תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.08.2016
    מנהל השרת של הביהופ מנצל גישות כבר הרבה מאוד זמן עלי ועל חברים שלי גם.
    הוא נותן לי מיוט ללא סיבה ומנצל את הגישות שלו רק בגלל שהוא לא "אוהב" אותי.
    לא רציתי להתלונן כי ניסיתי פשוט לא לפנות אליו אבל אחרי מקרה שקרה לאחרונה אני צריך להתלונן ואני חושב שצריך לדבר איתו ולברר מה קרה ולמה קרה.
    אני בשרת ביהופ נהנה עם חברים, צוחקים וכל זה, פתאום מנהל השרת נכנס לשרת.
    אני וחברים שלי צחקנו על שיר של סטטיק ובן אל, ואני אמרתי את המילים "שים גיטרות". זהו. אני לא שרתי אחרי זה אני לא עשיתי שום דבר שעובר על החוקים של השרת.
    אז מנהל השרת אומר לי להירגע, אז אני פתחתי תמיק צקצקתי כזה (לא יודע להסביר את זה) אז מנהל השרת אומר לי על תצקצק.
    אני מצאתי את זה כדבר מצחיק וחשבתי (וקיוויתי) שהוא צוחק אז עשיתי את ה"צקצוק הזה" ואז בלי לומר כלום הוא נותן לי מיוט ליום.
    אני ישר שאלתי אותו בצאט "למה שתתן לי מיוט" ואחרי ששאלתי את זה מספר פעמים בלי לקבל תשובה מנהל השרת אומר לי שאם אני ממשיך לשאול הוא יתן לי באן ליום.
    אני מבקש ומקווה שתדברו על זה כי מנהל השרת הזה מנצל גישות עלי ועוד אנשים מהשרת (אנשים שהוא לא אוהב) כבר הרבה מאוד זמן.
    תודה
    שם מנהל השרת : SlaterMan
    אני רושם את זה אחרי שהגשתי את התלונה.
    אחרי שסיימתי לרשום את התלונה חזרתי לשרת ורשמתי למנהל השרת שאני התלוננתי עליו ואני מקווה שיעשו איתו משהו ושיורידו אותו, ואז הוא נתן לי באן ליום על זה.
    אחלה מנהל שרת בחרתם.
    נערך לאחרונה על ידי kurwaLog1c; 23.02.2017 בשעה 23:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב .
    ההתנהגות שלך מתחת לכל ביקורת .
    מאז שעליתי למנהל שרת כנראה התחלת לחשוב שאתה יכול לעשות כל מה שאתה רוצה בשרת שלי כי היית אדמין לפני ואני חייב לך משהו. כל פעם שנכנסת לשרת היה לך תגובות לאדמינים שלי על אופן ההתנהלות שלהם ואמרת להם מה לעשות. בהתחלה וייתרתי לך כי הכרתי אותך לפני אבל זה הגיע לקו אדום והתחלת לקבל עונשים.

כנראה הבנת שאתה לא יכול לעשות כל מה שאתה רוצה בשרת אז התחלת להכנס עם החברים החיילים שלך שהם יעשו בעיות ויחטפו את העונשים במקומך . אם זה שירים עם קללות עליי הוא חפירה\שירה\כדומה.

בוא נתחיל שלב שלב

המיוט שקיבלת עכשיו - נכנסתי לשרת שלי ואיך שנכנסתי אמרת במיק באנגלית השוטר הגיע תפסיקו עם המסיבה נגמר הכיף ועוד המשכת לשיר באנגלית שוטר שוטר שוטר ככה. אני אמרתי לך להרגע ובתגובה התחלת לצקצק ואחרי שאמרתי לך להפסיק לצקצק ההתחלת להספיק את המיק ולצקצק. אחרי המיוט שאלת אותי על מה קיבלת מיוט כיאלו אתה צדיק ולא עשית כלום וכתבת לי "התלוננתי עלייך לטל יאביוזר"

הבאן שקיבלת - אחרי קצת זמן חזרת לשרת וכתבת לי בצאט פתחתי עלייך תלונה בפורום ואמן שיורידו אותך ממנהל שרת בעזרת השם ולכן קיבלת באן - תמונה - http://imgur.com/a/j3L3s
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2016
    קודם כל חברים שלי לא חיילים שלי. הם עושים מה שהם רוצים לא קשור אלי. סבבה? יופי.
    דבר שני: אני אמרתי the police officer has arrived. לא שרתי.
    דבר שלישי: כל הקטע של האדמינים שהעלת ושאני "זלזלתי" בהם היה מזמן (לפני חודש) ולא קרה שוב מאז.
    דבר רביעי: זה לא פעם ראשונה ולא פעם שנייה שאתה מביא לי מיוט/גאג על כלום ושום דבר. בוא אני אתן לך דוגמה, אני נכנס לשרת רואה את חבר שלי מארק מחובר, אנחנו מתחילים לדבר לצחוק אחד עם השני אני קורא לו "יבורש מסריח" (בורש זה מאכל רוסי, בדיחה פרטית) ואז אתה נותן לי מיוט לשעתיים ושאני אומר לך שאנחנו חברים ושגם הוא מסביר לך שזה בצחוק אתה נותן לי גאג גם.
    זה דוגמה אחת מאלף מקרים.
    אתה מתנהג בצורה לא הוגנת ולא שווה.
    עזוב את זה שאתה מקלל הכי הרבה בשרת אבל שמישהו אומר לחבר שלו משהו אתה נותן לו מיוט או באן.
    אתה נותן עונשים סתם בגלל שאתה יכול. אני לא עשיתי שום בעיה שנכנסת ובטח שלא עשיתי משהו ששווה למיוט ובאן ליום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    ערב טוב,
    כל דבר שנרשם בתלונה הזאת נכתב "סתם" בלי להביא הוכחה אחת להאשמות שלך כלפי מנהל שרת,
    בין הדברים שלך אפשר למצוא דברים חמורים בהם אתה מאשים את המנהל בלי הוכחה אחת, דבר שאם אני אישית הייתי רואה בתור שחקן, הייתי מצלם אחרת אף אחד לא היה מאמין לי.
    בנוגע לדברים של היום, גרסתך מאוד שונה והשתנתה במהלך התלונה הזאת ולכן אין סיבה להתייחס לתלונה במיוחד בלי הוכחה לטענותיך

רק חשוב לי לציין- הצוות מכבד את השחקנים, השחקנים צריכים לכבד את הצוות.
    ברגע שאתה נכנס ואומר השוטר הגיע להפסיק להיות שמחים, זה זלזול ואין סיבה לא להעניש על זה.
    בנוסף, ברגע ששחקן נכנס לשרת ואומר לאדמין או למנהל "התלוננתי עליך אמן תרד היום בעזרת השם" האדמין רואה את זה כהתגרות ולכן קיבלת עונש על זה.

לילה טוב.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה