תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.02.2011
    שמתי לב שיש לכם אדמיינים צעירים או פשוט חסרי ניסיון שלא ממש מבינים מה הם אמורים לעשות בתור אדמיין. יש כאלו שחושבים שהם צריכים להיות שוטרים ויש כאלו שבכלל לא עושים כלום חוץ מלהביא מיוטים לאנשים. אני לא חושב שזה יותר מדי להגיד שהתפקיד של אדמיין בסך הכול זה שהשחקנים בשרת יהיו מרוצים ולפתור בעיות אם יש.

אני רואה אדמיינים כל הזמן מביאים מיוטים לשחקנים בשנייה שהם כותבים משהו שנראה להם כמו קללה. במקום זאת האדמיין צריך להפעיל קצת שיקול דעת ולהבין אם הבן אדם באמת פוגע באיכות המשחק או לא. סך הכול זה קהילת CS אנחנו לא כאלו רגישים אני מקווה, לא כל קללה קטנה צריכה להביא מיוט לבן אדם לשעתיים או יום כמו שאתם עושים. קיבלתי מיוט לכמה שעות על זה שכתבתי גיי, זה באמת מצדיק לפגוע בחווית המשחק? אף אחד לא נפגע ממילה במשחק שבסך הכול נאמרת ברוח קלה, זה ההבדל ממישהו שבאמת עושה אביוז לשחקנים ומקלל אותם.

אדמיינים גם מביאים SLAY לשחקנים על סיבות מוזרות. למשל מישהו נשאר אחרון ב1 על 1 והוא לא עצר את הדיפיוז, קיבל SLAY, תכלס זה ממש לא היה במקום. ראו שהשחקן חובבן ושוב במצב כזה האדמיין צריך להפעיל שיקול דעת אם השחקן בכוונה עושה טרול ומפסיד את הסיבוב או לא, מה שלא היה במקרה הזה. היה כמה מקרים אחרים ששחקן ניסה לעשות KNIFE במצב שגם ככה הקבוצה לא הייתה מנצחת את הסיבוב וקיבל SLAY, שוב פעם כל מה שהשגתם עם זה זה לפגוע בחווית המשחק.

אז בסך הכול אני מבקש תעשו קצת שיקול דעת על מה להתערב במשחק ועל מה לא, תנסו להבין מה פוגע במשחק ומה לא וככה כולם יהיו מרוצים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום, קראתי את התלונה/בקשה שלך ואני חייב להגיד שאני לא מוצא פה שום בסיס לטענתך, אתה בא ומתלונן על זה שהאדמינים שלנו צעירים וחסרי ניסיון שלא מבינים מה הם עושים, אבל אתה לא נותן שום דוגמא לשרת או אדמין ספציפי.
    דבר נוסף, אתה מאמין שאדמין צריך לאפשר לשחקנים לקלל/להגיד דברים לא נחמדים כל עוד זה לא פוגע באיכות המשחק. אין שום סיבה ששחקן/אדמין יקלל בלי שזה יפגע במישהו ולכן זה תמיד יהרוס למישהו את חווית המשחק, יש סיבה שאנחנו כבני אדם מקטלגים מילים מסוימות כ"קללות", ובויגיימס בחרנו לכתוב בחוקים שלנו:
    "
    יש לשמור על שפה נאותה , אין לקלל או לפגוע במשתמשים
    ."
    "אסור להעליב שחקנים בשרת בשום דרך שהיא ואין לריב עם שחקנים בשרת."
    טיפ קטן שאני רוצה לתת לך לעתיד, כשאתה בא להתלונן או להביע דעה, מומלץ להביא דוגמאות או הוכחות.
    שיהיה לך שבת שלום, ואני אשמח לעזור בכל דבר.
    ננעל

שתף ב-Google+

הרשמה