תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    אז ככה חשבתי להרים קבוצה ישראלית רצינית ומוצלחת אני מחפש 3 אנשים שיודעים איך לשחק את המשחק בצורה הכי טובה שיש.
    אני מחפש 3 חברה רציניים ומיומנים ופעילים ברוב שעות היום לא חייב שחקנים שהיו בעבר בקבוצות מוצלחת אז ככה חסר לי שלושה תפקידים מנצחים בישביל להשלים את הקבוצה ואולי בזכות הפורום שלי עוד אנשים יחפשו להרים קבוצות ישראליות ואז ויגימס תחזור לפעולה בקהילת הדוטה כי יש פה המון שחקנים מעולים אז בואו נגיע לעיקרון
    אני מחפש 3 שחקנים בתפקידים האלו
    1.
    Offlaner =
    2.Primary Support =
    3.Secondary Support =

לא חייב שמי שמשחק בתפקיד הראשי שלו ישחק כל הזמן בתפקיד הזה יש גם שחקנים שיוכלים להיות גם לדוגמא Offlaner/Support
    או Middle/Carry אז אנחנו מחפשים שחקנים שלא טובים רק בתפקיד אחד שהיו טובים בעוד הרבה וגם כמובן יצירתיים.

התפקיד שלי ושל השחקן השני בקבוצה
    Middle/Semi Carry = bwR
    Semi Carry/Carry = Twixtor

שחקנים שמיתחת ל4K לא יכולים להיכנס לקבוצה רק אם הם יעמדו בציפיות שלנו וישחקו את התפקיד שלהם הכי טוב שאפשר מיצטערים שזה ככה אנחנו פשוט באמת רוצים להגיע כמה שיותר רחוק ואנחנו לא רוצים להיתקע במקום.

זה הסטים ליצירת קשר - ואם אתה לא יכולים להוסיף תירשמו בפורום ואני יוסיף אותכם יום מעולה לכולם!

http://steamcommunity.com/id/secretm4N/

הצטרף בתאריך
    18.02.2016
    הפורום לא יחזור, אחרי שהאמדינים פה השקיעו ועשו הכל להחיות אותו המנהלים פשוט זרקו הכל, אמרו לנו שהם נוטשים את הקהילה והעיפו את כולנו מהתפקידים.
    לפניות - [email protected]

הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    נכתב במקור על ידי Black1Dog
    הפורום לא יחזור, אחרי שהאמדינים פה השקיעו ועשו הכל להחיות אותו המנהלים פשוט זרקו הכל, אמרו לנו שהם
    נוטשים את הקהילה והעיפו את כולנו מהתפקידים.
    אני באמת לא מבין למה אנשים לא אכפת להם כל היום אנשים משחקים normal matches ve rank משעממים בימקום להרים קבוצה ולהתחרות בלאן או נגד קבוצות גדולות אנשים פשוט מעדיפים לשחק Casual Games

הצטרף בתאריך
    18.09.2015
    היי, אחלה רעיון. שלחתי לכם בקשה לחברות בסטים.

עמיחי

הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    נכתב במקור על ידי oldplayer
    היי, אחלה רעיון. שלחתי לכם בקשה לחברות בסטים.

עמיחי
    בטוחשלחתה?

הרשמה