תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    שם המשתמש המתלוננן: FluxBoys
    שם האדמין: SexyDog
    סיבת התלונה: אני הייתי בשרת JB שיחקתי כרגיל ואז היה אחד בתא בידוד שירה בי אז אמרתי ללכת למקום מסוים ואז ריססתי את התא בידוד והרגתי אותו ואז SEXYDOG האדמין הנחמד אומר לי מי הביא לך גוסטינג ואמרתי לו אף אחד וקיבלתי באן לשבוע כי הוא חשבבבבבב שמישהו הביא לי גוסטינג זה הבאן הכי לי אמיתי שנתנו לי עד היום וכאילו הכי מוזר שאדמין חושב שנתנו לי גוסטינג
    אז SEXYDOG אני מחכה שתוריד לי את הבאן שנתת לי תודה להתראות
    דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 17.02.2017 בשעה 17:33. סיבה: מוריד משהו לא חשוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    קיבלת הזדמנות להגיד מי נתן לך את הגוסטינג, על ידי צח, (sexydog) בגלל ששמעו בשרת מתי שפתחת את המיק שמישהו הביא לך גוסטינג.
    אתה וחבריך, טענתם שלא קיבלת גוסטינג ושבכלל לא דיברת איתם.

אבל:
    ראונד לפני זה, שחקן שהיה איתכם בסקייפ היה אפקיי, ואחרי שנתנו לו קיק, טענתם שהוא איתכם בסקייפ ושהוא בא עוד מעט. (מה שאמור שאכן הייתם בסקייפ)

משום מה, בשניה שסקסידוג איים עליך בבאן, פתאום כל מי שחשדנו שהוא איתכם בסקייפ, החל להגן עליך ולהגיד שאתה בכלל לא איתם בסקייפ.
    צירוף מקרים, נכון?
    לא.

הבאן נשאר,
    אפשר לנעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    אני אמרתי שאיתמר שנייה בא שלא יקבל KICK (איתמר פשוט חבר טוב שלי ואין הרבה מקום בשרת) זה הכל לא אמרתי שום דבר ולא קיבלתי גוסטינג אז מה להגיד !?!?!?! אני לא מבין אותך איך אתם בכלל חושבים שקיבלתי גוסטינג ????????? אני לא מבין תגיד לי מה עשיתי שנראה חשוד ??????????? ואיך אתה בכלל חושבבבב שקיבלתי גוסטינג ואת מי אני יאשם את הכיסא שלי שהביא לי גוסטינג ?? לא דיברתי אם אף אחד ואף אחד לא נתן לי גוסטינג ילד ירה בי אז יריתי בו מה הבעיה פה ??? אתה יכול לשאול את קיקי שהיא ירתה בי ופשוט יריתי בה חזרה זה הכלללללללללללללללללללללללללללללללללל
    פשוט באן שטותי צח אם לא נתת באן הרבה זמן תתן את זה לילד שנתן גוסטינג לא ילד שפשוט שיחק ואני רוצה שתגיד לי מה עשיתי חשוד ???
    והילדים שעזרו לי ואמרו את כל זה כי הם ידעו שאני לא איתם בסקייפ ולא הבינו למה קיבלתי באן אז אמרו לכם את זה

ואני אומר שוב אני מחכה שתורידו לי את הבאן שלי להתראות!
    ואם אתה שמעת "סקייפ" זה אולי טלוויזה שיש בכל בית ממוצע שעושה קצת רעשים שהדלת שלך פתוחה
    שההורים צופים בטלוויזה יש רעש נכון ?
    אז נראלי חשבתם שהטלווזיה נתנה לי גוסטינג אז תנו לה באן תודה רבה

לא לנעול בבקשה מחכה שאדמינים יורידו לי את הבאן שנתנו לי לכיף
    ואם אפשר שהאדמין שנתן לי את הבאן יענה לי ולא שום אדמין אחר
    נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 17.02.2017 בשעה 17:57.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נענה בפרטי
    שתף ב-Google+

הרשמה