תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    הוחזרו הגישות לעמית ומה גם חזר ? הניצול גישות של אח שלו דניאל(בן אדם דוחה ומגעיל)
    היום עשיתי גאטר בטים של דניאל דהוא דרך אגב הריץ דרך המחשב של עמית(לא מבין איך אדם יכול לנהללללל אם בכלל אח שלך המנהל)
    בקיצור הווידנוס עשה לי שגיאה ויצא לי מהטים ספיק והסרבר תוך שניה חזרתי לסרבר אבל הופתעתי לגלות שדניאל הכניס את חבר שלו והביא לי קיק ובאן!!!!!!!
    ניק בסרבר:amit
    סטים איידי:_0:1:48471042steam
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    וואלה בדיוק באתי לפוח על זה אשכול חסכת לי.
    בדיוק אותו דבר כמו שרשמו מעליי עשיתי איתו גאטר היום והביצה הזה כל שנייה מאיים
    לתת לי סאב אם אני לא פוגע, מחלק באנים לאנשים שדופקים לו הדשוטים, בגלל שהוא לא פוגע הוא חושב כולם ציטרים.
    חושב הוא איזה גבר בגלל שיש לי גישות התחתון קרוע הזה. כל אחד עם מיקרופון וגישות חושב הוא גבר.
    בקיצור לא יודע מי אחראי פה על הגישות של אנשים אבל וואלה צריך פיקוח על כל העניין פה זה לא עובד ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2016
    הנושא יטופל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.12.2014
    עיר
    לא מספר
    דבר ראשון איום ועשייה זה דבר אחר.. בן אדם יכול לאיים כמה שהוא רוצה הוא לא עשה את זה אז מה הטענה בדיוק? דבר שני לגבי באן לפי מה שהבנתי יצאת? הוא לא ידע שנפל לך האינטרט? שם לך באן בחירה שלו אם להריץ סאב או להכניס חבר.
    דבר שני זכותו לחשוב שאנשים ציטרים
    שיהיה לנו יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2017
    איך בדיוק הוא חשב שיצאתי אם חזרתי!!!!!!!!! ובכל זאת הוא נתן קיק ובאן לאסט והכניס חבר.
    עמית היקר הגבת פה על הכל חוץ מדבר אחד מרכזי , איך זה יכול להיות שבן אדם שלא מנהל(גם בחיים לא יהיה כולם שונאים אותו) נכנס למשתמש שלך בגלל שהוא אחיך ומתחיל לנצל את גישותיו(שלא שלו!!) איך תסביר את זה?????????????? אסור לו לגעת לך ביוזר נקודה.

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי xetroN
    דבר ראשון איום ועשייה זה דבר אחר.. בן אדם יכול לאיים כמה שהוא רוצה הוא לא עשה את זה אז מה הטענה בדיוק? דבר שני לגבי באן לפי מה שהבנתי יצאת? הוא לא ידע שנפל לך האינטרט? שם לך באן בחירה שלו אם להריץ סאב או להכניס חבר.
    דבר שני זכותו לחשוב שאנשים ציטרים
    שיהיה לנו יום טוב
    ואתה טועה ובגדול בן אדם לא יכול לאיים לא סתם יש סעיף בחוק עד 5 שנות מאסר סחיטה באיומים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2010
    טוב מהיום יהיה פה סדר. אח של עמית יקבל ראנר במשתמש האישי שלו במידה וירצה, זה ידוע לנו שדניאל משחק על המחשב של עמית בגלל סיבות כאלו ואחרות אבל זאת עדין לא סיבה לגעת לו בגישות. אין דבר כזה לאיים אתה אתה מהצוות בתור VGUEST תעשה מה שתרצה, ואין דבר כזה להכניס חבר. הגג שאתה יכול זה להגיד לחבר שלך להיות מוכן להריץ סאב לתת הזדמנות לכולם . להבא שמקרה כזה יקרה אני אשמח לדעת.
    תודה =]
    בברכה,
    סגן מנהל קהילת Vgames 1.6
    Gabz.

שתף ב-Google+

הרשמה