תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    26.09.2016
    שם מגיש התלונה:gu4rdian (אח בלב)
    אני בשרת הJAIL משחק אני קפצתי ובאמצע הקפיצה אמרו קופץ מת אז רשמתי FK ואז האדמין JOARDN/WPS אומר לי הוא אמר בריצה לא בקפיצה אז אמרתי לו שאני מתחכם מותר לי להתחכם אז הוא בא מתחיל איתי רוצה שאני יריב איתו לא הגבתי לו אמרתי לו שאני התחכמתי עכשיו הוא אמר לי "האדמין" אל תחכם איתי אמרתי לו אני לא מתחכם איתך אני מתחכם איתו (עם זה שהרג אותי) ואז קיבלתי באן הקיצר אדמין עושה מה שבזין שלו לא שם על אף אחד ומי שלא בא לו טוב בעין באן באן באן באן אז יאללה תטפלו באדמין שעושה מה שהוא רוצה מה קטע מנהלים אני מבקש שתחקרו את זה לעומק העניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    היי חבר, אהבתי את הכותרת.
    קודם כל תאמין לי שאני כן יודע את החוקים, לא משעמים לי ואני לא אמציא חוקים מעצמי/משלי.
    סיטי שאומר לבוא בריצה ליריות שלי-לא משנה לאן הוא אומר- זה הבנה והבעה וזה מה שאתה לומד כרגע בבית הספר.
    אומרים לך כיצד להגיע, אמרו לך להגיע בריצה ולא בקפיצה.
    להגיע בריצה זה אומר להגיע אך ורק בריצה!!!
    והבאן שקיבלת הוא על ההגזמה שלך לפי הדיבור שלך לאנשים אחרים.
    תלמד לדבר ורק אז תוכל לשחק פה, קיבלת באן ליום.

שבוע טוב
    נערך לאחרונה על ידי emiko; 26.02.2017 בשעה 15:07.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2016
    איזה הגזמה אני בכלל לא דיברתי אליך אני מבקש שמנהל CS GO יטפל בזה וזה נחשב התחכמות מה שאני עשיתי ולפי החוקים מותר לי להתחכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אוקיי:
    אם אומרים לך ללכת בדאק לאנשהו, ואתה מתחיל לעשות ביהופ, הורגים אותך, ואז אתה מתלונן שלא אמרו לא לעשות ביהופ ושאתה "מתחכם", נראה לך שיעשו לך רספאון?
    זה על אותו עיקרון. אין לך שום סיבה להתחכם ככה עם אדמין / עם שחקן אחר, ואחרי זה אתה רושם שזה "אדמין שלא יודע חוקים", רושם שהאדמין ו"עושה מה שבזין שלו", ומצפה ש"נעמיק" על הנושא, אז אני בא ואומר לך, שתלונות ככה לא פותחים, ושבגלל שככה פתחת את התלונה הזו אני לא "אעמיק" לגבי העניין.

הבאן נשאר, יום טוב.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    קיבלת תשובה,
    פעם הבאה שתפתח תלונה בדרך הזו, היא לא תטופל ואתה תורחק מהפורום.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה