תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    17.11.2013
    הגיע הזמן שמישהו יגיד את זה, ואני חושב שאני מדבר פה בשם כל הקהילה של CS GO שמשחקת אצלכם בשרת

האדמינים אצלכם, רובם המוחלט, חושבים שהשמש זורחת אתם יודעים מהאיפה שלהם. קוראים לילדים חוצפנים, נותנים מיוט מתוך שעמום ואומרים לילדים לדבר אחד אחד, מה זה דברו אחד אחד? איך שחקן יכול לחזות אם מישהו הולך לדבר איתו? נו באמת, אתם שמים לב ששחקנים טובים לא משחקים אצלכם? זה כי כל שנייה יש לאדמין תלונה על שחקן. אם הוא מדבר אז המיק חזק, אם יש לו תלונה על קאמפרים אסור להתלונן אם הוא פספס ירייה והפסיד וואלה מהאדרנלין אמר "יא אללה!" הוא מקבל מיוט.
    מה זה השטויות האלה? בתור בן אדם שהיה לו שרת משחק עם מעל 1000 שחקנים שמשחקים בו זמנית, ההתנהלות כאן בשרתי משחק, *שזה אפילו לא המשחק שלכם!!* ממש ביזיונית. אני מתכנת, ובתור מתכנת זה לא כל כך בעיה להגדיר שרק בן אדם אחד יכול לדבר אם אתם כל כך חפצים בזה, ביקר לי, יש אדמינים שאכלו משהו לא טוב בבוקר וסתם מחפשים על מה ליפול. שיחקתי לפני שעה, ומישהו דיבר רגיל ויצא לו גרעפס, פתאום איזה אדמין אחד שחושב שהוא מינימום איזה מישהו גדול בבית הלבן, אומר לו "אל תעשה גרעפס" מה זה השטויות האלה? אדמינים שנתפסים על קטנות, מי אתם חושבים שאתם?

שלא נדבר על החוקים ההזויים האלה, שיחקתי עם חבר בארנה, וקיללתי אותו בצחוק וואלה ככה אנחנו מדברים, בין חברים, פתאום נותנים לי מיוט, מה זה השטויות האלה? אנחנו קהילה ישראלית, שלא נדבר על גיימרים, לקלל זה בטבע שלנו, הסיבה היחידה שיש לכם שחקנים בשרת זה כי השרת הוא ישראלי. מה הבעיה? אם מישהו רב עם מישהו, שאחד יתן מיוט לבן אדם ונגמר הסיפור, למה אדמין צריך לבוא ולחלק מיוטים? ולאיים עם מיוט? לאיים עם באן? איזה מן התנהלות זאת?
    מה החזון שלכם לגבי השרת בVGAMES? שהשרת פה יהיה מלא בדגים, שיגידו NICE SHOT מדי פעם כמו שבוטים עושים בCO-OP?
    כי מסתבר שאפילו שיחה עם בן אדם אי אפשר לקיים בשרת, אם אתה מדבר עם מישהו אתה לא נותן לאנשים אחרים לדבר ואז איזה אדמין בא ואוכל לך את הראש על מיוט.

זה באמת מסריח, אי אפשר לשחק ככה, היום שיחקתי ואדמין אומר לשחקן "אתה חוצפן שאתה לא מציית לאדמין השני שאמר לך לא לתת גרעפס"
    ישר חטפתי עצבים על המקרה הזה ופשוט יצאתי מהשרת, לא מסוגל לשחק בשרת שיש בו אדמינים שמתנהלים ככה, אתם רוצים לטפל בקהילה? שיהיה כיף לשחק? תעשו אפשרות שיהיה אפשר לשמוע רק את היריב ואדמינים.
    תעשו אפשרות שיהיה אפשר לשמוע רק את היריב, ושחקנים שאתה בוחר לשמוע.
    תעשו שאסור לקלל אדמין, כמו בכל משחק נורמלי שיודע להתנהל, במקום שאסור לקלל בכללי. אנשים מקללים. זה קורה, מה אתם חושבים, שאתם באים לחנך? זה ממש לא חינוך, ושלא יבוא לי עכשיו איזה מנהל ויגיד לי שלקלל זה שפה נמוכה, ואם אתה קורא את זה וכן באת להגיד משהו כזה, פתח את העיניים צא לשכונה לרחוב, אם אתה לא הולך על יהלומים ואתה לא נמצא באחוזה של מלכת אנגליה אתה תשמע אנשים מקללים, לא משנה מה הם עושים, משחקים, צוחקים, רבים, מקללים

אבל עזבו את זה
    אני בא לצאת פה על ההתנהלות בכללי, כי אני אוהב לשחק בשרת. מה לעשות, אני אוהב לשחק בשרת, כי זה שרת ישראלי
    מתי אני יוצא מהשרת? כשאדמין נכנס. לא קורה חצי שעה אחת נורמלית, שאדמין נכנס לארנה ולא חושב שהוא דונאלד טראמפ
    מתקמפרים נגדו "אסור להתקמפר"
    מתקמפרים נגד שחקן אחר "כל אחד יכול לשחק איך שבא לו"

בקיצור, מי שבוחר פה את הסגל, שתדע
    האדמינים שלך יותר מפריעים לשרת מאשר תורמים לו

ואני חשבתי להצטרף לקהילה ולסגל ולעזור בלתכנת כי ראיתי מלא רעיונות בשרת פורחים, בתור שחקן מנוסה, בתור מתכנת מנוסה, אני בטוח שאפשר להעלות את השרת בהרבה. אבל וואלה.. עם אדמינים כמו שיש עכשיו

זה לא שווה את זה

קחו את זה לתשומת לבכם, או לא, ככה או ככה אני כבר לא אכנס לשרת, הנה ה STEAM ID, תנו PERMANENT BAN
    יום טוב.

STEAM_0:1:43765970
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אני אשמח אם תיצור איתי קשר בסטים או בשרת הTeam Speak בכתובת ts.vgames.co.il:9601
    אני רוצה לשמוע את מה שיש לך להגיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2016
    עיר
    רחובות
    מחזק חלק מהדברים, שאר הדברים לפי דעתי שטויות במיץ !
    אם אתה מכיר אדמין כלשהו שמשתמש בגישות שלו לא לנכון, מדבר בחוצפה ומחפש ומתנכל לשחקנים אני אשמח לדעת מי זה.

חשוב לי לדעת אם יש לנו בצוות כאלה שלא לוקחים אחריות על המעשים שלהם

צור איתי קשר http://steamcommunity.com/profiles/76561198204711403/
    שתף ב-Google+

הרשמה