תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שם המשתמש המתלונן: How Deep

שם האדמין: Gerbil

סיבת התלונה: באן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 5.3.17

הערות נוספות: אוקי בוא נתחיל מזה שאני לא מתלונן על איך שגרביל העניש אותי אני מתלונן על זה שהוא לא העניש את השחקן השני.
    אני משחק בגאייל במפת קאמפוס אומר חוקים הכול טוב ויפה אני עובר תא תא לבדוק מי לא גב בקיצור אני רואה את התא שיש בו את הנשק ושהוא מרד אחרי קרב יריות אני מת.השחקן Tomer The Glover עוד מסיבוב קודם שהוא מנסה לחמם אותי שהוא אומר איזה אפס How Deep וכול מיני דברים כאלו עוד בסיבוב לפני בקיצור אחרי שאני מת הוא עוד פעם אומר איזה אפס אתה ככה מעצבן אותי בהתחלה אני מתאפק כמה שניות ואז אני מתחיל לקלל אותו בצאט ומקבל באן.(אני לא בא להתלונן על הבאן,הבאן מגיע לי אני בא להתלונן על זה שהשחקן השני לא קיבל גם באן)
    לתיפולכם תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    עיר
    רחובות עיר האורות
    לטיפולכם *
    ולנושא TOMER לא התגרה בך בשום דרך. הוא לא אמר לך שום דבר, זה שאתה שונא אותו זה משהו אחר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    אז למה שאני כול כך יתעצבן ? ויקלל אותו בצאט של המשחק שיש סטים פרטי ??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    העונשים שניתנים לשחקנים אחרים הם לא עניינך בכלל.
    אם אתה בבאן, איך אתה יודע שהוא לא קיבל עונש?
    (אני לא אומר שהוא אכן קיבל עונש, אני רק מסביר שזה לא עניינך.)

אתה אמור לשמור על התנהגות מתונה כל עוד אתה בשרתינו, אם מישהו
    מתגרה/מקלל אותך אתה מוזמן לספר לאדמין עם ההוכחות המתאימות, ותאמין לי שהשחקן יטופל.

תחשוב כמה דברים זה היה פותר לך;
    השחקן היה מקבל את עונשו, ככה לא יכולת לקלל אותו,
    ואתה לא היית מקבל באן, כי לא היה לך את מי לקלל.
    -------------

השחקן היה מקבל באן אם היו לך הוכחות מתאימות, במקרה זה לא ניתנו הוכחות, ולכן השחקן לא קיבל את עונשו.
    לגבי פעילות האדמין, יכול לראות שהוא לא ראה את אמירות השחקן כפוגעניות, ולכן השחקן לא קיבל עונש.
    תאמין לי שאם היית מודיע לאדמין שהוא מתגרה בך, הוא היה אומר לו להפסיק, ואם השחקן היה ממשיך הוא היה מקבל את עונשו.

אפשר לנעול,
    שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה