תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    שם המתלוננן: FluxBoys
    שם האדמין: PaPa Smurf
    סיבת התלונה: היה CT אחד אחרון ושאלתי את האדמין שהיה ב CT אתה רוצה להגיד CT Camper.... ? ואז הוא אומר שהוא לא קמפר ואז ראיתי שהוא הרג TERROR בוונטה דיסקו אחרי 10 שניות הלכתי לשם וראיתי שהוא עדיין שם ואז הוא הרג אותי ואחרי שהוא מת שאלתי את האדמין PAPA SMURF איך זה לא קמפר ורשמתי את זה פעמיים לא יותר מזה ואז אחר כך הוא נתן לי גג לשעה ורשום בסיבה: None
    ומעניין אותי למה הוא נתן את הגג אני כאילו לא מבין
    הערות נוספות: ה CT האחרון שנשאר אם אני לא טועה הוא חבר של PAPA SMURF חבר טוב אם אני זוכר
    דמו:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2015
    אחי למה אתה משקר...? אמרת לי להגיד סיטי קמפר סליי אמרתי לך אין צורך הוא לא קמפר.
    זה שהוא הרג מישהו בוונטה דיסקו זה לא אומר שהוא היה קמפר...

STEAM | NickName : PaPa Smurf # Krov
    Name : Idan

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    אתה יודע מה נגיד שזה קרה למה נתת לי גג ?
    וגם הוא היה בוונטה דיסקו יותר מ 10 שניות ואני קיבלתי על זה באן שתבין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    קודם כל, אתה לא אמור להגיד לאדמין מה לעשות.
    אתה לא אומר לאדמין "סיטי קאמפר ס.."???
    אתה לא אומר לאדמין "עברו 44 דקות וחמישים שניות, תחליף מפה!!1"
    ואתה לא אומר לאדמין לעשות מיוט טי,
    נכון?

לאחר שאמרת לאדמין מה לעשות, ללא אפשרות לעשות ספק על הלכאורה "קאמפר", אתה מתלונן שהוא אכן היה קאמפר ושהאדמין הביא לו פרוטקציות?
    חוץ מזה שאין לך הוכחות, ובלי זה אני לא יכול לעשות כלום, הטיעון שלך גם ממש לא משכנע.

האדמין כבר ענה לך,
    אנא לא לפתוח תלונות שטותיות,
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    אני יודע שלא אומרים את זה בגלל זה אף פעם לא אמרתי את זה פשוט אני שונא שמעכבים אז פשוט אמרתי שיגיד את זה סיטי קאמפר ס... זה הכל
    לא עשיתי שום דבר שהוא אסור וכל כך רע אבל לא קיבלתי תשובה על הגג שלי לא ענו לי על זה

אני רוצה שהוא יענה לי על סיבת הגג לא אכפת לי מהזמן אכפת לי למה קיבלתי אותו או שזה היה סתם לכיף
    אז בבקשה ממך תענה לי

ואתה גם אומר שאמרתי שהוא נתן לו פרוטקציות ותעלה למעלה לא אמרתי שום דבר כזה אמרתי שהוא חבר שלו לא פרוטקציות זה הכל
    וזה שאין לי הוחכות לי אומר כלום אני לא אמור להיות 24.7 רקורד ולחכות שאדמין יעשה טעות וזה לא תלונה שתוטית יש עוד המון דברים שאדמינים עושים שטויות שהם אני יפתח אשכול עליהם
    אם יגידו כמובן שזה לא קרה אז אין מה לפתוח
    נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 16.02.2017 בשעה 22:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    נכתב במקור על ידי FluxBoys
    אני יודע שלא אומרים את זה בגלל זה אף פעם לא אמרתי את זה פשוט אני שונא שמעכבים אז פשוט אמרתי שיגיד את זה סיטי קאמפר ס... זה הכל
    לא עשיתי שום דבר שהוא אסור וכל כך רע אבל לא קיבלתי תשובה על הגג שלי לא ענו לי על זה

אני רוצה שהוא יענה לי על סיבת הגג לא אכפת לי מהזמן אכפת לי למה קיבלתי אותו או שזה היה סתם לכיף
    אז בבקשה ממך תענה לי

ואתה גם אומר שאמרתי שהוא נתן לו פרוטקציות ותעלה למעלה לא אמרתי שום דבר כזה אמרתי שהוא חבר שלו לא פרוטקציות זה הכל
    וזה שאין לי הוחכות לי אומר כלום אני לא אמור להיות 24.7 רקורד ולחכות שאדמין יעשה טעות וזה לא תלונה שתוטית יש עוד המון דברים שאדמינים עושים שטויות שהם אני יפתח אשכול עליהם
    אם יגידו כמובן שזה לא קרה אז אין מה לפתוח
    זה שאין לך הוכחות אומר די הרבה,
    זה אומר שאתה אולי משקר, חשבת על זה?

עכשיו, אם לא התכוונת שהוא לזה שהוא עשה פרוטקציות, בשביל מה הפרט השולי הזה בסוף?
    סתם בשביל להאריך את התלונה? אני באמת לא מבין.

אם אתה רוצה תשובה ללמה קיבלת את זה, תשאל את האדמין בפרטי, למה אתה פותח עליו תלונה?
    נערך לאחרונה על ידי yukki; 17.02.2017 בשעה 10:04.
    שתף ב-Google+

הרשמה