תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    17.02.2017
    שם המשתמש המתלונן: (Kipod)

שם האדמין: (DJENT)

סיבת התלונה: (באן ללא סיבה מוצדקת)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (20/2/2017)

הערות נוספות: (היום שיחקתי בשרת הRetake שלכם ופתאום משום מקום קיבלתי באן בכל הקהילה עם הסיבה Reason:troll נכון אז אני לא טוב במשחק הזה זה שתמיד הורגים אותי זה לא אומר שאני עושה את זה בכוונה ! זה אומר שמי שמולי יותר טוב או שאני לא משחק נכון שזה בסדר גמור אני לא חייב להיות פרו עולם בשביל לשחק בשרתים שלכם בואו לא נשכח שזאת לא תחרות זה רק משחק זאת לא פעם ראשונה שאני מקבל באן בקהילה שלכם על סיבות מאוד איווליות ומטופשות האדמינים שמייצגים את הקהילה שלכם מרשים לעצמם יותר מידי !! אף אחד לא יקבע לי איך לשחק אז מה אם אני לא כזה טוב אני מתחיל במשחק ! אני חדש! אפשר לתת לי עצות איך לשחק במקום לתת סתם באן אפשר רגע להכנס לפרופיל שלי במקום לתת לי באן לבדוק את המספר שעות שאני משחק ולהבין שאני לא עושה בכוונה שאני מת מהר ושאני פשוט חדש במשחק זה לא היחס שציפתי לקבל מקהילה כלכך מוכרת ואמינה ששיחקתי בה בתור ילד במשחקי דפדפן)

נערך לאחרונה על ידי ofno; 20.02.2017 בשעה 03:08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2014
    שלום
    עקב היות השרת RETAKES שרת יותר תחרותי משאר השרתים של הקהילה , יש לאדמין זכות להביא קיק למי שעושה בעיקר שטויות בשרת

אני לא מעודד להעיף אנשים גרועים אלא להפך , הסיבה שקיבלת קיק היא שעכבת חלק מהראונדים (סיבובים ) של המשחק , לא בשל היותך שחקן חדש חלילה

אני מצטער על אי ההבנה , תשתדל כמה שפחות לעכב את מהלך המשחק .
    אני מזמין אותך לשחק בשרתי הפיקאפ של VGAMES בטימספיק ts.vgames.co.il:9601 תוכל להשתפר , ממליץ בחום
    המשך יום נפלא
    .00:55 - jAGUAR: אתה יודע אחי
    00:55 - jAGUAR: הידיים שלי קפואות
    00:55 - jAGUAR: אז הכנסתי אותם לביצים
    00:55 - jAGUAR: שיתחממו
    00:55 - jAGUAR: ועכשיו אני לא יודע מה יותר
    00:55 - jAGUAR: קר לי בביצים או חם לי בידיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2017
    שלום rdnZ אני יודע מה זה לעקב רוונד לא עיקבתי רוונד וזה לא היה קיק אל תנסו ליפות את המציאות המציאות שהייתי אחרון מול 2 אנשים והייתי בסיטואציה של אחד מול אחד שיריתי בו בback ואז הוא הסתובב העיף לי הד שוט במזל וקיבלתי את הבאן עם הסיבה LOL ואז הסיבה הוחלפה ל TROLL זה היה אך ורק מעצבים הייתי הרבה זמן מנהל קהילות 1.6 ככה שאני יודע לבחון התנהגות של אדמינים וזאת התנהגות מאוד לא הולמת תוקפנית וחסרת סבלנות כלפי האחר וה"פחות טוב" אם אתם רוצים שככה יהיו הפנים של קהילת VGAMES CSGO אז תחליקו את זה ותתעלמו מהבעייה הקיימת אם אתם רוצים באמת להשים גבולות ולהראות שיש מי שיגבה אותך מפני אדמינים שמרשים לעצמם לעשות מה שהם רוצים ולקבוע שהם החוק וברגע שהם קיבלו עצבים על כך שפיספסתי הריגה ומתת אז הם יתנו לך באן אז אשמח אם תטפלו בנושא
    נערך לאחרונה על ידי ofno; 23.02.2017 בשעה 19:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ofno
    שלום rdnZ אני יודע מה זה לעקב רוונד לא עיקבתי רוונד וזה לא היה קיק אל תנסו ליפות את המציאות המציאות שהייתי אחרון מול 2 אנשים והייתי בסיטואציה של אחד מול אחד שיריתי בו בback ואז הוא הסתובב העיף לי הד שוט במזל וקיבלתי את הבאן עם הסיבה LOL ואז הסיבה הוחלפה ל TROLL זה היה אך ורק מעצבים הייתי הרבה זמן מנהל קהילות 1.6 ככה שאני יודע לבחון התנהגות של אדמינים וזאת התנהגות מאוד לא הולמת תוקפנית וחסרת סבלנות כלפי האחר וה"פחות טוב" אם אתם רוצים שככה יהיו הפנים של קהילת VGAMES CSGO אז תחליקו את זה ותתעלמו מהבעייה הקיימת אם אתם רוצים באמת להשים גבולות ולהראות שיש מי שיגבה אותך מפני אדמינים שמרשים לעצמם לעשות מה שהם רוצים ולקבוע שהם החוק וברגע שהם קיבלו עצבים על כך שפיספסתי הריגה ומתת אז הם יתנו לך באן אז אשמח אם תטפלו בנושא
    הבאן ירד ואני נועל את האשכול.
    לקחתי לתשומת ליבי ואני אבדוק את הנושא.
    נערך לאחרונה על ידי Tal9954; 26.02.2017 בשעה 22:44.
    שתף ב-Google+

הרשמה