HECT0R
    ואני לא שמח .
    תקשיב דבר ראשון לא קיללתי ולא שום דבר זה שאתם לא אוהבים שאני בניהול זה לא אומר שום דבר והבאן שלא ירד כי ראיתי שהוא לא מוצדק ועומר Barrier הוא אוהב לקלל ולפתוח תפה שלו זה לא ילך פה בקהילה הוא אמור לקבל באן לפי החוקים אז לכל החברה אין לכם באמת תלונה מוצדקת זה שאתם מחפשים אותי ורוצים להוריד לא ילך לכם שהיה לכם לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2012
    נכתב במקור על ידי Toviaw0w23
    תקשיב דבר ראשון לא קיללתי ולא שום דבר זה שאתם לא אוהבים שאני בניהול זה לא אומר שום דבר והבאן שלא ירד כי ראיתי שהוא לא מוצדק ועומר Barrier הוא אוהב לקלל ולפתוח תפה שלו זה לא ילך פה בקהילה הוא אמור לקבל באן לפי החוקים אז לכל החברה אין לכם באמת תלונה מוצדקת זה שאתם מחפשים אותי ורוצים להוריד לא ילך לכם שהיה לכם לילה טוב
    מצידי תהיה פה סרבר אדמין , אבל תהיה בנאדם .

בטח שהורדתה לו תבאן כי פחדת על התחת שלך שלא יגידו לך על זה משהו כי ידעת שזה לא בצדק .

והEND ? למה ? למה אתה מתערב ? לא טוב לך ? תן באן וקח סאב למה אתה צריך להרוס לעוד 9 שחקנים . ?

חלאס לנסות תמיד לצאת הצודק חלאס כי אתה לא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי netrew12
    מצידי תהיה פה סרבר אדמין , אבל תהיה בנאדם .

בטח שהורדתה לו תבאן כי פחדת על התחת שלך שלא יגידו לך על זה משהו כי ידעת שזה לא בצדק .

והEND ? למה ? למה אתה מתערב ? לא טוב לך ? תן באן וקח סאב למה אתה צריך להרוס לעוד 9 שחקנים . ?

חלאס לנסות תמיד לצאת הצודק חלאס כי אתה לא
    תקשיב חמוד שמסתיים ראונד ועושים RR למה שאני יבין יש AFk תעשו תחילת ראונד אבל אתם בטח עם היתם לוקחים ראונד לא הייתם עושים שום RR ולא כלום להבא לפני שאתם עושים Live תבדקו שכולם פה וסתם שתידע עם יש מישהו בסרבר שהוא רמה גבוה הוא גם צריך להשגיח שלא יקרה שום פשלות בגטאר שהיה לך לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי barrier omerr
    מסכים עם כל מילה הנוכחות שלו בקהילה עושה רק רע בנאדם חוצפן
    הגיעו מים עד נפש חוליגן מנצל גישות
    מאמין שמנהלי קהילת ויגיימס יעשו צעד כמו שעשו לפני שבוע ויקחו ברצינות מה שפותחים עליו כל יום
    ועומר
    עם תשים לב אתה ואלי היחדים שפותחים פה ועומר אתה כל יום פה עושה בעיות ובקשר אלייך זה יעבור להנהלה הגבוה אני ישלח את זה לטיפולם בקשר אלייך פעם אחת וסופית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    טוב תנו לי להבין... דןד של עומר הוא זה שהריץ את הגאטר, בסוף הראונד הראשון האדמין שהיה בT הבין שיש לו בקבוצה AFK ועשה RR, ברגע זה נתנאל שם לו באן ואז עשה אנד? ומי הגנרל הנוסף שהיה בגאטר?
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2017
    נכתב במקור על ידי Gabz
    טוב תנו לי להבין... דןד של עומר הוא זה שהריץ את הגאטר, בסוף הראונד הראשון האדמין שהיה בT הבין שיש לו בקבוצה AFK ועשה RR, ברגע זה נתנאל שם לו באן ואז עשה אנד? ומי הגנרל הנוסף שהיה בגאטר?
    incption
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    יטופל בהקדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    טוב הענין טופל תודה.
    מעכשיו אני גם מתחיל לטפל בקומבינות ובשטויות שאתם עושים באותה מידה.
    אז תתחילו להתאפס על עצמכם.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה