תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    שם השחקן: H^Deep
    שם האדמין שנתן: בהתחלה זה היה גרי ואז צאבוי הוריד לי את זה והוא שם לי
    היום קיבלתי פרי קיליס ליום בגלל ששיחקו המלך אמר ואז ביטלו בלי ששמתי לב אז אמרו ללכת לגאן טוס בריצה אז אמרתי מהר בדאק כדי שיתבלבלו אז בקיצור אחד ישב אז חשבתי שיש עדיין המלך אמר ואז במקום שאני יתן לו vip סיבוב הבא פשוט נתנו לי פרי קיליס ליום שלדעתי זה ממש זמן ארוך לפי המקרה וזה גם שלא עשיתי את זה בכוונה.
    טוב בקיצור האדמינים שהיו פעילים באותו רגע כאילו ממש רצו שאני יגיש את התלונה הזאת אפילו שלא רציתי לעשות מזה משהו גדול.
    נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 13.02.2017 בשעה 16:54.

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    היי דיפ,
    הפריקיל הוא לא ארוך זה ליום. אין מה להתלונן כל כך.
    אתה קיבלת פריקיל על זה שהרגת שחקן שני לפני lr זהו מצב שבו האדמינים לא יכולים לעשות 1up כי יש lr.
    דבר שני אתה עושה הרבה טעויות אם זה במכוון או לא, בסופו של דבר חייב לתת פריקיל.
    fk= הריגה חינם ( אם זה בטעות או לא).
    לגבי המשפט שכתבת שהאדמינים שהיו פעילים רצו שתגיש תלונה בתת פורום, משום שהשרת הוא לא מקום לנהל משא ומתן ובשביל זה נועד התת פורום.

המשך יום נעים

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    בסדר אבל אתה יודע כמה פעמים אנשים עושים טעויות ומביאים vip ובתכלס vip זה יהיה אותו דבר למה הוא יגיע אחד לפני האלר

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    זה ההחלטה שהחלטנו באותו רגע אין טעם להמשיך את הדיון.
    אם אין לך עוד משהו להחליט אפשר לנעול.

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי.
    הFK שקיבלת היה מאחר שהרגת יותר משחקן אחד וברגע שהרגת עוד שחקן זה כבר התפוצץ והיינו מחוייבים לתת לך את הFK הזה.
    הFK שקיבלת הוא היה ליום בלבד ואם זה היה תלוי באדמינים אחרים ולא רק בי כנראה שהיית מקבל גם יותר.
    ביקשו ממך שנשוחח על הנושא הזה פה מכיוון שבשרת זה לא מקום לדבר על דברים האלה ובטח שלא להתלוננן ולהספים לנו את האדמין צאט.
    בברכה : -LordJerry

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    איך הרגתי יותר משחקן אחד ?

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    הרגת עוד אנשים באותו ראונד בהתחלה
    ענינו לך על העניין אפשר לנעול

הרשמה