תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    טוב לאחר שהמנהלים הבטיחו לאח שלו דניאל לא יגע לו במשתמש היום לא היה מי שיריץ גאטר אז דניאל הריץ במקומו ולא רק שהוא נגע לו במשתמש הרצחת וגם ירשת!!! הוא נכנס מהמשתמש שלו ודניאל מהמשתמש שלו(ולא עשה אדד) ונתנו לי קיק וניסו גם לתת באן!!!!! להוריד גישות ולהעיף את היצור הזה ששרביט כבר העיף אותו פעם אחת. אני לא חוזר לשחק בקהילה הזאת עד שהבן אדם הדוחה לא יעוף מפה תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2007
    מה זה פה מרררררדדדדדד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    dmaker היקר,
    אני זה שהוצאתי אותך מהגאטר, לא על כך ש"פילחתי" משהו אלא על כך שאתה מתחזה למנהלים שלנו.
    מה זאת אומרת? בוא ואסביר לך, שולח הודעות לכל המנהלים פה? חופר להם עד שהם יתנו לך את הגישות שלהם כך שתוכל להכנס בתור אדמין ולעשות שטויות?
    בקיצור חבר יקר לפני שאתה פותח אשכולים על נושאים כאלה ואחרים שים לב מה אתה עשית לפני כן
    כך שלא יצא מצב לא נעים כמו זה.. כי הרי אני וויתרתי לך פה יותר מידי על משהו שכנראה לא היייתי צריך לוותר.. יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    טוב לגבי העניין שאמרת נכון אני ביקשתי את הפרטים כדי להתחבר ולא לעשות שטויות אלא להריץ גאטר אבל ביקשת שלא אעשה זאת ואני מכבד את זה, ולגבי זה שהוצאת אותי , נכון הוצאת אותי כי אחיך התפלח אתה יכול להגיד שלא? וגילית שאני ממשתמש אחר אחרי שניסית להביא לי באן לאחר שהוצאת אותי אז לא לשקר אתה ואחיך עושים פה שכונה אלף פעם ביקשו ממך לא לתת לו להתחבר לך למשתמש!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    למה פשוט לא לבקש ראנר ? למה נראלך שיהיו לך גישות של מנהל? קצת משעשע אותי הענין.
    כמ ושאמרתי לך בדיון הקודם פעם הבאה שאתה מתלונן על עמית ואח שלו תביא הוכחות לא מילים.
    בכל מקרה מודיע לך מראש פעם הבאה שתכנס למשתמש של מנהל כלשהו שתיכם תורחקו מהקהילה.
    תודה ושבוע טוב.
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה